Zavrieť

Porady

Madarska Vineta priechod Rajka

Krestan
Ahojte vsetci.

Potrebujem informaciu. Chcem cestovat cez Madarsko dialnicou vecer po polnoci a chcem sa opitat ci je mozne na priechode Rajka kupit Vinietu v tom case.

Vie mi niekto poradit ked vie ze nie je ci musim ist len na Benzinku alebo je este nejaka moznost?

Dakujem do predu

Zelislav
Usporiadat
juro1986 juro1986

juro1986 je offline (nepripojený) juro1986

ahojte cestujem cez madarsko v noci zo stvrtka na piatok (po polnoci), smerom Komarom na Budapest ... (smer chorvatsko), viete mi poradit ci zakupim dialnicny tiket v tomto case? Viem ze v komarome je OMV pumpa ale neviem dokedy je otvorena ... pripadne da sa aj dopredu kupit dialnicna? (skocil by som do komaromu kupit keby uz nic nezozeniem, mam to asi 100km). Vdaka za skore odpovede.
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Na ceste medzi KN-Székesfehérvár (č. 81) je po pravej strane OMV (za odbočkou na Kisbér) otvorená nonstop.
Dá sa kúpiť aj vopred.
Dá sa kúpiť aj cez internet a veľmi pohodlne.
Prajem šťastnú cestu.
0 0
juro1986 juro1986

juro1986 je offline (nepripojený) juro1986

vdaka, dost si mi pomohol
0 0
jana007 jana007

jana007 je offline (nepripojený) jana007

Ako je to aktuálne s nákupom maďarskej diaľničnej známky na Slovensku? Dá sa kúpiť aj vopred alebo cez internet? Na ktorej benzínke v Bratislave sa dá kúpiť v noci?
0 0
laurin laurin

laurin je offline (nepripojený) laurin

jana007 Pozri príspevok
Ako je to aktuálne s nákupom maďarskej diaľničnej známky na Slovensku? Dá sa kúpiť aj vopred alebo cez internet? Na ktorej benzínke v Bratislave sa dá kúpiť v noci?
Najlacnejsie Ta vyjde ked si kupis znamku na hranicnom prechode s HU. Tete som napisal na listok SPZ auta, a datumy odkedy maju platit.
Kupoval som dve 4-dnove.
0 0
jana007 jana007

jana007 je offline (nepripojený) jana007

laurin Pozri príspevok
Najlacnejsie Ta vyjde ked si kupis znamku na hranicnom prechode s HU. Tete som napisal na listok SPZ auta, a datumy odkedy maju platit.
Kupoval som dve 4-dnove.
Je tam otvorené nonstop?
0 0
laurin laurin

laurin je offline (nepripojený) laurin

No to neviem, ale minuly rok o cca. 21:00 bolo
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Dnes som išiel z BA do KE cez Maďarsko a /neviem či to tu už bolo ale na SK strane pekne ojebá..ju/ matrica minimum 7,50 EUR u SK podnikateľa , samozrejme že som kúpil na Maďarskej strane za 1.650 Ft
1 0
Beella Beella

Beella je offline (nepripojený) Beella

Pre Jana007 možno neskoro, ale niekto možno využije internetový predaj - my kupujeme maď.diaľničné na tejto stránke z pohodlíčka domova . Z našej strany 100% spokojnosť.
www.tolltickets.com
0 0
jana007 jana007

jana007 je offline (nepripojený) jana007

Beella Pozri príspevok
Pre Jana007 možno neskoro, ale niekto možno využije internetový predaj - my kupujeme maď.diaľničné na tejto stránke z pohodlíčka domova . Z našej strany 100% spokojnosť.
www.tolltickets.com
ďakujem za odpoveď - my sme to vyriešili podobne. Na stránke:
http://satc.sk som si vopred objednala maďarskú diaľničnú známku, všetko to prebehlo v poriadku po objednaní a zaplatení som dostala na druhý deň potvrdenie do emailu. Celú cestu do Chorvátska sme išli po diaľnici, vrelo odporúčam. Po predchádzajúcich rokoch, keď sme išli trasu Csorna-Szombathely cez maďarské dediny, to bolo omnoho pohodlnejšie a rýchlejšie.
0 0
alexandrap alexandrap

alexandrap je offline (nepripojený) alexandrap

prezradi niekto odpoved na povodnu otazku:
ci sa na starom prechode v Rajke(z Rusoviec) da o 4.00 (cez vikend)zaplatit za dialnicu ?A kde.
Dakujem.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

alexandrap Pozri príspevok
prezradi niekto odpoved na povodnu otazku:
ci sa na starom prechode v Rajke(z Rusoviec) da o 4.00 (cez vikend)zaplatit za dialnicu ?A kde.
Dakujem.
ved v prechádzajúcom príspevku máš stránku...tam sa dá obj.
inak vinetu určite kúpiš na pumpe v Rajke
0 0
Chobot Chobot

Chobot je teraz online Chobot

alexandrap Pozri príspevok
prezradi niekto odpoved na povodnu otazku:
ci sa na starom prechode v Rajke(z Rusoviec) da o 4.00 (cez vikend)zaplatit za dialnicu ?A kde.
Dakujem.
Na starom prechode v RAjke skapal pes - tam nie je ani nohy. A to chceš kúpiť nálepku o 4 hodine ráno?

Však ju kúp, keď pôjdeš po diaľnici do HU z Petržalky na niektorej ČS, ktorá bude otvorená.
0 0
jelalim jelalim

jelalim je offline (nepripojený) jelalim

Presne tak, prva cast dialnice je bez poplatku az po vyjazd na cestu 86, takze z dialnice netreba vobec zchadzat, pri Mosone je velka benzinka, kde sa da "znamka" kupit, beru tam karty, takze netreba ani vymienat na HUF pumparskym kurzom, dokonca na tej pumpe vedia 13 zakladnych slovenskych slovicok
0 0
alexandrap alexandrap

alexandrap je offline (nepripojený) alexandrap

samozrejme som myslel STARU Rajku - nie DIALNICNY prechod Rajka..
Nemam SR dialnicnu a pokial viem, usek dialnice od Jaroviec po hranicu SR/HU JE spoplatneny ( http://www.ndsas.sk/spoplatnene-koridory/10789s)
Naposledy upravil alexandrap : 30.08.11 at 13:26
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať