Zavrieť

Porady

Kysnuté všeličo

Čínske rožky
ani náhodou neviem prečo sa tak volajú, keď sú rýdzo slovenské. Sú skoro nepokaziteľné, ale dlho nevydržia ( u nás ani nevychladnú)

pol kg hl.múky
2 kocky droždia
1 dcl oleja
3 lyžice kryšt. cukru
3dcl mlieka-zohriať
trochu soli
Dáme do misky muku a všetko ostatné, droždie v prostriedku zalejeme mliekom, aby podkyslo. Spracujeme cesto. Nemusí dlho kysnúť.
Rozdelíme na 6 častí.
Z každej rozvaľkáme koliesko, ktoré rozrežeme na 8 častí-trojuholníčkov. Na základňu trojuholníka dame plnku a prekryjeme rožkami pri základni v ťažisku trojuholníka a vrchol protiľahlý k základni obmotáme okolo prikrytej plnky. Vznikne taký malý croisant.
Potrieme rozšľahaným vajíčkom, necháme podkysnúť a pečieme. Nedávame blízko k sebe aby sa nepolepili.
Plnka: ľubovoľná - orechy, mak, tvaroh,lekvár...
:p :p :p :p :p :p :p :p :p :p
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    S21 je offline (nepripojený) S21

    S21
    No cez víkend vyskúšam, a poviem ako to dopadlo, ja mám podobný recept na kysnuté, na konci marca pricapím tie svoje, je ich habadej

    Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

    ta som to ja :-) Hlinkovx
    emily
    Na základňu trojuholníka dame plnku a prekryjeme rožkami pri základni v ťažisku trojuholníka a vrchol protiľahlý k základni obmotáme okolo prikrytej plnky. Vznikne taký malý croisant.
    to sa mám vrátiť do školských lavíc... aby som pri pečení tvojej čínskej pomsty vedela, kde základňa, prepona, odvesna a ťažiško atď

    s pytagorovou vetou by som si náhodou nevystačila???
    :p to máš za tú koštovku :p
    prosím o dôkladnejšie ujasnenie pracovného postupu

    Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

    ta som to ja :-) Hlinkovx
    Emily...musím ti vysloviť pochvaľu..tie koláčiky sú super....!!!!!!

    tonkat je offline (nepripojený) tonkat

    tonkat
    emily
    Čínske rožky
    ani náhodou neviem prečo sa tak volajú, keď sú rýdzo slovenské. Sú skoro nepokaziteľné, ale dlho nevydržia ( u nás ani nevychladnú)

    pol kg hl.múky
    2 kocky droždia
    1 dcl oleja
    3 lyžice kryšt. cukru
    3dcl mlieka-zohriať
    trochu soli
    Dáme do misky muku a všetko ostatné, droždie v prostriedku zalejeme mliekom, aby podkyslo. Spracujeme cesto. Nemusí dlho kysnúť.
    Rozdelíme na 6 častí.
    Z každej rozvaľkáme koliesko, ktoré rozrežeme na 8 častí-trojuholníčkov. Na základňu trojuholníka dame plnku a prekryjeme rožkami pri základni v ťažisku trojuholníka a vrchol protiľahlý k základni obmotáme okolo prikrytej plnky. Vznikne taký malý croisant.
    Potrieme rozšľahaným vajíčkom, necháme podkysnúť a pečieme. Nedávame blízko k sebe aby sa nepolepili.
    Plnka: ľubovoľná - orechy, mak, tvaroh,lekvár...
    :p :p :p :p :p :p :p :p :p :p
    A vajíčka tam nejdú!!!!! Ešte som nerobila kysnuté cesto bez vajca.

    Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

    ta som to ja :-) Hlinkovx
    no..ja som to robila presne podľa receptu od EMILY...a boli super...
    a bez vajíčok

    emily je offline (nepripojený) emily

    emily
    presne tak ako vraví Silvia ...nejdú tam vajíčka...a ja robím bežne kysnuté bez vajíčok

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.