Zavrieť

Porady

Diagnostický prístroj SALVIA

Rada by som sa podelila so všetkými, ktorí majú záujem, o zaujímavú skúsenosť, ktorú mám s diagnostikovaním chorôb pomocou prístroja SALVIA metódou EAV. Usudzujem, že veľa ľudí o tomto prístroji nič nevie a ja som presvedčená, že tento spôsob diagnostikovania je naozaj prevratný a určite dokáže veľa ľuďom pomôcť...ja sama som desaťročia "behala" po doktoroch...prešla som cez ambulancie alergológov, pľúciarov /astma/, endokrinológa /hypothyreóza/, riešila som kožné problémy, problémy so srdiečkom /arytmia/, urologicko-gynekologické zápaly, boľavé kĺby, kríže, znížená imunita a s tým súvisiace ochorenia typu pľúcne chlamýdie, toxoplazmy, helicobacter...a únavový syndróm, ktorý ma často dostal "do kolien". Už som si fakt myslela, že skončím niekde na psychiatrii...nakoniec mi doporučili, nech to skúsim na "oddelení" alternatívnej medicíny...a hurá, tento prístroj mi nielen všetky moje známe choroby popísal, ale aj prezradil pôvodcu mojich problémov - pred tridsiatimi rokmi ma niečo poštípalo a dostala som boreliózu! Vtedy sa o tejto chorobe veľa nevedelo, liečili ma, ako sa dalo, ale mne to svinstvo v tele zostalo...Na internete som si našla odbornú doktorku, ktorá sa venuje liečeniu tejto diagnózy a išla som na testy....a v tých mi vyšli pozitívne protilátky! /Western blot/.
Prosím všetkých, ktorí majú či už pozitívne alebo negatívne skúsenosti s týmto prístrojom, píšte, píšte, píšte....
PS: Nechcem robiť nikomu reklamu, kto chce vedieť o diagnostike prístrojom SALVIA metódou podľa Volla, nech si zagúgli, tých informácií je na internete dostatok.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.