Zavrieť

Porady

nízky krvný tlak

pracujem v spoločnosti, ktorá sa zaoberá strojárskou výrobou, ktorú takmer všetku expotrujeme do krajín EÚ ...viac
Neviete mi poradiť, čo zvýši krvný tlak? Mám ho dosť nízky. Len mi prosím vás neraďte slané jedlá. Tie nie sú vhodné na žalúdok.
Usporiadat
dusansl dusansl

dusansl je offline (nepripojený) dusansl

K danej téme by som rád dodal niekoľko faktov. myslím, že kolegyňa žiadala o pomoc pri riešení nízkeho tlaku . Podľa overených poznatkov aj v tomto prípade sa jedná o zjavný nedostatok hormónu prostagladinu. Ak sa postaráme, aby si ho telo v každom okamžiku vyrábalo tak akurát, je po probléme, vysoký tlak klesne a nízky sa vyrovná do normálu. tento problém sa dá pri troche dobrej vôle riešiť.
prosím a vôbec si nemyslím, že by ste s vypitou tekutinou mali nejako uškodiť.
Ak ale máte po pri popísanom probléme aj problémy žalúdočné, v takom prípade by bolo najvhodnejšie dôkladné posúdenie Vášho zdravotného stavu.
Na záver by som chcel poznamenať, že vo všeobecnosti sa má za to, že dospelý človek ba mal denne prijať 3-5 litrov tekutín a to v závislosti od telesnej hmotnosti.
Do prijatých tekutín sa prirodzene počítajú aj tekutiny obsiahnuté v jedlách a polievkach, ktoré sa na škodu všetkých akosi vytratili z jedálnych lístkov.
0 0
kalkulka kalkulka

kalkulka je offline (nepripojený) kalkulka

pracujem v spoločnosti, ktorá sa zaoberá strojárskou výrobou, ktorú takmer všetku expotrujeme do krajín EÚ ...viac
A akým spôsobom sa dá zvýšiť hodnota prostaglandínu?
0 0
Tanče Tanče

Tanče je offline (nepripojený) Tanče

kalkulka Pozri príspevok
A akým spôsobom sa dá zvýšiť hodnota prostaglandínu?
čujme odpoveď....?
0 0
kalkulka kalkulka

kalkulka je offline (nepripojený) kalkulka

pracujem v spoločnosti, ktorá sa zaoberá strojárskou výrobou, ktorú takmer všetku expotrujeme do krajín EÚ ...viac
Som vážne zvedavá.
0 0
beba13 beba13

beba13 je offline (nepripojený) beba13

Aj mna by to zaujímalo.
0 0
kitky kitky

kitky je offline (nepripojený) kitky

COGITO ERGO BOOM
Mile damy no predsa tymi vyrobkami, ktore tu Dusansl neunavne prezentuje.
0 0
elli elli

elli je offline (nepripojený) elli

ZlaticaB Pozri príspevok
...a môžeš si dať aj pohárik vínka. Čin, čin!
Vetvicku rozmarinu nechat vyluhovat v dobrom vine (myslim ze tyzden, ale ak ta to zaujme, tak to vyhladam), a kazdy den uzivat za poharik.
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
to vínko aj bez tej vetvičky pomôže
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
ale teraz trošku vážne, ľudia z nízkym TK sa okrem iného dožívajú aj vyššieho veku, ich cievy& nie sú tak namáhané.
Doporučuje sa deň začínať pomalšie, sprchou so striedaním teploty studenej a teplej- vodoliečba volajú sa Kneippove vodné kúry, tiež šliapanie v studenej vode.A tiež športovanie pomáha.
Prvá pomoc je: šálka kávy, čaju čierneho alebo bylinky podporujúce prekrvovanie( rozmarín, hloh, čakanka, prvosienka) inak hotovú zmes sa dá kúpiť aj v lekárni
Ale v prvom rade, treba vylúčiť, že nízky TK nie je dôsledok organického ochorenia!!!!!!!!!
0 0
aaandrejj aaandrejj

aaandrejj je offline (nepripojený) aaandrejj

Skús antilipidový čaj. vyčistí ti organizmus a zvýši tlak. *******************
0 0
evicka5 evicka5

evicka5 je offline (nepripojený) evicka5

Ten antilipidový čaj mám odskúšaný je veľmi dobrý na tlak u vysokého tlaku ho piť horúci a u nízkeho tlaku piť po dúškoch vlažný.Doporučujem aj biocalcium na zlepšenie mozgovej činnosti z produktov *****. Tlak sa upravý a budete sa cítiť vynikajúco.
0 0
beba13 beba13

beba13 je offline (nepripojený) beba13

A v lekárni ten čaj nedostať?
0 0
evicka5 evicka5

evicka5 je offline (nepripojený) evicka5

Nie v lekárni ho nedostať to sú produkty *****.
0 0
FerdoX FerdoX

FerdoX je offline (nepripojený) FerdoX

Tak len sa chcem informovat, kedze je tu niekolko ludi s nizkym tlakom..skusil niekto z Vas skok padakom ? Ja som to totiz absolvoval minuly tyzden a uplne som zabudol, ze niekedy mavam problem pri rychlom vstavani z postele ....tak ked sa vam otvori padak...to je velmi, velmi rychle postavenie z postele .... som takmer skolapsoval a moj instruktor musel byt vystraseny viac ako ja ... rad by som skocil znova, lebo zaver si vdaka tomu velmi nepamatam ...obavam sa ale, ze sa mi zahmli pred ocami znova. Existuje nejaky rychly a zaruceny sposob ako tlak udrzat pocas zhruba pol hodiny ??
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
ja ho mam tiež a nezistila som zatial,že by som mala problem zo žalúdkom kvôli soli. neviem kto ti poradil soliť viac ked máš nízky tlak čo je kravina podla mna. piť viac kofeinu a pohyb. prípadne sa rozčúliť aj to pomaha. ja mam thaky isty problem a nič sa s tym neda robiť
0 0
motylik7 motylik7

motylik7 je offline (nepripojený) motylik7

telo zrelej ženy a duša mladej dievčinky ...viac
tetrisss Pozri príspevok
Ja mam cely zivot tiez nizky tlak, jeden cas som uzivala kvapky Pedrolon a zabrali mi, samozrejme len ked som ich dlhodobo uzivala, ale priklanam sa k tomu, ze akysi zazracny recept jednoduchy na to nie, ale musim povedat, ze ked som pred dvomi rokmi drzala delenu stravu, okrem tohop, ze som schudla 15 kg a dobre sa citila , tak sa mi tlak upravil na neuveritelnych 80/12O. No aby som nezabudla, este som cvicila, teda to jedine mi ostalo, aerobic.Bohuzial delenu stravu som prestala jest a tlak mi zase padol, ale zase minule som niekde citala, ze pokial nie su ine problemy, tak samotny nizky tlak ma vraj neohrozuje, tak neviem.
Tetriss položme si otázku, prečo sa upravil tlak pri delenej strave na optimum. Pri pohľade na organizmus človeka očami celostnej medicíny sa dozvieme, že nízky krvný tlak súvisí s nedostatočnou, slabou činnosťou obličiek. Dá sa to upraviť rôznymi potravinovými doplnkami (tiež mám tie svoje osvedčené), dá sa upraviť aj vhodnou stravou. Všeobecne platí, že podľa toho, ktorý orgán potrebujeme dať do poriadku, treba jesť potraviny, ktoré sa svojím vzhľadom podobajú na tento orgán. Na internete sú tabuľky i návody, ktoré potraviny to sú.
Tiež som po druhom pôrode mávala nízky i kolísavý tlak, našťastie už roky mám tlak i celý organizmus v poriadku. Kebyže viem tie informácie, ktoré teraz ovládam, nemusela som mať teraz problém s odnaučovaním sa od kávy
0 0
mruzek mruzek

mruzek je offline (nepripojený) mruzek

Mohli by ste poslať link kde na internete sa to presne nachádza? Ďakujem
mruzek
0 0
motylik7 motylik7

motylik7 je offline (nepripojený) motylik7

telo zrelej ženy a duša mladej dievčinky ...viac
mruzek Pozri príspevok
Mohli by ste poslať link kde na internete sa to presne nachádza? Ďakujem
mruzek
Link presne neviem, lebo som sa s tým len raz náhodne stretla na nete a povedala som si super, na nete človek nájde už naozaj všetko Možno by však stačilo otvoriť doma špajzu alebo sa v obchode trošku poprechádzať okolo regálov so strukovinami (napr. fazuľa - ale iné ma momentálne nenapadajú)
Pravdupovediac nikdy som cielene takto svoje telo do poriadku nedávala, čiste len potravinami (ja som sa dala do poriadku prostriedkom alternatívnej medicíny). Bol to len taký návod - lacný, jednoduchý, ale pritom účinný. Len treba mať trpezlivosť a systém s takýmto druhom liečenia svojho tela. Návody na to opisuje aj veľa rôznych kníh.
0 0
paty paty

paty je offline (nepripojený) paty

Ahoj, aj ja mam nizky tlak a migreny. Na migreny mi pomaha vela tekutin a posilnovanie chrbtice a sport, odkedy cvicim mavam ich malokedy. Na nizky tlak: striedavé sprchovanie - konci studenou vodou, vyvazená skor slana strava, minimalne 2,5 az 3 l, napr. mineralne vody bohate na sodik. Kava a cierny a zeleny caj podporuju zvysenie krvneho tlaku.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať