Zavrieť

Porady

Napečené

normálka
Zákusky 004.jpg  
Zákusky 006.jpg  
1/1
Prikladám obrázky koláčikov, ktoré som napiekla. Ďakujem Vám dievčatá za dobré recepty: Maríne, Zite4, Ivanke, 1 Janke.... Koláčiky chutia každému. Piekla som juhoslovanský krémeš, orechový zákusok, punčový zákusok a taktiež kokosové rezy.
Usporiadat
katarina53 katarina53

katarina53 je offline (nepripojený) katarina53

Zákusky sú naozaj vydarené, blahoželám.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
HEBA HEBA

HEBA je offline (nepripojený) HEBA

mám ekonomické vzdelanie, momentálne účtujem v JU ...viac
Si naozaj šikovná. Prajem príjemné sviatky
0 0
jamis jamis

jamis je offline (nepripojený) jamis

Ja som v živote nič nedokázala napiecť. Som na také niečo antitalent.
Ake zato si viem opraviť aj práčku.
0 0
janasv janasv

janasv je offline (nepripojený) janasv

jamis Pozri príspevok
Ja som v živote nič nedokázala napiecť. Som na také niečo antitalent.
Ake zato si viem opraviť aj práčku.
Volny preklad :
Ten robi to a ten zas ono a vsetci spolu urobime vela....

PS. Kolaciky su krasne
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
jamis Pozri príspevok
Ja som v živote nič nedokázala napiecť. Som na také niečo antitalent.
Ake zato si viem opraviť aj práčku.
Ani ja som nikdy nevedela piecť tak, aby to aj vyzeralo...ale napriek tomu , že pečenie neznášam, tak som sa vždy snažila, aby deti mali upečené domáce a nie z obchodu kúpené koláče. A vieš čo mi povedali, keď sa mi niečo nepodarilo? Že to nevadí, že im to chutí aj tak. A vždy zjedli. Takže....niekedy na tom nezáleží.....
0 0
Tatiana Tatiana

Tatiana je offline (nepripojený) Tatiana

normálka
katarina53 Pozri príspevok
Zákusky sú naozaj vydarené, blahoželám.
Ďakujem za pochvalu, keby som tak mohla Všetkých Vás poraďákov aj ponúknuť, možnože nabudúce - lebo už nie sú, sú všetky spapané.
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Tatiana Pozri príspevok
Ďakujem za pochvalu, keby som tak mohla Všetkých Vás poraďákov aj ponúknuť, možnože nabudúce - lebo už nie sú, sú všetky spapané.
Táni môžeš ponúknuť..upeč aspoň jeden a príď s ním na nemkrahule...
0 0
Tatiana Tatiana

Tatiana je offline (nepripojený) Tatiana

normálka
DanielaSĽ Pozri príspevok
Táni môžeš ponúknuť..upeč aspoň jeden a príď s ním na nemkrahule...
Ó Danka, vieš ako by som rada prišla, ale moja polovička v tom by vôbec nemala pochopenie, keby som mu tak povedala, že idem na Krahule. V tej mužskej hlave sa rodí všeličo /aj keď proti svojej polovičke nemám fakt nič/, ale nechcem potom ešte počúvať, že čo bolo, ako bolo, kto tam bol atď... a mať tichú domácnosť. A fakt v tichosti závidím Vám, keď Vaše polovičky Vás pustia. No, ale čo už, taký je niekedy život.
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Tatiana Pozri príspevok
Ó Danka, vieš ako by som rada prišla, ale moja polovička v tom by vôbec nemala pochopenie, keby som mu tak povedala, že idem na Krahule. V tej mužskej hlave sa rodí všeličo /aj keď proti svojej polovičke nemám fakt nič/, ale nechcem potom ešte počúvať, že čo bolo, ako bolo, kto tam bol atď... a mať tichú domácnosť. A fakt v tichosti závidím Vám, keď Vaše polovičky Vás pustia. No, ale čo už, taký je niekedy život.
Na prvé Krahule som nešla, lebo jeden dôvod bol, že som tu bola ešte nová a neokukaná a druhý ten, že som nevedela ako by moja polka zareagovala. Nakoniec to dopadlo tak, že v čase Krahúl som trčala sama doma, lebo deti boli fuč a moja polka mala stretnutie zo školy. A tak som si povedala, že keď si môže moja polka organizovať svoje aktivity, ja si budem svoje...a na ďaľšie Krahule som išla...a veru neľutujem... . A dnes je to tak, že si na tie moje aktivity zvykla aj tá moja polka..
0 0
Tatiana Tatiana

Tatiana je offline (nepripojený) Tatiana

normálka
DanielaSĽ Pozri príspevok
Na prvé Krahule som nešla, lebo jeden dôvod bol, že som tu bola ešte nová a neokukaná a druhý ten, že som nevedela ako by moja polka zareagovala. Nakoniec to dopadlo tak, že v čase Krahúl som trčala sama doma, lebo deti boli fuč a moja polka mala stretnutie zo školy. A tak som si povedala, že keď si môže moja polka organizovať svoje aktivity, ja si budem svoje...a na ďaľšie Krahule som išla...a veru neľutujem... . A dnes je to tak, že si na tie moje aktivity zvykla aj tá moja polka..
No asi budem musieť niečo podniknúť, ako píšeš...Keď sa tak zamyslím, tak som tak mohla robiť už od začiatku nášho manželstva. Ty máš aktivity na 1-2 dní, môžem mať aj ja . Lenže ja som si nejak svoje aktivity zariadila stále tak, že som v ten istý deň bola stále doma. Neviem ako ostatní Vaši manželia, ale vidím, aký je nespokojný keď idem na SC a prídem neskoro v noci, ale keď on je aj niekoľko dní /napr. aj dnes išiel na 3 dní/, ja to mám brať ako normálnu vec. Ale ja to aj tak beriem. Ale svoju polovičku už v tomto asi ťažko zmením.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

nemusíš polovičku, zmeň seba
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
kukučka Pozri príspevok
nemusíš polovičku, zmeň seba
Indické príslovie hovorí: Ak neukážeš , kto si, v pravej chvíli,neskôr Ti na to neostanú sily.
0 0
Tatiana Tatiana

Tatiana je offline (nepripojený) Tatiana

normálka
kukučka Pozri príspevok
nemusíš polovičku, zmeň seba
Posnažím sa
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Tatiana Pozri príspevok
Posnažím sa
Držím palce...
0 0
MIJA MIJA

MIJA je offline (nepripojený) MIJA

Zákusky sú krásne, iste boli aj chutné. Na tie kokosové rezy by som sa potešila aj receptu.
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
MIJA Pozri príspevok
Zákusky sú krásne, iste boli aj chutné. Na tie kokosové rezy by som sa potešila aj receptu.
Táňa ďakuje aj Maríne , tak pozri tu...hneď prvý príspevok od Maríny nejaké kokosové rezy sú.....

http://www.porada.sk/t10865-rozne-za...okosov%E9+rezy
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
Priložím aj ja, piekla som pred Veľkou nocou ale na svadbu...
Torty pre Janku.jpg  
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Krásne Vlastička, hneď mám aspoň čo pregĺať ružičku sú len na ozobu? Nevyzerajú byť jedlé, ale foto môže klamať.
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
Elena Navrátilová Pozri príspevok
Krásne Vlastička, hneď mám aspoň čo pregĺať ružičku sú len na ozobu? Nevyzerajú byť jedlé, ale foto môže klamať.
Ružičky sú jedlé, aj vtáčiky na srdiečku.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

ondrejvla Pozri príspevok
Ružičky sú jedlé, aj vtáčiky na srdiečku.
Sú marcipánové? Sú krásne lesklé.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať