Zavrieť

Porady

Nákupný zájazd Nowý Targ

Gapo Gapo

Gapo je offline (nepripojený) Gapo

Ja? Muž.
Neviete niekto, kto poriada nákupné zájazdy do Nowého Targu z Bratislavy, ale nie tie nočné cesty, ale s prespaním na našej strane alebo v Poľsku.
Usporiadat
diabol4 diabol4

diabol4 je offline (nepripojený) diabol4

V Jablonke sú trhy len v stredu.
0 0
Marta V Marta V

Marta V je offline (nepripojený) Marta V

Ďakujem za informáciu
0 0
janka999 janka999

janka999 je offline (nepripojený) janka999

Ahojte,prosim Vas oplati sa tam ist kupit zimny,flausovy kabat??? Chceme tam ist (zenske domace osadenstvo),ale nevieme sa rozhodnut !!! Totizto u nas som pozerala,ale nic ma velmi nezaujalo a velmi fadne to na mne vyzeralo a cena bola 180 Eur a bol cisto cierny,nic na nom take ocarujuce nebolo!

dakujem za info...:-)
0 0
diabol4 diabol4

diabol4 je offline (nepripojený) diabol4

Myslím si, že na trhoch majú dosť veľký výber, naozaj záleží na vkuse daného človeka. Kabáty som videla rôznych dĺžok, farieb (karované aj jednofarebné), strihov (s opaskom bez). Ceny neviem povedať, ale určite sú lacnejšie ako u nás. Po jeden kabát sa ti do Poľska určite neoplatí.
Naposledy upravil diabol4 : 11.11.09 at 13:30 Dôvod: gram.chyba
0 0
Kolejová Kolejová

Kolejová je offline (nepripojený) Kolejová

Sestra si kúpila za 80,- eur čierny veľmi pekný a mamka za 65,- eur taký károvaný tiež jej sedel. Ceny sa nedajú porovnať so Slovenskom.
0 0
FAKO FAKO

FAKO je offline (nepripojený) FAKO

Ahojte! Včera sme boli v N.Targu. Bola tam hlava na hlave, blata po kolená, ale oplatilo sa(vraj). Kuracie stehná celé-- 1 euro, kuracie prsia-- 2,80 eura. Ako v pohode. Kúpil som aj sánky s operadlom za 18 eur (542 Sk). Z Targu som sa zastavil v HM v Žiline, reku idem sa pozrieť či som na sánkach ušetril: sánky--47 eur(1415 Sk) + operadlo--12,2 eura (367 Sk). Podotýkam druh a kvalita úplne tá istá. Od vtedy mi stále vŕta v hlave ako môže byť taký veľký cenový rozdiel???????????????
Takže do Poľska sa stále oplatí
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
FAKO Pozri príspevok
Ahojte! Včera sme boli v N.Targu. Bola tam hlava na hlave, blata po kolená, ale oplatilo sa(vraj). Kuracie stehná celé-- 1 euro, kuracie prsia-- 2,80 eura. Ako v pohode. Kúpil som aj sánky s operadlom za 18 eur (542 Sk). Z Targu som sa zastavil v HM v Žiline, reku idem sa pozrieť či som na sánkach ušetril: sánky--47 eur(1415 Sk) + operadlo--12,2 eura (367 Sk). Podotýkam druh a kvalita úplne tá istá. Od vtedy mi stále vŕta v hlave ako môže byť taký veľký cenový rozdiel???????????????
Takže do Poľska sa stále oplatí
Všetko O.K. ,ale to maso z trhu by som do úst nedal
Keď maso tak z normálneho obchodu napr. ALMA
0 0
questo questo

questo je offline (nepripojený) questo

Ahojte, viete mi prosim poradit, kto aktualne organizuje (mikro)bus zajazdy do N.Targu (al. aspon do Jablonky)?
Potreboval by som z BB, pripadne RK, DK, NO..dost toho bolo, ale uz porusili.

vdaka za Vase tipy.
0 0
matylda2 matylda2

matylda2 je offline (nepripojený) matylda2

ano, pre blizsie informacie matylda2 zavinac . sk
najblizsi termin: 13.11.2010
0 0
profesional profesional

profesional je offline (nepripojený) profesional

Ak chcem robit veci lepsie, musim ich robit uplne inak. Ten kto ma pozna vie, ze ja a konvencne myslenie nejdeme prilis dohromady. ...viac
Zistil som ze sa tam neoplati nakupovat ovocie a zeleninu. Ta je tam drahsia ako u nas.
Oblecenie je o cosi lacnejsie ako u nas.
Priemyselny tovar je o cosi lacnejsi ako u nas.
Maso je podstatne lacnejsie ako u nas.

Odorucam mliecne vyrobky. Cena sice porovnatelna s nasimi avsak kvalita a chut poskych mliecnych vyrobkov je neporovnatelne vyssia oproti slovenskym.
0 0
stanco007 stanco007

stanco007 je offline (nepripojený) stanco007

Mam na vas jednu otazocku.... Aj ja chodim cca 3x do roka do N. Targu. Ale zväcsa len na mäso. Nikdy ma nenapadlo sa pozriet ci sa tam oplati kupit drogeria... Idu pomaly sviatky a mna by zaujimalo ci mi bude vediet niekto povedat, ci sa tam oplati nakupit tie balicky drogerie co su u nas vsade v supermarketoch pred sviatkami??? Samozrejme niekde v supermarkete a nie na trhu...
A este taka podotazka... Dobre prepocitavam polske zlote na eura? Ale je to len cca prepocet... Sumu v polskych zlotych delim 4 a x 30.126. Malo byt priblizne tak nie?
0 0
stanco007 stanco007

stanco007 je offline (nepripojený) stanco007

profesional Pozri príspevok
Zistil som ze sa tam neoplati nakupovat ovocie a zeleninu. Ta je tam drahsia ako u nas.
Oblecenie je o cosi lacnejsie ako u nas.
Priemyselny tovar je o cosi lacnejsi ako u nas.
Maso je podstatne lacnejsie ako u nas.

Odorucam mliecne vyrobky. Cena sice porovnatelna s nasimi avsak kvalita a chut poskych mliecnych vyrobkov je neporovnatelne vyssia oproti slovenskym.
Zemiaky sa oplatia nakupit...
0 0
stanco007 stanco007

stanco007 je offline (nepripojený) stanco007

FAKO Pozri príspevok
Ahojte! Včera sme boli v N.Targu. Bola tam hlava na hlave, blata po kolená, ale oplatilo sa(vraj). Kuracie stehná celé-- 1 euro, kuracie prsia-- 2,80 eura. Ako v pohode. Kúpil som aj sánky s operadlom za 18 eur (542 Sk). Z Targu som sa zastavil v HM v Žiline, reku idem sa pozrieť či som na sánkach ušetril: sánky--47 eur(1415 Sk) + operadlo--12,2 eura (367 Sk). Podotýkam druh a kvalita úplne tá istá. Od vtedy mi stále vŕta v hlave ako môže byť taký veľký cenový rozdiel???????????????
Takže do Poľska sa stále oplatí
My nechodime na mäso na trh ale dalej do mesta. Myslim, ze je to smer na Krakow... Ale proste ide sa len stale rovno cez mesto az prejdete popod most a potom prejdete cez zeleznicne precestie ( 1 kolajove ) a za cca 200m odbocite do lava. Je tam benzinka a aj kostol. Hned pritom je supermarket... Chodi tam vela slovakov...
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
stanco007 Pozri príspevok
My nechodime na mäso na trh ale dalej do mesta. Myslim, ze je to smer na Krakow... Ale proste ide sa len stale rovno cez mesto az prejdete popod most a potom prejdete cez zeleznicne precestie ( 1 kolajove ) a za cca 200m odbocite do lava. Je tam benzinka a aj kostol. Hned pritom je supermarket... Chodi tam vela slovakov...
To nieje smer Krakow ,ale smer Jablonka a obchod sa volá Leclerc
0 0
stanco007 stanco007

stanco007 je offline (nepripojený) stanco007

Vie mi niekto poradit kde sa daju v NT nakupit autosedacky? Vraj je tam niekde nejaky dobry decky obchod....
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
stanco007 Pozri príspevok
Vie mi niekto poradit kde sa daju v NT nakupit autosedacky? Vraj je tam niekde nejaky dobry decky obchod....
Ak prichádzas zo smeru Tatr. Bukovina, Jurgov tak hneď na kruhovom objazde je obchod, tam je to vsak dosť drahé/možeš pozrieť/ potom ak tam nie tak jedine Maluszek , je to blízko Rinku. Pojdeš od Trhu smerom na Rinok a opytaj sa . Tu sa o tom obchode dočítaš veľa. /Aj mi sme tam kupovali Casual Play ,ale keď bol kurz 4,70/ teraz neviem či sa oplatí.
http://www.google.sk/#sclient=psy&hl...9dc33c592127b2
PS. Kubo má už čoskoro 3 roky a kočík je ako nový nakoľko sme prevažne používali Peg Perego Plico P3. Piš ss ak máš záujem.
0 0
duggle duggle

duggle je offline (nepripojený) duggle

manželka a matka dvoch detí ...viac
my máme odtiaľto celú výbavu pre dieťa - kočiar, autosedačku, postielku.............majú tu veľký výber , ich adresa internetová http://www.babyboo-nowytarg.pl/
0 0
murko1 murko1

murko1 je offline (nepripojený) murko1

chcem ísť 15.12. do Nového Targu, vie mi niekto poradiť či tam dostať pred vianocami dámske kožuchy?
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Na kožuchy choď radšej do Zakopaného pod Gubalowku.
1 0
murko1 murko1

murko1 je offline (nepripojený) murko1

dík za radu
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať