Zavrieť

Porady

PET vyšetrenie

Mate niekto skusenosti s tymto druhom vysetrenia? Aky je priebeh, kolko trva?

Neviete niekto poradit liecitela s vysledkami pri zhubnych nadorovych ochoreniach?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    Olice je offline (nepripojený) Olice

    Olice
    sunborn Pozri príspevok
    Mate niekto skusenosti s tymto druhom vysetrenia? Aky je priebeh, kolko trva?

    Neviete niekto poradit liecitela s vysledkami pri zhubnych nadorovych ochoreniach?
    Pozrite si priložený link:
    http://www.izotopcentrum.sk/WEBFINAL/Cojetopet.html

    sunborn je offline (nepripojený) sunborn

    sunborn
    to Marek15
    Dakujem ale na sieti si informaciu viem najst aj sam. Mna zaujima skor vlastna skusenost.

    Olice je offline (nepripojený) Olice

    Olice
    sunborn Pozri príspevok
    to Marek15
    Dakujem ale na sieti si informaciu viem najst aj sam. Mna zaujima skor vlastna skusenost.
    Bohužiaľ alebo vďaka Bohu tu nemôžem poslúžiť.
    Želám všetko dobré.

    JarkaL je offline (nepripojený) JarkaL

    JarkaL
    Moja mama toto vyšetrenie absolvovala. Ráno som ju priviezla na Haydukovu a o druhej bola hotová. Je to zdĺhavé vyšetrenie, lebo po podaní kontrastnej látky treba asi 2 hod. ležať, aby sa dostala do všetkých ciev. Potom sa robí samotné vyšetrenie na prístroji. U mamy sa naozaj zistili nádorové bunky, ktoré predtým CT neukazovalo. Vyhodnotenie výsledkov vyšetrenie trvá asi mesiac.
    Liečiteľa nepoznám. Ja konkrétne sa obraciam na svoje vlastné krvinky a žiadam ich, aby bojovali tam, kde treba a zatiaľ mi to pomáha (už 2 mesiace sa liečim na Klenovej). Treba veriť aj vlastnej schopnosti organizmu liečiť sa.

    sunborn je offline (nepripojený) sunborn

    sunborn
    to Jarka L
    Dakujem za kratku informaciu. Vyzera, ze sa mam na co tesit hlavne pri mojej miere trpezlivosti. Asi detom znarodnim mp3 prehravac a aspon si skratim dlhu chvilu.
    Nemohla by si prosim poziadat aj moje krvinky nech sa zacnu spravat tak ako by mali :-) ? U nas ich ziadame uz nejaku dobu cela rodina a furt nic :-(

    JarkaL je offline (nepripojený) JarkaL

    JarkaL
    Samozrejme, budem myslieť aj na Tvoje krvinky. Možno si niektorí myslia, že je to blbosť, ale ja im to neberiem.
    Mňa operovali v marci a stratila som veľa krvi, tak mi dali transúziu. Týždeň pred mojou druhou operáciou ( v apríli) som si nahovárala, že keďže na ďalšiu liečbu budem potrebovať svoju vlastnú krv a krvinky, nesmiem ich zbytočne stratiť. Normálne som krvi rozkázala, že má ostať v tele. Operovali ma 6 hodín (brušná operácia) a o 2 dni na ARO mi povedali, že som skoro vôbec nekrvácala.
    Držím Ti palce a prajem veľa trpezlivosti a síl pri boji s chorobou. Nech Ti vyšetrenie dopadne dobre a drž sa!
    Naposledy upravil JarkaL : 12.06.07 at 18:55

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.