Zavrieť

Porady

Stomatolog v BA

Majka Majka

Majka je offline (nepripojený) Majka

neda mi nezdoverit sa Vam s uzasnou pracou a perfektnym mojim zubarom, ludia ak mate problem a nie ste spokojni so svojim zubarom vrelo odporucam, fakt.chodim k nemu dlhe roky a prave som od neho prisla a ten uzasny pocit pri srdiecku....
Usporiadat
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

buchač
BXLmiami
Ale buchač,ak je to odpoved pre mna,nezabudni,že síce vyštudujú,ale na všetko ostatné berú leasingy či pôžičky.Ak raz 5 vrtákov stojí do 200 euro a on to kúpi a 3 na Tebe zlomí,tak aké zdieranie?Zubári majú v drvivej väčšine svoju zariadenú ambulanciu a pomaly je to drahšie ako kúpiť byt ked to chce kvalitné..
Nie, nebolo to cielené.

Zvyšok nemá veľmi veľký význam rozoberať...
Veď na vyspelom Západe predsa takto tiež začínajú ako spomínaš, s tým finančným bremenom na krku...ale štúdium je spoplatnené.
Ono sa stačí len pozrieť, na akom aute chodí do roboty nie jeden lekár...a trebárs už po roku praxe.
Väčšina na leasing. Keby prišiel lekár na šunte do práce, nemal by koho ošetrovať. Jednoducho povinný imidž.
Aj tie BA nekonečné kolóny, drvivá väčšia na leasing.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
buchač
BXLmiami
Ale buchač,ak je to odpoved pre mna,nezabudni,že síce vyštudujú,ale na všetko ostatné berú leasingy či pôžičky.Ak raz 5 vrtákov stojí do 200 euro a on to kúpi a 3 na Tebe zlomí,tak aké zdieranie?Zubári majú v drvivej väčšine svoju zariadenú ambulanciu a pomaly je to drahšie ako kúpiť byt ked to chce kvalitné..
Nie, nebolo to cielené.

Zvyšok nemá veľmi veľký význam rozoberať...
Veď na vyspelom Západe predsa takto tiež začínajú ako spomínaš, s tým finančným bremenom na krku...ale štúdium je spoplatnené.
Ono sa stačí len pozrieť, na akom aute chodí do roboty nie jeden lekár...a trebárs už po roku praxe.
Väčšina na leasing. Keby prišiel lekár na šunte do práce, nemal by koho ošetrovať. Jednoducho povinný imidž.
Aj tie BA nekonečné kolóny, drvivá väčšia na leasing.
Takže pokračujem v dôvodení....

Šunt ? No dobre, beriem, že image. Lež nie je značka ako značka a jazdenka a novinka.
Líza je predsa jasná vec... veď auto je napísané na firmu a tým pádom aj odpisované.
--------------------------------------------------------------------

Skôr ma serie ten prístup lekárov (odbornosť je vedľajšia)....už sa tu o tom bavilo.
Ide o to, že lekár je zamestnaný v špitáli. Zároveň má aj svoju prax súkromného charakteru.
To prehadzovanie, posúvanie si sám sebe pacienta na "odbornejšie" vyšetrenie je bežným postupom.
Že je v oboch čakárňach plno objednaných pacientov a lekár nestíha?...a koho to serie ? Lekára ?...pche ...

...a ani nevravím o tom, že sa spájajú-sú na sebe závislé ordinácie určitých špecializácií, kde sú lekári - manželia....
Pridajme k tomu ešte dílerov všeliakých prostriedkov a liečiv.

Kúúúa... biznis sa točí jedna radosť.....a pacient je len číslo
---------------------------------------------------------------------------

Česť výnimkám, odborníkom na svojom mieste...tým, ktorým ide fakt o pacienta, o jeho zdravie.
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

:-)) Ved tu máme Milu,dcéra jej končila,no tak nám povie aké auto a kedy si kúpi :-)).
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
BXLmiami
:-)) Ved tu máme Milu,dcéra jej končila,no tak nám povie aké auto a kedy si kúpi :-)).
SI zabila...
Oslovím Milu ?...a zabije ona mňa ?
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať