Zavrieť

Porady

Ako adoptovat dietatko

Ahojte poradaci !!!

Potrebujem poradit v jednej specifickej veci. Mame s manzelom podanu ziadost o adopciu a zacali sme robit cez referat pripravu, ale sme iba na zaciatku. Kamaratka je zamestnancom DD /v inom meste, ako byvame my/ a robi "profesionalnu" mamu, cize sa doma stara o zverene dieta, o ktore zatial neprejavili zaujem ziadny adoptivny rodicia. Teraz ma doma 5 mesacneho poloromskeho chlapceka, poslala mi cez vikend mailom fotku a je to nadherne babo. S manzelom sme si povedali, ze by sme ho velmi radi mali za svojho, ale ako to spravit ??? Mame to riesit cez pravnika alebo socialku a kde ??? Problem je v tom, ze by sme o malom nemali vediet, lebo nesmie podavat informacie o zverenych detoch. Nechceme jej spravit problem, ale ani cakat, kym dokoncime pripravu... je otazne, ci ho dovtedy este bude mat a ci dokazeme preskocit poradovnik, do ktoreho nas zaradia. Urcite je nejaka klucka, ako sa to da vyriesit, len potrebujeme poradit... Dakujem
Usporiadat
Andrejkaf Andrejkaf

Andrejkaf je offline (nepripojený) Andrejkaf

ahojte poradaci,

takze babatko nebude... aspon nie toto... napisala som mail riaditelke a neodpovedala mi... ale kamoska sa mi ozvala, ze uz maju pre babo rodicov, ktori cakaju na papiere a ide k nim... je to divne, lebo doteraz ho nikto nechcel... a zrazu... som z toho nestastna, ale co uz... neda sa nic robit
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Iste ste sa už tešili. Ale podľa mňa buď rada, že už aspoň bude mať svoj domov. A vy si isto vyberiete iné. Tak držím palce.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať