Zavrieť

Porady

parfem

Ahojte poradaci,
nevie mi niekto poradit, kde sa da kupit znackovy parfem Lacoste Inspiration za najnizsiu cenu? DAkujem ze vsetky rady. Paaa
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    kitky je offline (nepripojený) kitky

    COGITO ERGO BOOM kitky
    idaret Pozri príspevok
    Ahojte poradaci,
    nevie mi niekto poradit, kde sa da kupit znackovy parfem Lacoste Inspiration za najnizsiu cenu? DAkujem ze vsetky rady. Paaa

    Mas to v sprave.

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    idaret Pozri príspevok
    Ahojte poradaci,
    nevie mi niekto poradit, kde sa da kupit znackovy parfem Lacoste Inspiration za najnizsiu cenu? DAkujem ze vsetky rady. Paaa
    Aj tu máš celkom výhodné ceny, ja tu tiež nakupujem:

    http://www.svetvoni.sk/lacoste/lacoste-inspiration.html

    kitky je offline (nepripojený) kitky

    COGITO ERGO BOOM kitky
    Ja nakupujem uz dlho na
    www.parfems.sk
    a mozem len odporucit.Ta baba je hrozne mila, spolahliva a rychla.

    sallman je offline (nepripojený) sallman

    sallman
    Jednoznačne doporučujem stranku vone.sk - mám s nimi neuveriteľne dobré skúsenosti. Môj parfém stojí pri objednaní cez internet o 2tis!!! menej ako v predajni..doručia mi ho od objednania do troch dni na dobierku...som velmi spokojná a ceny sú fajn...odporúčam

    renča1 je offline (nepripojený) renča1

    :-D renča1
    idaret Pozri príspevok
    Ahojte poradaci,
    nevie mi niekto poradit, kde sa da kupit znackovy parfem Lacoste Inspiration za najnizsiu cenu? DAkujem ze vsetky rady. Paaa

    Máš na mysli parfum.vodu alebo origin.parfém? Pokiaľ parfum.vodu, tak tú môžeš kúpiť aj na www.fann.sk v aukcii.
    Ale pokiaľ máš záujem o orig.parfém, tak ja osobne kupujem v www.marionnaud.sk, pretože v žiadnej predajni (aspoň čo ja viem) ich nemajú...

    petovsan je offline (nepripojený) petovsan

    petovsan
    Pru Pozri príspevok
    chcela by som sa opýtať, aký je rozdiel medzi parfemovaná voda a toaletná voda?
    V "eau de parfum" je vyššie % parfumu, teda vôňa by mala byť výraznejšia a trvácnejšia a toaletná voda je vlastne jej odľahčená verzia.
    Ale myslím, že to nie je vždy pravidlom, veľmi záleží aj na značke parfumu, alebo toaletky.
    Parfum obsahuje 15 až 30 % vonných esencií v roztoku alkoholu a aquadermu. Vyznačuje sa najintenzívnejšou vôňou, a je určený predovšetkým na večerné a mimoriadne príležitosti.

    Eau de parfum (toaletný parfum, resp. parfumovaná voda) ako ľahšia forma parfumu obsahuje od 5 do 15 % vonných esencií v roztoku. Je vhodná na používanie v priebehu dňa.

    Eau de toilette (toaletná voda) je najbežnejšia forma parfumu, ktorá v roztoku obsahuje 5 až 8 % vonných ingrediencií. Vzhľadom na slabšiu koncentráciu, odporúča sa nanášať na telo viac ráz denne. V súčasnosti je módnym trendom voňať sa neokázalo, s čím súvisí častejšie používanie práve toaletnej vody.

    Eau de Cologne (kolínska voda) s obsahom vonných esencií do 5 % má najslabšiu intenzitu vône.

    Dobré ceny nájdeš aj na parfumworld.sk

    Pru je offline (nepripojený) Pru

    Pru
    Nemáte niekto parfém od Tiery Muglera-Angel, zháňam ho po parfumériách, ale u nás ho nemajú, neviem ako vonia a zas taký drahý parfém si nekúpim bez ovoňania, lebo nemôžem hocijaké vône.

    brencka je offline (nepripojený) brencka

    brencka
    Viem Vám zohnať Lacoste Inspiration za 40 EUR. Original 50 ml, EDP = parfem!
    Ak mate zaujem, kontaktujte ma.

    mimi245 je offline (nepripojený) mimi245

    mimi245
    Milujem Lacoste inspiration. Mala som šťastie, lebo tento parfém je problém zohnať, kúpila som ho na stránke e-parfumy.sk. Majú to pekné a prehľadné.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.