Zavrieť

Porady

Chudnutie a Shepeworks

Ahojte.
Chcem sa vas spytat, ci ma niekto skusenosti s produktami Shapeworks. Podla mna je to nieco ako herbalife a tak mi to moc nevonia. Ale premyslam nad tym to skusit. Skusil to niekto? Co vy na to? Je to blbost? Alebo to niekomu NAOZAJ pomohlo... Je mi blbo z tych vsetkych zarucene "pravych" zivotnych pribehov na vselijakych strankach o chudnuti . Chcela by som pocut realnych ludi . Ste tu? Papa. Katka
Usporiadat
aaandrejj aaandrejj

aaandrejj je offline (nepripojený) aaandrejj

Ak chceš schudnúť skús dáky s prípravkov ***** *******************
0 0
evicka5 evicka5

evicka5 je offline (nepripojený) evicka5

Reagujem na prípravky ***** sú dobré aj na chudnutie ale je potrebné ich doplniť tekutinami denne 2 až 3 litre a do 6 týždňov je 9 kg preč.
0 0
martaneveri martaneveri

martaneveri je offline (nepripojený) martaneveri

Mám 49 rokov, minulý rok 25.12. som začala 90-dňovú diétu, za tri mesiace som zhodila nejakých 10 kíl. Jasné, že po skončení 90 dní som sa nevrhla do prejedania, je to v zásade o delení stravy. Ťahám to 14. mesiac, hádam 2x som raňajkovala niečo iné ako ovocie a vôbec mi to nevadí. Pri teju diéte môžeš papať aj po 17. hodine, ale už len zeleninku. Ja som pojedla kvantá šalátov, čínsku kapustu, mrkvu, paradajky..., no proste podľa sezóny.
Posledné Vianoce som sa pekne prejedala koláčikmi, možno som nabrala nejaké 1-2 kilá, ale od januára som sa vrátila späť k tomuto stravovaniu a kilí sú preč.
To nie je o diéte, ale o životnom štýle. Na mojom pracovisku je to hit, všetci, čo začali majú krásne výsledky. Držím palce každému, kto sa do toho pustí. Marta
0 0
KatkaGaraiova KatkaGaraiova

KatkaGaraiova je offline (nepripojený) KatkaGaraiova

Ahoj,
dakujem za radu. Nevies mi poradit, kde na internete najdem nieco viac o tomto hite? Alebo ak sa ti chce strucne vysvetlit...
Papa.

martaneveri Pozri príspevok
Mám 49 rokov, minulý rok 25.12. som začala 90-dňovú diétu, za tri mesiace som zhodila nejakých 10 kíl. Jasné, že po skončení 90 dní som sa nevrhla do prejedania, je to v zásade o delení stravy. Ťahám to 14. mesiac, hádam 2x som raňajkovala niečo iné ako ovocie a vôbec mi to nevadí. Pri teju diéte môžeš papať aj po 17. hodine, ale už len zeleninku. Ja som pojedla kvantá šalátov, čínsku kapustu, mrkvu, paradajky..., no proste podľa sezóny.
Posledné Vianoce som sa pekne prejedala koláčikmi, možno som nabrala nejaké 1-2 kilá, ale od januára som sa vrátila späť k tomuto stravovaniu a kilí sú preč.
To nie je o diéte, ale o životnom štýle. Na mojom pracovisku je to hit, všetci, čo začali majú krásne výsledky. Držím palce každému, kto sa do toho pustí. Marta
0 0
tene tene

tene je offline (nepripojený) tene

Vsetkym, kt. sa zaoberaju akoukolvek dietou radim: Vazte si svoje zdravie.
Venujete tolko casu a energie zdravemu zivotnemu stylu? Verte nic nie je na svete cenejsie.
0 0
Štefka 64 Štefka 64

Štefka 64 je offline (nepripojený) Štefka 64

Ja som začala chudnúť hneď po novo roku. Do dnešného dňa som schudla 12 kg. Stačí si len upraviť stravovanie a ono to pôjde. Treba aj pohyb, a všetky tabletky a neviem aké výrobky sa môžu .... Záleží aj na metabolizme každého človeka , ale aj na veku. Čím sme staršie tým to ide ťažšie. Tak držím palce.
0 0
cenovka cenovka

cenovka je offline (nepripojený) cenovka

ahojte, skús na stránke knižného internetového obchodu martinus, objednala som si knihu spolu s pokračovaním. Súhlasím, že je to príjemná zmena stravovania a človek nehladuje. Prajem príjemné chudnutie
0 0
KatkaGaraiova KatkaGaraiova

KatkaGaraiova je offline (nepripojený) KatkaGaraiova

Dnes som objavila knizku o 90-dnovej rozlisovacej diete a hned som si ju sla aj kupit . Mam trosku obavy z toho varenia, ale dufam, ze to zvladnem. Drzte palce. Dufam, ze o tri mesiace zo mna bude stihla cica ... hehe.
0 0
KatkaGaraiova KatkaGaraiova

KatkaGaraiova je offline (nepripojený) KatkaGaraiova

KatkaGaraiova Pozri príspevok
Dnes som objavila knizku o 90-dnovej rozlisovacej diete a hned som si ju sla aj kupit . Mam trosku obavy z toho varenia, ale dufam, ze to zvladnem. Drzte palce. Dufam, ze o tri mesiace zo mna bude stihla cica ... hehe.
Nuz, tak som tu opat, toto je krasna sebareflexia )... 90 dnovku som vydrzala 2 mesiace - bolo to vidno ... lenze potom som sa zacala citit ok a mali sme par oslav... hned som sa vratila a je to aj horsie, otraaas )... hanbim. Knizku mam doma a zacnem znova!!!! Vrrrrr....
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať