Zavrieť

Porady

Blahoželanie k meninám " DANA"

Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Všetko najlepšie k meninám willme/Danke/ Danilke a Dana 9, veľa zdravia, štastia a ľudského porozumenia .

Samozrejme všetko dobre a krásne aj všetkým poraďáckym Dankám a Danicám ....



Naposledy upravil Zita5 : 16.04.07 at 12:00
Usporiadat
ekopo ekopo

ekopo je offline (nepripojený) ekopo

JA
Moja polovička je tiež Danka, aj keď nie je poraďáčka, tak jej želám len to najlepšie čo môžem želať. A ostatným tiež.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
dana9 dana9

dana9 je offline (nepripojený) dana9

právnik
Dakujeeem strasne krasne za blahozelanie
tak šťastný a vysmiaty smailik tu ani nie je, aké ho by som sem chcela dať


(Úplne presne, som danica, ale je to v jeden deň, takže môj nick a ja oslavujeme spoločne )
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Ďakujem aj ja, že ste sa zaradili do zástupu gratulantov, je fajn vedieť, že niekomu na vás aspoň troška záleží a že je vás hodne, to si buďte istí
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
willma Pozri príspevok
Ďakujem aj ja, že ste sa zaradili do zástupu gratulantov, je fajn vedieť, že niekomu na vás aspoň troška záleží a že je vás hodne, to si buďte istí
willmuška Danuška , nepreháňaj to v pracovnej dobe , lebo potom budeme nesprávne účtovať ....a vonku ešte k tomu je už aj teplo .....tak pozor , všetko s mierou ....
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

no ja len aby sa všetkým ušlo, a než sa svinka prepečie bude aj po pracovnej dobe :-)
0 0
ekopo ekopo

ekopo je offline (nepripojený) ekopo

JA
willma/Danka pošuškaj, kde by som zohnal takú prepravku......
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

máš na mysli jej nekonečné dopĺňanie predpokladám no to je výrobné tajomstvo clubu bosoriek
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová


Danilka
dovoľ takto úprimne v kruhu členov porady čo vidíme Ťa radi
popriať pevné zdravíčko, dať božtek na líčko...
aj keď by som rada odovzdala osobne
kyticu kde čo každý kvietok znamenal by čo len jeden bodík do porady...
tak tá kytica by Ťa celú zahalila.
Ale ja by somŤa rada obdarila za každú Tvoju cennú radu
aspoň úsmevom... či bozkom snáď... úprimným objatím.
Myslím, že dosť bolo slov, lebo pohľad priateľský
nepotrebuje viacej slov. Snáď, možno... teším sa a verím,
že raz isto ...
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Okrem priania všetkého dobrého všetkým poraďáckym Danuškám,chcem pripomenúť willmuške-Danuške ,aby nezabudla prepravku zobrať so sebou do Valentovej.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Majka nie len prepravku , ale aj sviňušu ....
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

No nechcem Vám radosť kaziť, len aby sme sa nemuseli stretnúť inde, ale podľa posledných správ to tak nevyzerá
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová


DankaWillmuška pripájam sa ku gratulantom, preto už len krátko, šťatia, zdravia, lásky na dobré je život krátky... osláv si v kruhu blízkych, priateľov...
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Elena Navrátilová Pozri príspevok

DankaWillmuška pripájam sa ku gratulantom, preto už len krátko, šťatia, zdravia, lásky na dobré je život krátky... osláv si v kruhu blízkych, priateľov...
ďakujem a veď to práve robím
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Ďakujem za krásne slová a príjemný pocit. Želám všetkým Danám, Dankám, Danicám príjemné prežitie sviatku v kruhu rodiny a dobrých priateľov.
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Willma - Danka pripájam sa ku gratulantom a Tebe aj ostatným poraďáckym Dankám prajem veľa šťastia , zdravia , úspechov a veľa naplnených snov.


0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Danila Pozri príspevok
Ďakujem za krásne slová a príjemný pocit. Želám všetkým Danám, Dankám, Danicám príjemné prežitie sviatku v kruhu rodiny a dobrých priateľov.
Danilka ,želám všetko naj naj naj a som strašne rada ,že vidím zelené svetielko pri Tvojom nicku.

0 0
danica danica

danica je offline (nepripojený) danica

[quote=Zita5;447388]Všetko najlepšie k meninám willme/Danke/ Danilke a Dana 9, veľa zdravia, štastia a ľudského porozumenia .

Samozrejme všetko dobre a krásne aj všetkým poraďáckym Dankám a Danicám ....


úprimne všetkým poraďákom ďakujem aj ja za blahoželanie k Danicám, sme ako jedna rodina, veľmi to poteší, keď myslíme aj na iných poraďákov, ja ešte prezradím, že mám aj narodky takže mám naraz dôvod dvakrát oslavovať
Krásny zbytok dňa aj oslavu aj ďalším oslávencom...
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Melnick Pozri príspevok
Danilka ,želám všetko naj naj naj a som strašne rada ,že vidím zelené svetielko pri Tvojom nicku.

Ďakujem. Veľmi.
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

no ako menovkyne, ešte vládzete prasiatko je akurát prepečené, tak dajte tanieriky, samozrejme sa to týka všetkých gratulantov
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
willma Pozri príspevok
no ako menovkyne, ešte vládzete prasiatko je akurát prepečené, tak dajte tanieriky, samozrejme sa to týka všetkých gratulantov
Tak do radu za mňa. Pre istotu som si vzala panvicu,lebo taniere nemám až také veľké.

0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať