Zavrieť

Porady

Detoxikácia organizmu

Má niekto skúsenosti s programom COLONIX ???
www.drnatura.sk

Chcela by som to vyskúšať ale nepoznám nikoho, kto prešiel týmto programom. Privítam všetky názory.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
sadžika Pozri príspevok
Má niekto skúsenosti s programom COLONIX ???
www.drnatura.sk

Chcela by som to vyskúšať ale nepoznám nikoho, kto prešiel týmto programom. Privítam všetky názory.
Málo muziky za veľa peňazí. Sú oveľa efektívnejšie, lacnejšie a krátkodobejšie spôsoby detoxikácie organizmu. Ak potrebuješ moje skúsenosti, môžeš ma kontaktovať cez ss.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
MEGY2005 MEGY2005

MEGY2005 je offline (nepripojený) MEGY2005

sadžika Pozri príspevok
Má niekto skúsenosti s programom COLONIX ???
www.drnatura.sk

Chcela by som to vyskúšať ale nepoznám nikoho, kto prešiel týmto programom. Privítam všetky názory.
Súhlasím s názorom ,,Danila" .Je to pomerne drahý prípravok .Skús špecifikovať Tvoje ťažkosti resp.čo Ťa vedie k potrebe detoxikácie organizmu.Rada Ti odpoviem -poradím.
0 0
renatka.zem renatka.zem

renatka.zem je offline (nepripojený) renatka.zem

ak chceš skús detoxikáciu, ktorá je zadarmo na www.akv.sk, moji rodičia ju robili minulý týždeň a cítia sa dobre, neboli ani hladní a niektoré veci zo zásad zdravého stravovania z tejto www stránky sa im páči aj natrvalo. idem to skúsiť aj ja.
0 0
Evaman Evaman

Evaman je offline (nepripojený) Evaman

Prosím vás nevie niekto kde bola tá "detoxikácia" so slanou vodou? Už ani neviem ktorá poradáčka to pridala ale neviem to ani zanič nájsť.Ešte predvčerom som do toho k pozerala a teraz sa k tomu neviem dostať. Ani vyhľadávač nič alebo keby niekto vedel kto to tu pridal,tak si to pohľadám.
Díky
0 0
horka horka

horka je offline (nepripojený) horka

Detoxikácia slanou vodou je jogínska detoxikácia
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

Evaman Pozri príspevok
Prosím vás nevie niekto kde bola tá "detoxikácia" so slanou vodou? Už ani neviem ktorá poradáčka to pridala ale neviem to ani zanič nájsť.Ešte predvčerom som do toho k pozerala a teraz sa k tomu neviem dostať. Ani vyhľadávač nič alebo keby niekto vedel kto to tu pridal,tak si to pohľadám.
Díky
Myslela si toto? http://www.porada.sk/showpost.php?p=110843&postcount=21
0 0
Evaman Evaman

Evaman je offline (nepripojený) Evaman

Simonka ďakujem.
Približne toto,no ešte niekde to bolo,niekt.poraďáčka tam popisovala presne tie cviky,len sa nepamätám kde.Sú to špeciálne cviky,kt. sa vykonávajú najprv v stojí potom tuším po ležiačky a potom v podrepe..? Je to presný sled cvikov pretože sa slaná voda musí postupne popresúvať správnym smerom ku konečnému vylúčeniu.To je dôležité na začiatok lebo potom už voda prchádza sama celým telom.
Mne sa tak zdá ,že to bolo v tejto téme http://www.porada.sk/t51366-problem-...a-stolice.html ale ten príspevok akosi zmizol..?
Naposledy upravil Evaman : 04.05.07 at 14:12
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

Evka našla som niečo na internete. Ten druhý bod by mohlo byť to čo si opisovala. http://www.inzine.sk/article.asp?art=5428
0 0
Evaman Evaman

Evaman je offline (nepripojený) Evaman

Simonka,ďakujem ti pekne.Áno boli to takéto cviky ,trošku iné ale aj tieto môžu byť lebo princíp je ten istý.Už som si to aj stiahla.
Ešte raz díky.
0 0
Johanka Johanka

Johanka je offline (nepripojený) Johanka

Ja som fanúšik ( nielen teoretický ) pôstu a urinoterapie.
0 0
anmary anmary

anmary je offline (nepripojený) anmary

Máte niekto skúsnosti s DENOXINALom od Walarku?
Naposledy upravil anmary : 24.08.07 at 08:36
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
Prosím vás, absolvoval niekto z vás detoxikáciu organizmu na detoxikačný prístroji Mary Staggs Detox? Dnes po druhej terapii mi pani dala stránku, kde sa dočítam o tomto "unikáte". Je to stránka www.bodydetox.cz kde sa podrobne píše, čo obsahuje táto terapia, akí pacienti by ju nemali absolvovať, aká má byť farba vody, teda, aká môže byť a čím je to ovplyvnené.
Nakoľko som bola zhrozená farbou vody, pani mi povedala, že je to moja vážna choroba, ktorá sa čistí prostredníctvom tohoto prístroja, že mám také a také choroby, že všetko sa vyplavuje von do tej ionizovanej vody, a ...
Na stránke som sa dočítala, že farba čiernej a hnedej vody je ovplyvnená ionizátorom, ktorý je už menej funkčný, má byť až vymenený a pod. No najviac ma šokovalo, keď som si v prípade niektorých chorôb prečítala, že ja by som absolútne ten prístroj nemala použiť. Teraz rozmýšľam, čo urobiť - ísť za pani a povedať jej svoje, lebo nie je to lacný špás, jedno 1/2 sedenie stojí 380,- Sk a musím ich vraj absolvovať najmenej 10x. Nejde mi o peniaze, i keď sú potrebné, ale ide mi o to, že namiesto zlepšenia mojich dosť závažných problémov nastane ich "rozkvet" a potom je neskoro plakať.
Ďakujem vopred za rady.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Vlasti ak máš pochybnosti, tak tam radšej nechoď. Ešte som tú stránku nečítala aby som nebola ovplyvnená.
Najlepšiu radu tu dala Johanka, skús niečo o tom prečítať a pouvažuj.
www.pust.cz
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Aj ja by som sa prihovarala za Johankinu radu. Posty su overene vekmi a o dobrych ucinkoch urinoterapie som uz pocula od konkretnych zivych ludi. Z vlastnych skusenosti radit neviem, zatial mi, chvala Bohu, nic nie je, takze sa nepotrebujem liecit.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

bez komentára, treba čítať a vidieť foto
http://www.pust.cz/frame.php?load=situace
0 0
Johanka Johanka

Johanka je offline (nepripojený) Johanka

A čo surová strava, zeleninové a ovocné šťavy ?
Iba na ilustráciu http://www.inzine.sk/article.asp?art=2361
V Panta Rei mám obľúbenú priehradku - alternatívna medicína - more zrozumiteľnej literatúry k pôstu, urinoterapii, surovej strave, .....
Hmmm, lenže nestačí len čítať - treba troška zaťať zúbky , urobiť si poriadok najmä v hlave a vydržať .
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
Ďakujem za rady, stránky som si uložila, len sa ešte musím dostať z jednej
nevydarenej detoxikácie, nabijem sa energiou a budem skúšať.
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
ondrejvla Pozri príspevok
Ďakujem za rady, stránky som si uložila, len sa ešte musím dostať z jednej
nevydarenej detoxikácie, nabijem sa energiou a budem skúšať.
Vlastička, ja som tú detoxikáciu, ktorú si uviedla v inom príspevku, absolvovala. Samozrejme to bolo iné prostredie, iná cena - 1/2 hodina za 65 euro. Ale bol mi poskytnutý zelený čaj /mňam/, veľká tableta multivitamínu, veľa tekutín. Voda bola taká, ako si opísala. Po procedúre som bola síce zoslabnutá, ale pospala som a cítila som sa super. Naše tety sa musia veľa učiť, aby pochopili, že zákazníka len tak neoblafnú. A ak, tak iba na chvíľu. A je po klientele.
0 0
marcelaStanakova marcelaStanakova

marcelaStanakova je offline (nepripojený) marcelaStanakova

GENNADIJ MALACHOV v knihe Totální detoxikace
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať