Zavrieť

Porady

TIBI - nápoj

od kolegu som dostala vodu v ktorej je niečo ako priesvitné želatinové "kamienky", ktorým sa voda vymieňa raz za 24 hodín,pridá sa cukor a hrozienka.....zliata voda sa potom pije...vraj to pomáha pri cholesterole,na pleť,čistí krv...tie kamienky sa vo vode sami množia alebo rastú, už ich mám raz toľko ako som ich dostala ...poznáte to niekto?
Usporiadat
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

To budú Japonske riasy. Mám takýto návod na ich pestovanie:

a) 2 čajové lyžičky kryštálikov + 4-5 lyžičiek cukru + 6-8 hrozienok
vložiť do sklenenej nádoby
b) zaliať litrom vody, nádobu zavrieť (pozor nedávať priamo kovové viečko
ale podložiť igelitovým vreckom) a odložiť na 24 hodín
c) po 24 hodinách scediť cez umelohmotné sitko, prepláchnuť, znovu zaliať
litrom vody, predať 2-3 lyžičky cukru (plastovou lyžičkou)
d) zliatu liečivú vodu treba piť denne
e) raz do týždňa treba vymeniť hrozienka

Pozor: nedostatok cukru alebo používanie kovových predmetov spôsobí uhynutie rias.


Mám aj nejaké ďalšie informácie o účinkoch, ak máš záujem, môžem napísať.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Katka 30 Pozri príspevok
od kolegu som dostala vodu v ktorej je niečo ako priesvitné želatinové "kamienky", ktorým sa voda vymieňa raz za 24 hodín,pridá sa cukor a hrozienka.....zliata voda sa potom pije...vraj to pomáha pri cholesterole,na pleť,čistí krv...tie kamienky sa vo vode sami množia alebo rastú, už ich mám raz toľko ako som ich dostala ...poznáte to niekto?
Poznám to... mne osobne odstránili problém s pálením záhy. Ináč som žiadne iné zlepšenie zdravia nepocítila. Ale mimochodom..počas doby , kedy som ich pila sa mi váha zdvihla o 4 kilá..takže pozor, kto nechce pribrať , radšej nech to nepije.
0 0
Katka 30 Katka 30

Katka 30 je offline (nepripojený) Katka 30

dik za rady, už som pokojnejšia a môžem sa pustiť do pitného režimu....Marek budem rada ak tu hodíš aj tie ďalšie účinky, vyzerá to tak,že to máš odskúšané....a čo by som mala robiť ak sa mi to premnoží?...keď vyčarpám možnosti darovania rodine :-))
Daniela ďakujem za upozornenie....to mi kolega nehovoril,že sa z toho môže pribrať....to by som naozaj nechcela
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Tak mne síce povedali, že sa z nej chudne, ale nie je to pravda, ja pijem nesladenú kávu aj čaj a zrazu som každý deň prijala to množstvo cukru ,ktoré sa do tých krištáľov dávalo. Pretože bez cukru to nejde. Ani som si to neuvedomila, bola zima , až keď som vytiahla letné veci a s hrôzou zistila, že všetko je mi malé. Tak mi vlastne došlo, že som sa mesiace zásobila cukrom, ktorý som predtým neprijímala. Takže odporúčam dať si dobrý pozor a popri pití vody sa prípadne diétnejšie stravovať a obmedziť cukor inde.
0 0
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

Katka 30 Pozri príspevok
dik za rady, už som pokojnejšia a môžem sa pustiť do pitného režimu....Marek budem rada ak tu hodíš aj tie ďalšie účinky, vyzerá to tak,že to máš odskúšané....a čo by som mala robiť ak sa mi to premnoží?...keď vyčarpám možnosti darovania rodine :-))
Daniela ďakujem za upozornenie....to mi kolega nehovoril,že sa z toho môže pribrať....to by som naozaj nechcela
Zatiaľ som neskúšal, len som to mal odporučené.

Použitie:
Kúra musí trvať 5-6 mesiacoc, kryštáliky sa používajú na liečenie vysokého tlaku, chorôb srdca, všetkých vnútorných chorôb a kožných ochorení. Pravdepodobne pôsobí proti množeniu rakovinotvorných buniek. Po ukončení kúry treba kryšáliky pestovať tak ako predtým a nepoužitú vodu vyliať. Pretože je ťažké ich získať, treba riasy dať iným ľuďom a neničiť ich.

Možnosti použitia pri ochoreniach:
ochorenie nervového ústrojenstva, vnútorných vredov, bronchitída, infarkt, žltačka, pečeň, obličky, žlčník, žalúdok a črevá, hnačky, zápchy, anémia, exémov a výražiek rôzneho druhu, sklerózy.

Dávkovanie:
nervy - 1 liter denne
žalúdok a črevá - 1 liter denne aj po dvoch mesiacoch po vyliečení
anémia a leukémia - 1 liter denne ( v ťažších prípadoch aj 2 litre)
krvný tlak - 1 liter denne normalizuje krvný tlak
exémy a vyrážky - 0,5 litra denne a tiež pokožku potrieť riasami a nechať vyschnúť, v prípade ochorenia tváre a rúk umývať sa ráno a večer vodou z rias, po 1-2 týždňoch sa vyliečia aj najurputnejšie ochorenia pokožky
zápal močového mechúra a ochorenie obličiek - 1 liter denne
ochorenie žlčníka - 1 liter denne

Japonské kryštáliky majú podľa zistenia japonských vedcov vplyv na zlepšenie imunity organizmu a zvlášť aktivitu buniek, ktoré majú úlohu bojovať proti novotvarovým (rakovinotvorným) bunkám.

Takže treba vyskúšať a daj vedieť, či sa ich používanie prejavilo k Tvojej spokojnosti.
Naposledy upravil Olice : 15.11.07 at 19:50 Dôvod: preklep
0 0
Psycholog Psycholog

Psycholog je offline (nepripojený) Psycholog

obyčejný člověk s tituly PhDr., PaedDr., M.D. - čínská medicína, bylinkář, mistr REIKY, CSc. ...viac
Tibi, neboli Japonské živé krystaly jsou užívány již mnoho století s velkými úspěchy. Podrobnosti viz http://tibinapoj.tripod.com/, kde jsou uvedeny i různé dotazy a odpovědi. Petr
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Tak som si to teda spočítala a potrebujem vypiť 5 litrov vody denne Ale ak je to také zdravé, mala by som záujem.
0 0
Katka 30 Katka 30

Katka 30 je offline (nepripojený) Katka 30

tak som kukla stranku tibi,ak je to fakt také zázračné,nech sa to len pekne množí :-)).....a budem rozdávať
0 0
tina1 tina1

tina1 je offline (nepripojený) tina1

Chcem sa spýtať, či má niekto skúsenosti s týmto nápojom. Je podobný a pripravuje sa podobne ako aj známa huba Kombucha ale liečivé účinky sú niekoľko násobné vyššie. http://tibinapoj.tripod.com/. Zaujíma ma aj Váš názor. Ďakujem
0 0
KIKA28 KIKA28

KIKA28 je offline (nepripojený) KIKA28

s týmto nápojom nemám skúsenosti, ale s tou kefírovou kultúrou,čo sa dáva do mlieka. mamina to nedávno začala pijávať a pochvaľuje si to. nemá žiadne tráviace ťažkosti.o tomto TIBI nápoji som si čítala na internete. Vyzerá to presvedčivo,kde sa to dá zohnať?
0 0
tina1 tina1

tina1 je offline (nepripojený) tina1

KIKA28 Pozri príspevok
s týmto nápojom nemám skúsenosti, ale s tou kefírovou kultúrou,čo sa dáva do mlieka. mamina to nedávno začala pijávať a pochvaľuje si to. nemá žiadne tráviace ťažkosti.o tomto TIBI nápoji som si čítala na internete. Vyzerá to presvedčivo,kde sa to dá zohnať?
Da sa objednat: http://tibinapoj.tripod.com/ Vcera som si to objednala, Za pokus to stoji, trocha ma presvedcilo, ze je podpisany pod tym: PhDr., PaedDr. Petr Nečas, CSc.
"Civilizační choroby,výživa a my"
Takze dufam ze neuskodi.
0 0
KIKA28 KIKA28

KIKA28 je offline (nepripojený) KIKA28

tina1 Pozri príspevok
Da sa objednat: http://tibinapoj.tripod.com/ Vcera som si to objednala, Za pokus to stoji, trocha ma presvedcilo, ze je podpisany pod tym: PhDr., PaedDr. Petr Nečas, CSc.
"Civilizační choroby,výživa a my"
Takze dufam ze neuskodi.
no myslím si ,že človek už pojedol všetko,čo nezjedlo jeho. Toto si myslím že nie je blbosť,je to aj na chudnutie. tak uvidíme. prevdepodobne si to objednám,ešte sa dohodnem s maminou,či to aj ona vezme a objednáme si to. tak držím palce a napíš,aké to je a ako sa Ti to pozdáva.´dakujem za tému
0 0
tina1 tina1

tina1 je offline (nepripojený) tina1

KIKA28 Pozri príspevok
s týmto nápojom nemám skúsenosti, ale s tou kefírovou kultúrou,čo sa dáva do mlieka. mamina to nedávno začala pijávať a pochvaľuje si to. nemá žiadne tráviace ťažkosti.o tomto TIBI nápoji som si čítala na internete. Vyzerá to presvedčivo,kde sa to dá zohnať?
Ak ma mamina kefirovu kulturu tzv. Kombuchu je to vynikajuca vec - je to ziva kultura. Jedneho casu som ju aj ja mala. Darovala mi ju jedna moja znama, ale kedze sa dava do mlieka tak nie je premna vhodna. Vzdy ked mala nazvys niekomu darovala, lebo jej bolo luto to vyhodit, ako zivy organizmus

Pokial budem s tym napojom spokojna kludne ti mozem z nej darovat.
Prajem krasny dnik
0 0
Psycholog Psycholog

Psycholog je offline (nepripojený) Psycholog

obyčejný člověk s tituly PhDr., PaedDr., M.D. - čínská medicína, bylinkář, mistr REIKY, CSc. ...viac
tina1 Pozri príspevok
Da sa objednat: http://tibinapoj.tripod.com/ Vcera som si to objednala, Za pokus to stoji, trocha ma presvedcilo, ze je podpisany pod tym: PhDr., PaedDr. Petr Nečas, CSc. "Civilizační choroby,výživa a my"
Takze dufam ze neuskodi.
To, že jsem se pod to podepsal ve výše citované knize z r.1998 a druhé vydání v r. 2002, je na základě několikaletých pozitivních výsledků u klientů, uvedený web mne jen cituje. S TIBI je dost práce, ale dodržujte dávkování: nervy - 1 litr denně; žaludek a střeva - 1 litr denně, opakovat po 2 měsících po vyléčení; anémie a leukémie - 1 litr denně ( v těžších případech až 2 litry); krevní tlak - 1 litr denně normalizuje krevní tlak; exémy a vyrážky - 0,5 litru denně, je dobré také pokožku potřít krystaly a nechat vyschnout, v případě problémů na tváři ji (tvář) i ruce umývat ráno a večer vodou z krystalů uložených v ledničce (přebytků), po 1-2 týdnech se vyléčí i nejurputnější onemocnění pokožky; zánět močového měchýře a onemocnění ledvin - 1 litr denně; onemocnění žlučníku - 1 litr denně
Přebytky nebo pokud delší dobu krystaly nepotřebujeme aktivní, pak po stočení krystalky dobře propláchneme studenou vodou a uložíme ve sladké vodě v lednici. Občas (cca 1x týdně) opětovně propláchneme a uložíme do sladké vody = do poloviční dávky než pro běžnou denní výrobu.
Přeji hodně úspěchů s TIBI. Petr (tituly užívám jen občas)
Naposledy upravil Psycholog : 15.02.08 at 16:14
0 0
tina1 tina1

tina1 je offline (nepripojený) tina1

Psycholog Pozri príspevok
To, že jsem se pod to podepsal ve výše citované knize z r.1998 a druhé vydání v r. 2002, je na základě několikaletých pozitivních výsledků u klientů. Je s tím dost práce, ale dodržujte dávkování: nervy - 1 litr denně; žaludek a střeva - 1 litr denně, opakovat po 2 měsících po vyléčení; anémie a leukémie - 1 litr denně ( v těžších případech až 2 litry); krevní tlak - 1 litr denně normalizuje krevní tlak; exémy a vyrážky - 0,5 litru denně, je dobré také pokožku potřít krystaly a nechat vyschnout, v případě problémů na tváři ji (tvář) i ruce umývat ráno a večer vodou z krystalů uložených v ledničce (přebytků), po 1-2 týdnech se vyléčí i nejurputnější onemocnění pokožky; zánět močového měchýře a onemocnění ledvin - 1 litr denně; onemocnění žlučníku - 1 litr denně
Přebytky nebo pokud delší dobu krystaly nepotřebujeme aktivní, pak po stočení krystalky dobře propláchneme studenou vodou a uložíme ve sladké vodě v lednici. Občas (cca 1x týdně) opětovně propláchneme a uložíme do sladké vody = do poloviční dávky než pro běžnou denní výrobu.
Přeji hodně úspěchů s TIBI. Petr
pan Psycholog, ak ste chceli odpovedat na moju otazku, kludne ste mohli odpovedat uz v uvode. To co som sa dozvedela od vas teraz, som sa docitala z tej vasej stranky, takze prave neviem ci este aj nadalej mam zaujem o vas produkt
0 0
Psycholog Psycholog

Psycholog je offline (nepripojený) Psycholog

obyčejný člověk s tituly PhDr., PaedDr., M.D. - čínská medicína, bylinkář, mistr REIKY, CSc. ...viac
tina1 Pozri príspevok
pan Psycholog, ak ste chceli odpovedat na moju otazku, kludne ste mohli odpovedat uz v uvode. To co som sa dozvedela od vas teraz, som sa docitala z tej vasej stranky, takze prave neviem ci este aj nadalej mam zaujem o vas produkt
S uvedenou webovou stránkou nemám nic společného, oni citovali mé zkušenosti z uvedené knihy a to původně (po dobu 2 let) i bez mého vědomí, zda máte i nadále zájem, či nikoliv, je jen Vaše rozhodnutí, které nikterak nechci ovlivňovat. Petr
0 0
tina1 tina1

tina1 je offline (nepripojený) tina1

Psycholog Pozri príspevok
S uvedenou webovou stránkou nemám nic společného, oni citovali mé zkušenosti z uvedené knihy a to původně (po dobu 2 let) i bez mého vědomí, zda máte i nadále zájem, či nikoliv, je jen Vaše rozhodnutí, které nikterak nechci ovlivňovat. Petr
Psycholog Pozri príspevok
To, že jsem se pod to podepsal ve výše citované knize z r.1998 a druhé vydání v r. 2002, je na základě několikaletých pozitivních výsledků u klientů, uvedený web mne jen cituje. S TIBI je dost práce, ale dodržujte dávkování: nervy - 1 litr denně; žaludek a střeva - 1 litr denně, opakovat po 2 měsících po vyléčení; anémie a leukémie - 1 litr denně ( v těžších případech až 2 litry); krevní tlak - 1 litr denně normalizuje krevní tlak; exémy a vyrážky - 0,5 litru denně, je dobré také pokožku potřít krystaly a nechat vyschnout, v případě problémů na tváři ji (tvář) i ruce umývat ráno a večer vodou z krystalů uložených v ledničce (přebytků), po 1-2 týdnech se vyléčí i nejurputnější onemocnění pokožky; zánět močového měchýře a onemocnění ledvin - 1 litr denně; onemocnění žlučníku - 1 litr denně
Přebytky nebo pokud delší dobu krystaly nepotřebujeme aktivní, pak po stočení krystalky dobře propláchneme studenou vodou a uložíme ve sladké vodě v lednici. Občas (cca 1x týdně) opětovně propláchneme a uložíme do sladké vody = do poloviční dávky než pro běžnou denní výrobu.
Přeji hodně úspěchů s TIBI. Petr (tituly užívám jen občas)
Posudte sam tieto odpovede a zaver nech si urobi kazdy sam. Viac nebudem reagovat
0 0
KIKA28 KIKA28

KIKA28 je offline (nepripojený) KIKA28

tini dík, daj vedieť ako Ti to ide a teda, či to užívaš. budem rada ked napíšeš. a vďaka za ponuku si zlatá.
0 0
Pista_fg Pista_fg

Pista_fg je offline (nepripojený) Pista_fg

Rad by som daroval krystaly TIBI vaznemu zaujemcovi, nechcem ich vyhadzovat, ale mam ich uz vela.
len osobny odber (Martin).
mail: vsfm zavinac azet.sk
skype: Pista_Hufnagel
0 0
apsgroup apsgroup

apsgroup je offline (nepripojený) apsgroup

No aké máte skúsenosti po čase uzivania???
Ja som to teraz dostala, tak ak máte nejaké skúsenosti sem s nimi.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať