Zavrieť

Porady

Sťahovanie foto z mobilu.

Ahojte poraďáci možno sa Vám bude zdať, že som z doby predpotopnej, ale prosím poraďte mi ako stiahnem fotky z mobilu do PC. Čo k tomu potrebujem a ako to spraviť. Ďakujem Lucia.
Usporiadat
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

našla som ti starú tému. možno ti pomôže
http://www.porada.sk/t29731-foto-z-m...ghlight=mobilu
1 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
j.s j.s

j.s je offline (nepripojený) j.s

Uved typ mobilu
0 0
veva125 veva125

veva125 je offline (nepripojený) veva125

z niektorých mobilov sa foto stiahnuť nedá, je to uvedené aj v návode... Napr Samsung SGH X660
0 0
Lucuš Lucuš

Lucuš je offline (nepripojený) Lucuš

nokia 6070
0 0
miro_c miro_c

miro_c je offline (nepripojený) miro_c

Máš dve možnosti:
1. - cez infra port - musíš mať IrDA aj na počítači,
2. - káblom (Port-Port na USB)

Ďalej potrebuješ softík. Ak chceš iba fotky sťahovať, doporučujem Oxygen Phone Manager II. Na stránke si stiahneš trial verziu, dá sa k nej stiahnuť aj slovenčina. Program je určený na správu kontaktov, multimédií (tým pádom aj fotiek), kalendáru, SMS. Trial verzia je v podstate plne funkčná, iba pri zápise spätne do telefónu je možné preniesť iba jednu položku.

Dúfam, že som Ti aspoň trochu pomohol
0 0
Lucuš Lucuš

Lucuš je offline (nepripojený) Lucuš

Ďakujem veľmi pekne ste tu veľmi milý ľudkovia.
0 0
Evaman Evaman

Evaman je offline (nepripojený) Evaman

Ak máš bluetooth v mobile, najjednoduchšie je dokúpiť externý bluetooth , stojí okolo od 600,- Sk , nainštalovať do PC a potom je to už len nádherná parádička.
0 0
lusinka801 lusinka801

lusinka801 je offline (nepripojený) lusinka801

Ahojte, mna by zaujimalo ak by mi vedel niekto poradit aký je najvhodnejší program nainštalovat do počítača, na stahovanie fotiek z mobilu sonny ericcson J10i2 do počítača...
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

lusinka801 Pozri príspevok
Ahojte, mna by zaujimalo ak by mi vedel niekto poradit aký je najvhodnejší program nainštalovat do počítača, na stahovanie fotiek z mobilu sonny ericcson J10i2 do počítača...
skus http://downloads.zoznam.sk/program/s...on-pc-suite-60

http://www.sonyericsson.com/wportal/...on?cc=sk&lc=sk
0 0
Vlado40 Vlado40

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

Fotky si ukladaj na pamäťovú kartu.Mobil má USB ,tak si kúp kábel USB na prepojenie s PC a netreba žiadný program.Stačí aj čítačka pamäťových kariet microSDHC k PC.Prehodíš kartu z mobilu do čítačky ,pripojíš k PC a sťahuješ údaje z karty.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...mám samsung SHG-E250, mám aj dátový kábel k nemu a keď som ho pichla prvý krát do pc, naskočilo "zistil sa nový hardver"...ale druhý raz už nie a zasvet neviem stiahnuť tie sprosté fotky z toho korejca do počítača...skúsila som stiahnuť program,Samsung PC Studio II 2.0 Image Editor. ale ani cez ten to nešlo,prečítala som 40 strán z fóra o samsungoch, ale nič...mám ho zahodiť, alebo čo?..mám tam pekné fotečky, a čítačku pamätoviek si fčul nemôžem dovoliť..poradíte?..
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

pepsi,neviem ci pomozem...nepoznam priamo tvoj MT, tak iba skusam ako mi to funguje na inom Samsungu,mozno sa trafime...

v MOBILE -
Nastavenia-spojenie s PC- malo by ti ponuknut 2.moznosti
a,samsung PC studio
b, velkokapacitne pamat. zariadenie

Ak tam mas tieto dve moznosti, tak odklikni tu druhu az potom spoj PC a MT kablom.

Ak ti nenabehne MT hned na obrazovke, tak chod cez Pocitac a skus cez to,ak sa ti tam MT ukaze...
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
arizona Pozri príspevok
pepsi,neviem ci pomozem...nepoznam priamo tvoj MT, tak iba skusam ako mi to funguje na inom Samsungu,mozno sa trafime...

v MOBILE -
Nastavenia-spojenie s PC- malo by ti ponuknut 2.moznosti
a,samsung PC studio
b, velkokapacitne pamat. zariadenie

Ak tam mas tieto dve moznosti, tak odklikni tu druhu az potom spoj PC a MT kablom.

Ak ti nenabehne MT hned na obrazovke, tak chod cez Pocitac a skus cez to,ak sa ti tam MT ukaze...
..

...ari, si kaliber!!!..máš u mňa najväčšiu čoklíšku, akú nájdem a trojlíčkový okolokrčkový 3D stískanec...ďakujem ti...cmuky..
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

pepsikova Pozri príspevok
..

...ari, si kaliber!!!..máš u mňa najväčšiu čoklíšku, akú nájdem a trojlíčkový okolokrčkový 3D stískanec...ďakujem ti...cmuky..
Pomohlo? Funguje? Som vazne rada,tesim sa na fotecky .-)


ufff,musela som zo dvakrat precitat ten " trojlickovy,okolkrckovy",aby som pochopila,co som to vlastne dostala...dikes, taky som dostala prvy krat
0 0
Mija33 Mija33

Mija33 je offline (nepripojený) Mija33

Ľdia má novy mobil LG E-400, poradte ako stiahnem fotky do PC. Pri starom mobile mi to slo ale teraz som mimo. help...
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Mija33 Pozri príspevok
Ľdia má novy mobil LG E-400, poradte ako stiahnem fotky do PC. Pri starom mobile mi to slo ale teraz som mimo. help...
Cez kabel to mas najjednoduchsie. Spoj PC a mobil,potom otvor cez start "tvoj pocitac", otvor priecinok mobil,oznac fotky a daj skopirovat.
1 0
Mija33 Mija33

Mija33 je offline (nepripojený) Mija33

To robím od rána a stále mi tam vypisuje: vlož disk do jednotky G alebo H
0 0
Vlado40 Vlado40

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

V mobile v nastaveniach ,myslím že pri nastaveniach USB sa pozri či sa dá nastaviť ako uložné zariadenie.
0 0
Mija33 Mija33

Mija33 je offline (nepripojený) Mija33

neviem sa v tom vyznať, nič také tam nemám
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

V mobile v Nastaveniach by malo byť pod Pripojenie niečo podobné -možnosť Pripojenie USB a v ňom zvoliť Mass Storage. Potom PC po pripojení mobilu cez USB kábel bude detekovať vloženú kartu i internú pamäť mobilu ako úložisko (podobne ako USB kľúč) pod tými písmenami jednotiek G a H. To sa potom objaví i v Tento počítač (ak otvoríš) ako vymeniteľný disk G a Vymeniteľný disk H. Potom s tým budeš pracovať ako s klasickým USB kľúčom.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať