Zavrieť

Porady

voda v kolene

vedel by mi niekto z vás poradiť čo mám robiť keď sa mi stále tvorí voda v kolene? To vyberanie je pre mňa dosť bolestivé
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    Psycholog je offline (nepripojený) Psycholog

    obyčejný člověk s tituly PhDr., PaedDr., M.D. - čínská medicína, bylinkář, mistr REIKY, CSc. ...viac Psycholog
    Problémy s koleny souvisí s oslabenou funkcí ledvin a proto by bylo vhodné léčit se komplexně - ne pouze vodu v koleni. Zánět střední části sestupného tráčníku ovliňuje činnost ledvin . Nedostatečná činnost ledvin způsobuje lymfoproliferaci do kolena . Otázka řešeni není možná bez osobního kontaktu s terapeutem. Není možná jen pouhým požitím léku .
    Je odzkoušený recept na vodu v koleně:
    Na pánvičku dáme trochu másla a chvíli podusíme nakrájené křenové listy. Ještě teplé, ale ne horké - vložíme na plátěný obvaz tak, aby křen nepřišel do styku s pokožkou. Necháme zabalené do rána, případně opakujeme další noci. Tento recept neléčí příčinu onemocnění. Petr

    najag je offline (nepripojený) najag

    najag
    Mozem Vam dat cislo na mojho otca, nechava si tahat vodu desiatky rokov a presne aj ten isty cas pocuvam o jeho kolenach, ked sa vyrozprava, tak nebudem musiet pocuvat kolenovu anabazu ja sam :-)))

    lubica_02 je offline (nepripojený) lubica_02

    lubica_02
    Moja mama mala asi rok stále vodu v kolene,ortoped v našom meste jej ju len vyberal ,dal nejaké lieky,kolenu jej robilo stále väčšie problémy, nemohla ani chodiť. Na porade mi kolegovia poradili nemocnicu v BA, po tomto má kolrno o50% lepšie, voda sa už netvorí. Tvorba vody je následok poškodenia - zápalu kolenného kĺbu, treba najprv vyliečiť zápal.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.