Zavrieť

Porady

Prevádzkový poriadok

Ahoj, hľadám čo by mal obsahovať prevádzkový poriadok pre kaviareň a potraviny.... Už som sa pokúšal hľadať ale nenašiel nič presnejšie (možno aj preto lebo neviem ako to má vyzerať). Takže ak je to tu už spomenuté tak mi prosím, hoďte linky na topic-y ale nie na témy kde je 11 strán a niekde tam mám hľadať... takže napíšte čo by mal prevádzkový poriadok obsahovať a ako ho vytvoriť alebo ukážte nejaký už spravený(pre kaviarne a podobne...).
Vopred ďakujem
Usporiadat
Danielle369 Danielle369

Danielle369 je offline (nepripojený) Danielle369

Lussi ty budeš potrebovať aj HACCP, lebo budeš vyrábať potraviny( reagujem na tvoj minulý príspevok)... ...bola si už na hygiene?..ved sa tam zájdi naprv informovať a až potom hladaj čo potrebuješ
5 0
Lussi89 Lussi89

Lussi89 je offline (nepripojený) Lussi89

Ale ano zajdem len momentalne mi vypadla kolegyna, takze stale pracujem, tak skusam aspon nejake info zozbierat takto ;-)
0 0
ajka75 ajka75

ajka75 je offline (nepripojený) ajka75

Dobry vecer, nevedel by mi prosim niekto poradit ako vypracovat prevadzkovy poriadok pre fotoatelier?

Uz skoro mesiac bruzdam po nete a nikde nic na tuto temu.
0 0
miriamka94 miriamka94

miriamka94 je offline (nepripojený) miriamka94

Ahojte.... nemali by ste prevádzkový poriadok pre obchod s textilom a hračkami
0 0
majuska meri majuska meri

majuska meri je offline (nepripojený) majuska meri

Ahojte,ja som si otvorila vecierku taku malu a chcela by som sa opytat,ci musim si zapisovat teplotu chladnicky a ako sa to zapisuje a ci by mi niekto helfol s reklamacnym poriadkom,dakujem velmi pekne.
0 1
Danielle369 Danielle369

Danielle369 je offline (nepripojený) Danielle369

ano musíš zapisovať teplotu chladničky, na nete sú aj tabulky hotové,len tam píšeš teplotu...ale ved aj reklamačné poriadky sú tu

tu pozri http://www.porada.sk/t7104-obchod-s-...i-a-haccp.html

http://www.google.sk/url?sa=t&rct=j&...93564037,d.bGQ
1 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať