Zavrieť

Porady

Grécko-Kréta

Dobry den,
chcela by som sa pytat ci niekto z poradakov nebol na Krete cez CK Hechter? Citala som ze su dobry na Bulharsko ale nikde som nenasla Grecko. Prave vyberam dovolenku a celkom ma zaujal hotel Foundoulis v casti Chania. Nebol tam nahodou niekto? Ake pocasie tam zvykne byt v júni?

Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    sunborn je offline (nepripojený) sunborn

    sunborn
    Skus zadat svoj dotaz aj na webe www.recenzie-hotelov.sk .Mozno niekto zareaguje, je to predsa len viac specializovany web na otazky tohto druhu.

    drobeceva je offline (nepripojený) drobeceva

    drobeceva
    Ahojte, do 10.00 hod. sa mám rozhodnúť, či beriem dovolenku na Korfu - hotel Gemini, alebo hotel Blue Sea. Boli ste tam niekto, viete poradiť?

    aduliak je offline (nepripojený) aduliak

    aduliak
    Ahoj,
    ideme cez Hechter na Rhodos v juli, poculi sme len same chvaly, tak uvidimena Korfu bol kamarat pol roka, hovoril,ze v juni tam bolo velmi sychrave pocasie, predsa len je to trosku vyssie polozeny ostrov.kedy by si mala termin odjazdu?

    drobeceva je offline (nepripojený) drobeceva

    drobeceva
    Prepáč, nemala som čas sa skôr ozvať. Dcéra zisťovala, vraj na Korfu stačí OP. Rozhodli sme sa, ideme.

    drobeceva je offline (nepripojený) drobeceva

    drobeceva
    aduliak Pozri príspevok
    Joj, tak si to uzite!mne uz sa o nasej dovolenke aj sniva
    a nezabudni napisat dojmy!
    Díky, tak ako sa mi nechcelo k tomu "priložiť", ale začínam sa tešiť. Všetko spískala dcéra, z večera do rána sme sa museli rozhodnúť. Jasné, že sa podelim o zážitky. A Ty sa kde chystáš, keď sa Ti už aj sníva? Ja zatiaľ spokojne spím.

    aduliak je offline (nepripojený) aduliak

    aduliak
    Ideme s manzelom na Rhodos, druhy krat, ine letovisko.ideme v juli, ale vsak na Rhodose je to jedno, tam maju 300 slnecnych dni v roku...Greci su velmi mili a ta atmosfera tam, tak na to nedam dopustit!priezracne more a aj ceny su celkom dobre....nemozem spavat...pri stavbe domceka moc casu na relax nemame, tak aspon sa mozem na nieco tesit

    lavi je offline (nepripojený) lavi

    lavi
    ahojte,
    nemate niekto skusenost s kretskym hotelom:
    CRETAN VILLAGE 4*

    ake vylety sa na Krete daju robit?
    Naposledy upravil lavi : 29.03.09 at 09:42

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.