Zavrieť

Porady

Súkromný účet

Živnostníčka použila svoj súkromný účet na úhradu faktúr. Prosím poraďte ako to zaúčtovať, keď účet používa len súkromne!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    liba2 je offline (nepripojený) liba2

    liba2
    rena79 Pozri príspevok
    Živnostníčka použila svoj súkromný účet na úhradu faktúr. Prosím poraďte ako to zaúčtovať, keď účet používa len súkromne!
    Preposlať peniaze z podnikateľského na súkromný účet...

    DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

    Mama troch dospelých detí DanielaSL
    Dala by som to potom ako výdaj z pokladne..a doložila by som k tomu výpis zo súkromného účtu. A poučila ju, nech si otvorí radšej podnikateľský účet. K dokladu by som ešte napísala poznámku, aby pri prípadnej kontrole sa vedelo o čo išlo..

    rena79 je offline (nepripojený) rena79

    rena79
    Chcela by som sa spýtať koľko si mám pýtať za urobenú výplatu, vyplnené doklady do SP a ZP!

    liba2 je offline (nepripojený) liba2

    liba2
    rena79 Pozri príspevok
    Chcela by som sa spýtať koľko si mám pýtať za urobenú výplatu, vyplnené doklady do SP a ZP!
    Podľa toho, ako si svoju prácu ceníš

    rena79 je offline (nepripojený) rena79

    rena79
    Vôbec netuším, preto sa pýtam na cenu výplaty+tlačivá do SP a ZP a štvrťročne prehľad preddavkov. Výplatu robím od marca 2007! Díky!!!!

    liba2 je offline (nepripojený) liba2

    liba2
    rena79 Pozri príspevok
    Vôbec netuším, preto sa pýtam na cenu výplaty+tlačivá do SP a ZP a štvrťročne prehľad preddavkov. Výplatu robím od marca 2007! Díky!!!!
    Renka, tu si so svojou otázkou . Téma je o používaní súkromného účtu na pracovné účely.
    Paula ti už poradila, kam sa máš pozrieť..... . Pekné Vianoce.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.