Zavrieť

Porady

lekari na chrbticu

Dobry den potrebujem poradit ohladom problemu chrbata

som z Trencina a mam zle skusenosti s viacerimi ambulanciami, ktori ma tak zdeptali ze uz vyse roka som v bolestiach den a noc a bojim sa ist na akekolvek vysetrenie.
mam 30 rokov, sportujem priemerne a bolesti po spanku,sedeni, alebo urcitych cinnostiach. Su to hlavne krize, ale potom to prejde kl lopatke-do kolena, hore ku krcnym stavcom...no zufale- ako nejaky hypochonder. uz mi to dost obmedzuje pohyb tak s tym chcem nieco robit. Cvicim strecing a mam ortopediky madrac, aj masazny pristroj.

tak co dalej
lulufuk dobry den poslete mi niekto kontakt na doktora batalika???dakujem vopred luciahal@yahoo.com
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Llýdia je offline (nepripojený) Llýdia

    Llýdia
    MUDr.Baťalík tel.037/7412524 , je potrebné objednať sa. Pri prvej
    návšteve sa platí viac, potom len 20 eur pri každej ďalšej návšteve. Je to výborný odborník. Mala som problémy s krčnou chrbticou, často ma bolievala hlava, zablokovaný som mala aj nerv v ruke. Chodila som na rôzne rehabilitácie a nič mi nepomáhalo. Až po návšteve u MUDr.Baťalíka sa mi stav konečne upravil a dodnes mám pokoj.

    Pre Janu 007

    Anja111 je offline (nepripojený) Anja111

    Anja111
    habibti Pozri príspevok
    Dobry den potrebujem poradit ohladom problemu chrbata

    som z Trencina a mam zle skusenosti s viacerimi ambulanciami, ktori ma tak zdeptali ze uz vyse roka som v bolestiach den a noc a bojim sa ist na akekolvek vysetrenie.
    mam 30 rokov, sportujem priemerne a bolesti po spanku,sedeni, alebo urcitych cinnostiach. Su to hlavne krize, ale potom to prejde kl lopatke-do kolena, hore ku krcnym stavcom...no zufale- ako nejaky hypochonder. uz mi to dost obmedzuje pohyb tak s tym chcem nieco robit. Cvicim strecing a mam ortopediky madrac, aj masazny pristroj.

    tak co dalej
    Skús si vybaviť CT vyšetrenie. To by malo ukázať o čo sa jedná a podľa toho by sa dala aplikovať aj liečba.

    Llýdia je offline (nepripojený) Llýdia

    Llýdia
    Veľmi dobrú skúsenosť mám v Nitre u MUDr.Baťalíka. Je potrebné sa u neho objednať, niekedy treba čakať aj dva mesiace. Doporučila som ho i mojim kolegyniam, poväčšine boli dobré výsledky. Ak máš záujem, pošlem kontakt.

    Olice je offline (nepripojený) Olice

    Olice
    habibti Pozri príspevok
    Dobry den potrebujem poradit ohladom problemu chrbata
    som z Trencina a mam zle skusenosti s viacerimi ambulanciami, ktori ma tak zdeptali ze uz vyse roka som v bolestiach den a noc a bojim sa ist na akekolvek vysetrenie.
    mam 30 rokov, sportujem priemerne a bolesti po spanku,sedeni, alebo urcitych cinnostiach. Su to hlavne krize, ale potom to prejde kl lopatke-do kolena, hore ku krcnym stavcom...no zufale- ako nejaky hypochonder. uz mi to dost obmedzuje pohyb tak s tym chcem nieco robit. Cvicim strecing a mam ortopediky madrac, aj masazny pristroj.
    tak co dalej
    Bude to zrejme z chrbtice. Bolesti z driekovej časti vystrelujú smerom do nôh a bolesti z kčnej chrbtice zase smerom do ramien a rúk.
    Mala by si absolvovať minimálne RTG vyšetrenie (ak nie už spomínané CT) a podľa toho by mohol lekár odporučiť ďalšieho odborníka. Myslím si, že najlepšie by Ti pomohol rehabilitačný lekár, ktorý by vyšetril v akom stave chrbtica je a odporučil by potrebnú rehabilitačnú liečbu. Odborne a kvalitne vykonané rehabilitačné vyšetrenie trvá minimálne 1/2 hodiny ! Okrem vhodných cvikov je veľa ďalších.
    Určite sa podľa možnosti vyhýbaj liekom proti bolesti, tie len utlmia, ale neliečia.

    gustinka je offline (nepripojený) gustinka

    gustinka
    Nie kazdy je zastanca chiropraktikov, ale ja nedam dopustiť na toho "mojho".
    Obaja s manzelom mavame problemy a on jediny nam zatial dokazal pomoct. Ak by si mal zaujem, poslem kontakt. Nie je to ziadny liečitel,
    toho sa netreba naozaj bat.

    ozvi sa cez ss

    aksas2 je offline (nepripojený) aksas2

    aksas2
    Možem jedine potvrdiť a odporučiť MUDr. Baťalík - Nitra je to fakt vynikajúci odborník.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.