Zavrieť

Porady

Dovolenka Chorvátsko, Solaris

Čaute,
chcem Vás poprosiť o recenziu na hotel Jure v hotelovom komplexe Solaris. Ak ste ho niekto navštívili, napíšte prosím svoje odporúčanie.
Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    fajnovka je offline (nepripojený) fajnovka

    fajnovka
    Zdravím
    v hoteli Jure som nebola, bývali sme hned vedľa v hoteli Ivan, ten bol vtedy po rekonštrukcii, takže som bola spokojná. Všetky tie hotely v komplexe Solaris sú zhruba rovnaké. Jure je asi najbližšie k pláži (no pláž to presne nie je - betonové platá na slnenie a miestami štrk)
    Neviem či je moja odpoveď to čo si chcela čítať, ak máš nejaké otázky, kludne sa pýtaj.
    Anka

    VladoaKatka je offline (nepripojený) VladoaKatka

    VladoaKatka
    Palika 5 Pozri príspevok
    Čaute,
    chcem Vás poprosiť o recenziu na hotel Jure v hotelovom komplexe Solaris. Ak ste ho niekto navštívili, napíšte prosím svoje odporúčanie.
    Ďakujem
    Boli sme v komplexe Solaris, nepáčilo sa mi to, že cez víkend mali umožnený vstup na pláž aj domáci, hneď tam bolo niekoľkorát viac ľudí ako je kapacita pláže, "betonových platní". Aj izbu sme mali - malú, bez balkóna, nič moc.
    Už by som tam nešla.

    Marcela16 je offline (nepripojený) Marcela16

    Marcela16
    my ideme do hotela Andrija a máme v tomto komplexe all inclusive.... vie mi niekto napísať čo všetko je v rámci all inclusive... doteraz sa mi k tejto informácii nepodarilo dopátrať...

    Dovolenka Chorvátsko, Solaris

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.