Zavrieť

Porady

Inšpirácie na spálňu

admin
Ktorá sa Vám najviac páči?
Naposledy upravil Richard : 06.01.08 at 14:39
Usporiadat
Ikapo Ikapo

Ikapo je offline (nepripojený) Ikapo

Ako by ste rozmiestnili nabytok v takejto izbe pre 17 rocne dievca? Je to blbo riesena izba, nam to nijak nevychadza. Steny- oproti lodzii cervena, inak biele.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Ikapo Pozri príspevok
Ako by ste rozmiestnili nabytok v takejto izbe pre 17 rocne dievca? Je to blbo riesena izba, nam to nijak nevychadza. Steny- oproti lodzii cervena, inak biele.
aké veci ideš rozmiestňovať....posteľ, stôl, ....
0 0
Ikapo Ikapo

Ikapo je offline (nepripojený) Ikapo

Vstavane skrine so zrkadlami, roztahovacia pohovka,pisaci stolik..
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Ikapo Pozri príspevok
Vstavane skrine so zrkadlami, roztahovacia pohovka,pisaci stolik..
telka radio nie? police
0 0
Ikapo Ikapo

Ikapo je offline (nepripojený) Ikapo

len to, co je uvedene.Snad este dve lezadla, ci kresielka, malicky konf.stolik, inak nic.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

neviem ja by som za dvere dala skrine, neviem pokial budú...lebo sú tam asi dvere na balkon.... oproti pohovku, a pod okno stôl...svetla je tam menej pre ten balkon....alebo ked nie pod okno tak tam do rohu vedla pohovky...k oknu
0 0
Ikapo Ikapo

Ikapo je offline (nepripojený) Ikapo

dvere na balkon su vedla radiatora..My sme planovali dat skrine na tu stenu 3.45, maju posuvne zrkadlove dverte, predlzilo byto aj izbu a tam sme skoncili, dalej nevieme pohnut.balkon je zavtery posuvnymi platnami so sklom.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Ikapo Pozri príspevok
dvere na balkon su vedla radiatora..
to mi je jasné, ale z ktorej strany ked si ho dal tak do strany tak som predpokladala, že na druhej strane
0 0
Ikapo Ikapo

Ikapo je offline (nepripojený) Ikapo

aha, pri pismene A v slove lodzia.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Ikapo Pozri príspevok
Ako by ste rozmiestnili nabytok v takejto izbe pre 17 rocne dievca? Je to blbo riesena izba, nam to nijak nevychadza. Steny- oproti lodzii cervena, inak biele.
3,45 x 4,3 metra
Ikapo Pozri príspevok
Vstavane skrine so zrkadlami, roztahovacia pohovka,pisaci stolik..
Ikapo Pozri príspevok
len to, co je uvedene.Snad este dve lezadla, ci kresielka, malicky konf.stolik, inak nic.
...tak Ti poviem ...

Najprv porozmýšľaj , či sa Ti to tam vojde ...lebo toto všetko je umenie vôbec do izby narvať a nie ešte aj rozmiestniť ...
Veď rozmerovo to bude problematické ...

Pohovka - cca 150 x 50-60
Písací stolík - cca 100 x 50 ....na stoličku si zabudla ...
Ležadlo ???..dokonca 2 ks ...
Konferenčný stolík - povedzme 50 x 50
Vstavaná/né skrine - zo dve kusy 60 x 30 x 180...

...a s tými rozmermi som sa ešte pri zemi držal ...

Doporučujem :
Vybrať si z tej nejakej ponuky všetok nábytok , aspoň rozmery ...
Potom to excelu šmariť v mierke a následne podľa ..." škatule , škatule - hejbejte se "...
No nikdy to nebude tak ako na papieri ...reál je predsa len reál , viac hláv a očí - viac rozumu ..
0 0
Ikapo Ikapo

Ikapo je offline (nepripojený) Ikapo

Skrine by mali byt podla mna skor do rohu na stenach 3.45 a 4.3., vedla by sla ta pohovka, oproti oknu pri radiatore stolik a stolicka, no, ale neviem, ako by to vyzeralo, ide mi hlavne o tie skrine, tie su napevno, podla toho robit dalej, nabytok mame, stahujeme sa do ineho bytu.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Ikapo Pozri príspevok
Skrine by mali byt podla mna skor do rohu na stenach 3.45 a 4.3., vedla by sla ta pohovka, oproti oknu pri radiatore stolik a stolicka, no, ale neviem, ako by to vyzeralo, ide mi hlavne o tie skrine, tie su napevno, podla toho robit dalej, nabytok mame, stahujeme sa do ineho bytu.
prepáč, ale na moje oko...otvorím dvere a čo vidím bočnicu skrine, pre mňa nie.....alebo otvorím dvere a skrine oproti na moje oko tiež nie....nemala by som z toho dobrý pocit.
ked otvorím dvere chcem vidieť na stene oproti napríklad tú pohovku po stranách možno nejaké príručné stolíky + pre postelou stolík a na boku 3,45 nejaké malé kresielka-taburetky-vaky alebo niečo podobné...
a nad pohovkou nejakú policu alebo pekný svieži obraz a do roku 3,45-4,3 peknú lampu...
0 0
Ikapo Ikapo

Ikapo je offline (nepripojený) Ikapo

No a skrine? Vodorovne s dverami do izby? Potom sa budu zle otvarat balkonove dvere, otvaraju sa dovnutra na tu stenu a ked vstupis do izby z lavej strany hned bok skrine. Vravim, ze je to tazke zosuladit.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Ikapo Pozri príspevok
No a skrine? Vodorovne s dverami do izby? Potom sa budu zle otvarat balkonove dvere, otvaraju sa dovnutra na tu stenu a ked vstupis do izby z lavej strany hned bok skrine. Vravim, ze je to tazke zosuladit.
dvere do izby sa otvárajú tak ako je nakreslené? vychádzam z toho obrázku....ak sa dá dokresli balkonové dvere
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

koľko cm sú balkonové dvere od steny?
0 0
Ikapo Ikapo

Ikapo je offline (nepripojený) Ikapo

cca 10-20.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Ikapo Pozri príspevok
cca 10-20.
dosť málo, ale ja ba som to takto ak sa to bude dať pochopiť.... do miesta kde sa otvárajú dvere by som dala urobiť police až do hora...boli by súčasť skrine a dalej už normálne ako bolo v pláne.....neviem či si to ty vieš predstaviť, ale ja hej
tie dvere sa otvárajú do izby tak ako na obrázku?
0 0
Ikapo Ikapo

Ikapo je offline (nepripojený) Ikapo

Otvaraju sa prave na stranu oznacenu 3.45....Prave preto sme uvazovali dat skrine na tu stranu.co si napisala chapem
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

dobre...kolko cm sú dvere osadené od rohu?
0 0
Ikapo Ikapo

Ikapo je offline (nepripojený) Ikapo

podobne ako balkonove, max.20-30 cm.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať