Zavrieť

Porady

centrum privátneho bankovníctva

Zase ja Akurát mi volali z firmy - centrum privátneho bankovníctva, pozvali ma na pohovor. vie o nich niekto niečo?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    layla je offline (nepripojený) layla

    layla
    ja som tiez bola u nich na pohovore v BA, ale pred rokom. je to financne poradenstvo. ja som to vyskusala a po mesiaci som zutekala. mala som z nich velmi zmiesane pocity

    Fany111 je offline (nepripojený) Fany111

    Fany111
    a je to také niečo ako chodenie a hľadanie ľudí, vyvolávanie im, odmeňovanie províziami ...?

    layla je offline (nepripojený) layla

    layla
    az teraz som si vsimla diskusiu financne poradenstvo. centrum privatneho bankovnictvo je OVB, len dali tomu iny nazov (asi aby prilakali viacej ludi). ja som sa to dozvedela az na prvom skoleni ze ide o OVB a na pohovore mi to ani nespomenuli. ti "financny poradcovia" vedia dobre zmanipulovat ludi. naslubuju hory doly a nic z toho. Inac som bola na pohovore na Spitalskej.

    plavčík je offline (nepripojený) plavčík

    človek s dušou plavčík
    je to pochybné...veď nemajú ani riadnu stránku a okrem toho slovo"privátneho" bankovníctva...nie je tam žiadna garanciia vodia mi to podvodom

    katkaj je offline (nepripojený) katkaj

    katkaj
    Fany111 Pozri príspevok
    a to som sa potešila, že nájdem nejakú dobrú robotu, tak nabudúce dík za rady.
    Fany obávam sa že všetky ponuky ktoré budú cez tieto firmy a maklérske spoločnosti budú o tom istom. Naháňaj ľudí, predávaj im produkty a my ti vyplatíme províziu

    Fany111 je offline (nepripojený) Fany111

    Fany111
    no tak na to fakt nemám žalúdok, veď sa dá zarobiť aj normálnejším spôsobom, no nie? Ako som už písala v predchádzajúcom príspevku, chodím na školenia do ovb(iba druhý týždeň), ale pravdu povediac, asi len preto, aby som sa "oťukala", začala komunikovať s ľuďmi, teda sa nebáť, a už len preto aby som sa dozvedela ako to vlastne všetko je, a aká je realita v tejto oblasti, možno aj nimi skreslená. Táto stránka je fakt super, človek sa tu dozvie toľko vecí, názorov a rád. Poklona tým, čo poradu vymysleli
    Nie je to zlá práca ..opäť záleží na ľuďoch. Ak chytíš správnu štruktúru tak by to malo byt v poriadku. ( Aspoň na začiatku )...Keď už nič, tak sa tam aspoň naučíš veľa vecí do života.. Ale aj OVB má svoje chyby ... čo sa týka finančného poradenstva na truhu sú aj lepšie spoločnosti kt. príjmajú spolupracovníkov, na základe praxe talentu a skúseností a sú DOSLOVA nezávislí.... Problém je ten že OVB je a.s. a jej Veľkým akcionárom je Nemecká poisťovňa Deutscher Ring... t.z. ze apeluju na svojich "spolupracovníkov" aby predávali produkty, predovšetkým tejto spoločnosti... ale nie je to pravidlom záleží od ľudí ako som už povedal nie od spoločnosti. To si zapamätaj ...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.