Zavrieť

Porady

Chorvátsko pre viac rodín

Chcela by som poradiť. Je nás 5 rodín. Chceme ísť všetci spolu na dovolenku do Chorvátska. Neviete si predstaviť, aký je problém nájsť vhodné ubytovanie. Chceme obísť CK. Chceli by sme priamo kontaktovať majiteľa apartmánu. Ale stále sa nám nedarí nájsť niečo vhodné. Nemá niekto dobrú radu alebo priamo kontakt? Chceli by sme byť priamo pri mori alebo do 10-20 m od mora, s pozvoľným vstupom do mora - to pre malé deti. Potom bývať spolu v jednom dome, ale aby každá rodina mala samostatný apartmán 2+1 a samozrejme, aby to nebolo drahé.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    danushka je offline (nepripojený) danushka

    danushka
    mivera Pozri príspevok
    Ešte sa spýtam, sú aj na nete.
    Rada pomôžem všetkým, ktorí majú jazykovú bariéru v chorváčtine. Ak máte e:mail na konkrétnu destináciu v Chorvátsku alebo Čiernej hore, potrebujete ich kontaktovať so svojimi požiadavkami atď, pomôžem s prekladom.
    Ak chcete hľadať na nete ubytovanie v súkromí, do vyhľadávača zadajte slovné spojenie - (privatan smeštaj + požadovaná destinácia)a vyletí Vám množstvo súkromného ubytovania.

    Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

    Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac Rozalka
    mivera Pozri príspevok
    Chcela by som poradiť. Je nás 5 rodín. Chceme ísť všetci spolu na dovolenku do Chorvátska. Neviete si predstaviť, aký je problém nájsť vhodné ubytovanie. Chceme obísť CK. Chceli by sme priamo kontaktovať majiteľa apartmánu. Ale stále sa nám nedarí nájsť niečo vhodné. Nemá niekto dobrú radu alebo priamo kontakt? Chceli by sme byť priamo pri mori alebo do 10-20 m od mora, s pozvoľným vstupom do mora - to pre malé deti. Potom bývať spolu v jednom dome, ale aby každá rodina mala samostatný apartmán 2+1 a samozrejme, aby to nebolo drahé.
    My chodíme na ostrov Hvar, je to ostrov, kde v mnohých zátokách (po chorvátsky = uvala) sa dá ubytovať, a tým, že to nie je v obci, tak je tam úplný kľud. Ponúka ich aj www.valsa.cz, okrem toho ti tu ponukam apartmanovy dom v jednej z takých zátok http://www.apartmani-hvar.net/apartmani.html
    Ak máš záujem o Makarsku rivieru, konkrétne obec Tučepi, tak majú veľmi peknú stránku http://www.tucepi.com/privatni/index.html
    prípadne v okolí Šibeniku http://www.infoadriatic.com/hrvatska...stica_13.shtml

    OlgaM je offline (nepripojený) OlgaM

    OlgaM
    www stránky na apartman : www.dalmacija.net/ukic
    Nie je to cestovka, môžete písať na uvedený e-mail aj po slovensky, majitel rozumie slovensky, má strašne rád Slovensko a Slovákov.Je to dom 30m od mora.Prípadné otázky rada zodpoviem.

    misomiso je offline (nepripojený) misomiso

    misomiso
    OlgaM Pozri príspevok
    , majitel rozumie slovensky, má strašne rád Slovensko a Slovákov.Je to dom 30m od mora.
    Bodaj by nemal . Ja tiez milujem americanov, ktori kupuju nase vyrobky.

    OlgaM je offline (nepripojený) OlgaM

    OlgaM
    Ale fakt on sa učí slovensky, má slovníky, mapy a všetko ho o Slovensku zaujíma ...

    misomiso je offline (nepripojený) misomiso

    misomiso
    Jasne, ja verim, Chorvati su zlati, je to este taky neskazeny narod. Som zvedavy, ako dlho im to vydrzi...

    danushka je offline (nepripojený) danushka

    danushka
    mivera Pozri príspevok
    Ďakujem Vám pekne, ale v ponuke sú tri apartmány a mi potrebujeme 5 apartmánov
    A vy chcete byť asi pokope, že? Tak napíš presné znenie svojich požiadaviek, k tým 5 apartmánom napíš čo všetko chcete, či aj stravu atď,. Tu ti to preložíme a ten text si môžeš poslať na vygooglené adresy, keď ti príde nejaká odpoveď, pomôžeme.

    mivera je offline (nepripojený) mivera

    mivera
    Som milo prekvapená ochotou. My sme dosť komplikovaná partia, ale skúsim to s tým privátnym smešt....

    tiny77 je offline (nepripojený) tiny77

    z malickosti sa sklada svet. ...viac tiny77
    my sme boli v lete na 4 autach mimo CK, sli sme na blind a ked sme dosli do mesta, presli sme dvakrat okolo namesticka, tam sa pohyboval ujko na skutri a hned nam mobilom na 2.volanie vybavil apartman aky potrebujeme. Trvalo to 15 min. O tych mobilnych nahanacoch klientov na skutroch som pocula uz z viacerych miest. Aj cena sa dala dojednat. Peknu dovolenku prajem!

    pudlica je offline (nepripojený) pudlica

    pudlica
    ak chces chorvatsko, tak mi chodime sposobom, ze si tu vyhladame na pobrezi apartman ktory sa nam paci. vsetko je nafotene, dopodrobna popisane, / kolko izieb, kolko posteli, pristelkov, ci je tam TV, satelit, klima, chladnicka, ako daleko od mora atd. / vyberieme si termin, zkontaktujeme sa s maitelom, zaplatime zalohu a v lete ideme na istotu. prijemnu dovolenku

    hladaj na webe: apartmani-hrvatska.com

    petmar je offline (nepripojený) petmar

    petmar
    môžete tu prosím napísať, ako sa platí taká záloha majiteľovi v zahraničí? Ď

    petmar je offline (nepripojený) petmar

    petmar
    aha a potom on pošle potvrdenie čítal som to po taliansky bol som z toho talian. Ale podmienky zmluvy sa dajú nájsť aj po slovensky, už viem ako na to, ďakujem, pekný večer.
    Naposledy upravil petmar : 31.01.08 at 18:19

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.