Zavrieť

Porady

Nováčik

mama, manželka
Ahojte, poraďáci
som tu relatívne nováčikom (od októbra), ešte sa na Porade neviem dostatočne dobre orientovať, tak mi prepáčte prípadné "skraty". Som strašne šťastná že som Poradu objavila, bol to pre mňa objav roka, lebo viem že mi bude pomáhať pri mojej práci a dúfam že tu nájdem spriaznené duše. S jednoduchým účtom pracujem 10 rokov, s podvojkom druhý rok, takže mám ešte veľa medzier, ale s Vami to určite zvládnem.
Prajem krásny deň všetkým poraďákom!
Usporiadat
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

selenay Pozri príspevok
AHOJTE,
som tiež "nováčik", ale poradu som občas navštevovala ako neprihlásená. Začala som robiť podvojné účtovníctvo (predtým jednoduché, mzdy, administratívu - cca 10 rokov). Chcem Vás poprosiť o ozrejmenie účtovania zásob v podvojnom účtovníctve ku koncu roka, spôsobom B. Čo mi to urobí v účtovníctve, keď som v priebehu roka nakúpila tovar (napr. za 500000) a ku koncu roku som z neho predala len časť, teda zostali mi zásoby (predala som za 200000), teda zostatok zásob v obstarávacej cene mám 300000. Napíšte mi, prosím účtovné prípady, súvisiace s týmto stavom. Ďakujemmmmmmmm.
Prepáč, ale tu si v sekcii "poraďácka kaviareň" , čo je oddychová časť porady.
Tu nováčikovia vyjadrujú svoje pocity z fungovania porada.sk - ale nekladú otázky.
Tu pravdepodobne nedostaneš odpoveď, tú hľadaj v sekcii "podvojné účtovníctvo" v príslušnej účt. triede.
... a máš aj nejakú odbornú literatúru pre účtovníctvo?
Naposledy upravil liba2 : 11.01.08 at 15:01
0 0
Fedab Fedab

Fedab je offline (nepripojený) Fedab

pracujúci dôchodca
Ahojte poraďáci !
Ja som sa práve zaregistroval.Neviem sa zatiaľ spamätať a všetkých obdivujem s akou úprimnosťou a pohotovosťou reagujú.Ďakujem,že môžembyťmedzi Vami a dúfam,že sa správne zaradím.
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

tak vitaj a zaraď sa :-)
0 0
eskaa eskaa

eskaa je offline (nepripojený) eskaa

Ahojte,
som tu tiez nova, vcera som sa zaregistrovala.
Prave som nastupila do prace po MD, a pravdupovediac zmeny v legislative som velmi nesledovala.. tak dufam, ze mi tato stranka trochu pomoze..
0 0
Anja111 Anja111

Anja111 je offline (nepripojený) Anja111

Vitaj a keď budeš potrebovať, tak sa pýtaj...
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Anja111 Pozri príspevok
Vitaj a keď budeš potrebovať, tak sa pýtaj...
A ešte sa to aj krásne rýmuje....vítaj - pýtaj.... :-)
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Porada Ti určite pomôže, ale nezabúdaj, že ak si doteraz mala dosť voľného času, po prihlásení na "poradu" máš po voľnom čase. Tu je toľko zaujímavých a múdrych príspevkov, že tu budeš aj spávať. Teda vitaj medzi poraďákmi.
0 0
eskaa eskaa

eskaa je offline (nepripojený) eskaa

dakujem za privitanie..
uz som to tu trochu preluskala (ale naozaj len trochu ), tak mi je jasne, ze tu asi stravim kopu casu.. je tu naozaj vela zaujimavych prispevkov a paci sa mi ako je robena stranka..
este mnohym veciam nerozumiem, ale snad casom pochopim..
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
pochopíš, nič neboj, naučíš sa, a potom bude z Teba závisláčka na plnej čiare, tak ako z nás...
0 0
E.P.T E.P.T

E.P.T je offline (nepripojený) E.P.T

Od marca tohto roku živnostníčka - účtovníctvo ...viac
Aj ja som registrovaný nováčik (dakedy koncom minulého roka). Poradu neviem ešte obsluhovať, ale budem sa snažiť. Ako tak sledujem, je tu veľmi veľa zaujímavého.
0 0
ajale ajale

ajale je offline (nepripojený) ajale

zivnostnicka na materskej
poradte mi, preco sa moj "podpis" neobjavuje pri texte? Ked pisem samotny text v "rozsirenych moznostiach" tak ho tam vidim, ale ked to odoslem nevidno ho.... Mam aj "odfajknute" prilozit podpis.
0 0
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

ajale Pozri príspevok
poradte mi, preco sa moj "podpis" neobjavuje pri texte? Ked pisem samotny text v "rozsirenych moznostiach" tak ho tam vidim, ale ked to odoslem nevidno ho.... Mam aj "odfajknute" prilozit podpis.
http://www.porada.sk/303179-post3.html
0 0
ajale ajale

ajale je offline (nepripojený) ajale

zivnostnicka na materskej
To mi nepomohlo, nezjavil sa ani raz
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
ahoj..som nováčik,sa tu neviem vyznať ale učím sa..a budem tu asi ako doma..lebo som sa prihlásila na štúdium a nedávajú nám knihy..len dúfam,že tu niečo nájdem a aj niekoho,kto pomôže..takže ..vítam sa a vás zdravím..
0 0
ajale ajale

ajale je offline (nepripojený) ajale

zivnostnicka na materskej
Vitaj medzi nami pepsikova, alebo: Vitaj v tomto blogu brat, vitaj, vitaj nastokrat, vitaj poklad jediny z poradackej rodiny. Sadni vedla priatelov, mali sme dnes pekny zhon, do rady, hla zahryzni nech ta nevedomost netrizni.... Karl May alias Ajale
0 0
Anja111 Anja111

Anja111 je offline (nepripojený) Anja111

E.P.T Pozri príspevok
Aj ja som registrovaný nováčik (dakedy koncom minulého roka). Poradu neviem ešte obsluhovať, ale budem sa snažiť. Ako tak sledujem, je tu veľmi veľa zaujímavého.
pepsikova Pozri príspevok
ahoj..som nováčik,sa tu neviem vyznať ale učím sa..a budem tu asi ako doma..lebo som sa prihlásila na štúdium a nedávajú nám knihy..len dúfam,že tu niečo nájdem a aj niekoho,kto pomôže..takže ..vítam sa a vás zdravím..
Vitajte! A udomácnite sa...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Milá "Ajale" a Anja111",ďakujem za milé privítanie a veru som tu ako doma,denne,pretože si tu oddýchnem a aj sa niečo naučím.Tak posielam len poďakovanie za "poradu" a prianie,nech nikdy nevymizne chuť rozdávať vedomosti a robiť ľudí šťastnejšími a múdrejšími.
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
som tu už nejaký čas a ani mne to nefunguje
Takže vitajte a udomácňujte sa tu
0 0
mirka* mirka*

mirka* je offline (nepripojený) mirka*

ahooojky,aj ja som nová )
doteraz som chodila do inej poradne alebo kaviarne ,alebo ja neviem ako to nazvem lady.sk
0 0
maruska19 maruska19

maruska19 je offline (nepripojený) maruska19

Ahojte, aj ja som tu nova, stratena som.. Dnes som pridala jeden prispevok, teda prosbu o radu, ale neviem, ci na spravne miesto.. neviem sa tu vyznat.. :-(
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať