Zavrieť

Porady

Bledost

Caute .Potreboval by som poradit.Som dost bledy na tvari.Doteraz ma to netrapilo,ale kazdy sa ma nato pyta co som taky bledy.A to iba na tvari.Co stym?Citim sa dobre a inaksie problemy nemam.Dakujem za odpovede
Usporiadat
kalkulka kalkulka

kalkulka je offline (nepripojený) kalkulka

pracujem v spoločnosti, ktorá sa zaoberá strojárskou výrobou, ktorú takmer všetku expotrujeme do krajín EÚ ...viac
Skús si dať vyšetriť krvný obraz.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Zuzana2 Zuzana2

Zuzana2 je offline (nepripojený) Zuzana2

Treba veľa pohybu na čerstvom vzduchu.
Ale to je teória. Môj syn je tiež bledý a má až fialkové kruhy pod očami. Pritom je športovec.
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Habbs Pozri príspevok
Caute .Potreboval by som poradit.Som dost bledy na tvari.Doteraz ma to netrapilo,ale kazdy sa ma nato pyta co som taky bledy.A to iba na tvari.Co stym?Citim sa dobre a inaksie problemy nemam.Dakujem za odpovede
Ak to nie je kvôli ne-zdraviu a vadí ti to, skús si kúpiť v drogérii telové mlieko, ktoré navodí letný "look". Sú rôzne značky a naozaj navodia len taký veľmi mierny opálený nádych.
0 0
Erika 1982 Erika 1982

Erika 1982 je offline (nepripojený) Erika 1982

kalkulka Pozri príspevok
Skús si dať vyšetriť krvný obraz.
ja som tiež bledá ako "vápenná jama", alebo "mozarella" tak si zo mňa robia srandu a krvný obraz mám OK a dosť často jedávam červenú cviklu, že je to na krv dobré, ale žiadna zmena.
tiež neviem, čo stým (je jedná možnosť (okrem krému) solárko?).
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
No hold jeden má pokožku bledú, iní majú tmavú. Buď rád, môj kolega je tmavý a pletú si ho s rómskym spoluobčanom.Tak čo je lepšie ? Ja som ináč od detstva veľmi bledej pokožky, neriešim to nijako...aj mňa sa pýtajú sem-tam, tak neviem či ma vidia prvý raz, keďže som taká aká som od narodenia. A krvný obraz mám tiež v pohode. Daj si ho aj ty pre istotu vyšetriť, tak sa tým zbytočne netráp.
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Aj ja som bývala bledá, teraz pijem pol litra mrkvovej šťavy denne (pri poslednom hospitalizovaní si to všimli aj na mojich pätách ... ešteže ma nestrčili na infekčné so žltačkou). Dámy, nezabúdajme, na začiatku XX. storočia to bol symbol statusu - mať bielu pokožku - mladé dámy ešte aj slnečníky nosili kvôli ochrane pred stmavnutím pleti
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
môže byť nedostatkom železa...
viac krvný obraz.
0 0
Habbs Habbs

Habbs je offline (nepripojený) Habbs

Celkovo na nohach ,rukach a tele som hnedsi od vsetkych ostatnych len na tvari su vsetci ostatni hnedsi ako ja.
Tak padla tu zatial rada telove mlieko a zelezo,hned zajtra to idem kupit.Po doktoroch pre krvny obraz sa mi zatial nechce behat.Dakujem za rady.
0 0
BibaA. BibaA.

BibaA. je offline (nepripojený) BibaA.

No... radšej si kúpiť "železo" ako si dať vyšetriť krvný obraz...veľmi dobrý nápad
Určite máš anémiu. A s tým ako aj z inými zdravotnými problémami sa neradno zahrávať.
2 0
do6661 do6661

do6661 je offline (nepripojený) do6661

ahojte,ja mam tiez problem stym ze som bleda..objavilo s ami to asi pred dvoma mesiacmi....mam uplne bledu tvar,blede pery a kazdy sa ma pyta co to osmnou je....som uplne unavena,citim sa uplne bez zivota krvny obraz mam v poriadku dokonca mi povedali ze mam cervenych krviniek na rozdavanie ked osm bola na darovani krvy...a ze som zdrava ako ryba....berem rozne vitaminy,ale aj tak to neprestava,dokonca mi zacali aj crevne problemy a some ste viacej vycucana ako pred tym....zevraj mam male aslo ci co ale neviedia preco...bola som vsade na na infekcnom,neurologii,krcnom...proste vsade,uz hladam na nete rozne choroby ktore by som mohla mat,pecen,oblicky..... ale uz nemozem dalej behat po doktoroch,prosim poradte dakujem :-(
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

do6661 Pozri príspevok
ahojte,ja mam tiez problem stym ze som bleda..objavilo s ami to asi pred dvoma mesiacmi....mam uplne bledu tvar,blede pery a kazdy sa ma pyta co to osmnou je....som uplne unavena,citim sa uplne bez zivota krvny obraz mam v poriadku dokonca mi povedali ze mam cervenych krviniek na rozdavanie ked osm bola na darovani krvy...a ze som zdrava ako ryba....berem rozne vitaminy,ale aj tak to neprestava,dokonca mi zacali aj crevne problemy a some ste viacej vycucana ako pred tym....zevraj mam male aslo ci co ale neviedia preco...bola som vsade na na infekcnom,neurologii,krcnom...proste vsade,uz hladam na nete rozne choroby ktore by som mohla mat,pecen,oblicky..... ale uz nemozem dalej behat po doktoroch,prosim poradte dakujem :-(
Čo ti všetko zisťovali na infekčnom?
Resp. ktoré dg ti vylúčili?
0 0
do6661 do6661

do6661 je offline (nepripojený) do6661

fuuu to netusim co svetko mi robili za testy...nevyznam sa do tychto veci vobec,teraz sa mi dokonca stala taka vec ze som alergicka na nieco a cela som s avyhadzala...vsade mam cervene skvrny takte je mozne ze tu bledost sposobovala celu dobu tato alergia...no neviem...
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

do6661 Pozri príspevok
fuuu to netusim co svetko mi robili za testy...nevyznam sa do tychto veci vobec,teraz sa mi dokonca stala taka vec ze som alergicka na nieco a cela som s avyhadzala...vsade mam cervene skvrny takte je mozne ze tu bledost sposobovala celu dobu tato alergia...no neviem...
Mňa zaujala u teba únava a dobrý krvný obraz.
Črevné problémy, aké? Nevieš zistiť ako si dopadla na infekčnom?
Či si odovzdávala vzorky stolice si budeš snáď pamätať.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Ešte či si bola u gastroenterológa?
0 0
do6661 do6661

do6661 je offline (nepripojený) do6661

no na infekcnom som mala vsetko v poriadku...a crevne problemy tym myslim hnacku a nebola som snou na ziadnych vysetreniach,brala som to ako normalnu vec ze som len nieco zjedla ale ako som teraz dostala tuto alergoiu tak som citala na nete ze alergia sa prejavuje aj hnackou... takze je mozne ze som to mala z toho,len bohuzial musim cakat kym sa mi prestanu robit vsade flaky cervene a vtedy az budem moct ist na alergologiu
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

do6661 Pozri príspevok
ahojte,ja mam tiez problem stym ze som bleda..objavilo s ami to asi pred dvoma mesiacmi....mam uplne bledu tvar,blede pery a kazdy sa ma pyta co to osmnou je....som uplne unavena,citim sa uplne bez zivota krvny obraz mam v poriadku dokonca mi povedali ze mam cervenych krviniek na rozdavanie ked osm bola na darovani krvy...a ze som zdrava ako ryba....berem rozne vitaminy,ale aj tak to neprestava,dokonca mi zacali aj crevne problemy a some ste viacej vycucana ako pred tym....zevraj mam male aslo ci co ale neviedia preco...bola som vsade na na infekcnom,neurologii,krcnom...proste vsade,uz hladam na nete rozne choroby ktore by som mohla mat,pecen,oblicky..... ale uz nemozem dalej behat po doktoroch,prosim poradte dakujem :-(
do6661 Pozri príspevok
no na infekcnom som mala vsetko v poriadku...a crevne problemy tym myslim hnacku a nebola som snou na ziadnych vysetreniach,brala som to ako normalnu vec ze som len nieco zjedla ale ako som teraz dostala tuto alergoiu tak som citala na nete ze alergia sa prejavuje aj hnackou... takze je mozne ze som to mala z toho,len bohuzial musim cakat kym sa mi prestanu robit vsade flaky cervene a vtedy az budem moct ist na alergologiu
Nespoliehaj sa na dobrý krvný obraz, veď máš evidentné ťažkosti. Únava, nedostatok energie, hnačky. Môže ísť o alergiu, aj nemusí, môžu sa dg prekrývať. Odporúčam ti riešiť hnačkové stavy. Bez čakania na alergológa.
Napíš ešte pár príspevkov, aby som ti mohla poslať SS.
0 0
do6661 do6661

do6661 je offline (nepripojený) do6661

snazim s aprist na to ako sa posielaju tie spravy sukromne
0 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

možno Vám ešte nepôjdu, ste tu nová a teraz neviem od akého množstva príspevkov môžete posielať súkromné správy (tuším to je od 15 príspevkov)
0 0
Estetic Estetic

Estetic je offline (nepripojený) Estetic

Netreba čakať kým prejdu fľaky,liečbu môže začať aj kožný lekár.Je rozdiel,či je niekto švédsky typ s alabastrovou pokožkou od narodenia ,alebo sa mu to stane naraz a bledé sú aj sliznice,cíti k tomu únavu,to nie je v poriadku,to treba riešiť určite je tam problém.
0 0
do6661 do6661

do6661 je offline (nepripojený) do6661

Budem sa snazit to cim skor vyriesit,len teraz mam toho strasne vela takze kazda navsteva pri doktorovi mi sposobi vela inych starosti....ale dakujem vam velmi pekne vsetkym za prispevky,ked budem cokolvek vediet napisem sem
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať