Zavrieť

Porady

kuchynská doska

Poradte!
Do kuchyne by som chcela pracovnú dosku zo žuly, mramoru, jednoducho nech sa nemusim pri kazdom chyteni noza obavat nejakych skrabancov. Vie niekto kam sa obratit a co by to tak stalo??? dakujeeeeem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    tixi je offline (nepripojený) tixi

    tixi
    Kuchyna je zatial v povodnom stave, ale na vyberom pracovnej dosky dlho som nerozmyslala, ak som prestudovala vsetky informacie. Bolo nakoniec rozhodnute, ked som videla zaujimave informacie o materialy Polyston, ktory je zo slovenskej produkcie. Pozri: www polyston.sk Preco prave mramor, alebo zula? Pracovne dosky z prirodnych kamenov su narocne na opracovanie a drahe, tazke.

    kukučka je offline (nepripojený) kukučka

    kukučka
    tixi Pozri príspevok
    Kuchyna je zatial v povodnom stave, ale na vyberom pracovnej dosky dlho som nerozmyslala, ak som prestudovala vsetky informacie. Bolo nakoniec rozhodnute, ked som videla zaujimave informacie o materialy Polyston, ktory je zo slovenskej produkcie. Pozri: www polyston.sk Preco prave mramor, alebo zula? Pracovne dosky z prirodnych kamenov su narocne na opracovanie a drahe, tazke.

    ......a najmä studené!

    Štefka 64 je offline (nepripojený) Štefka 64

    Štefka 64
    Ja mám pracovnú dosku klasika, ale nie je lesklá. Povrch je matný, trocha drsný. Mramoru by som sa bála, stačí keď trocha ťukneš pohárom, alebo tanierom, môže prasknúť. Nie doska :-))

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.