Zavrieť

Porady

nové poznámky - má niekto formulár?

tí, ktorí sú širovnejší ich už uričte majú. Neviete mi niekto poslať formulár? veľká vdaka vopred,
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Janinkaaa je offline (nepripojený) Janinkaaa

    Janinkaaa
    gemerka Pozri príspevok
    tí, ktorí sú širovnejší ich už uričte majú. Neviete mi niekto poslať formulár? veľká vdaka vopred,
    Pripájam sa aj ja

    cactus je offline (nepripojený) cactus

    nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac cactus
    V dokumentoch sú poznámky k účtovnej závierke, ktoré pridal Braňo, ale po stiahnutí sa nedá vpisovať. Vie niekto recept, aby sa dali vyplniť a aj uložiť v PC, prosím?
    Alebo už bude platiť nový formulár poznámok v súvislosti s prechodom na € ?

    certik je offline (nepripojený) certik

    certik
    certik Pozri príspevok
    Má prosím niekto poznámky pre rok 2008 v elektronickej podobe?
    Alebo aspoň poraďte ako robíte poznámky. Sú dostať aj v obchode ale tie sú hrozne obšírne.

    paťuška je offline (nepripojený) paťuška

    paťuška
    Zmier sa s tým, že ich budeš vypracovávať obšírne, lebo inak to ešte nedovolili. Ak si vygoogliš poznámky, nájde ti stránku, z ktorej si poznámky stiahneš, ale bez vyplnenia to nepôjde.

    Centrum je offline (nepripojený) Centrum

    Dôchodkyňa, pracovne stále aktívna. Pred nástupom na dôchodok v rôznych ekonomických funkciách, vedúca ek.odboru, fin. riad., ekonom ...viac Centrum
    Ak môžem poradiť, robila som ich pomocou konštrukcie, ktorá je veľmi dobrá v prílohe Zákona o učtovníctve knihy ZÁKONY 2008 I. ( hrubá kniha-zelená , je to súčasť vydávaného mesačníka Poradca. Poznámky sú od strany 776, podľa zložitosti učtovníctva, dá sa to zvládnuť za pár hodín. Možno táto rada pomôže, body, na ktoré nie je náplň treba vynechať.

    paťuška je offline (nepripojený) paťuška

    paťuška
    paťuška Pozri príspevok
    Zmier sa s tým, že ich budeš vypracovávať obšírne, lebo inak to ešte nedovolili. Ak si vygoogliš poznámky, nájde ti stránku, z ktorej si poznámky stiahneš, ale bez vyplnenia to nepôjde.
    www.formstudio.sk - tam nájdeš rôzne dokumenty na stiahnutie aj vypísať a vytlačiť

    manus je offline (nepripojený) manus

    Som kto som :-) manus
    Centrum Pozri príspevok
    Ak môžem poradiť, robila som ich pomocou konštrukcie, ktorá je veľmi dobrá v prílohe Zákona o učtovníctve knihy ZÁKONY 2008 I. ( hrubá kniha-zelená , je to súčasť vydávaného mesačníka Poradca. Poznámky sú od strany 776, podľa zložitosti učtovníctva, dá sa to zvládnuť za pár hodín. Možno táto rada pomôže, body, na ktoré nie je náplň treba vynechať.

    Sú tiež v ZÁKONOCH 2009 I. (stále zelená kniha a hruuuuubá), na strane 799 .
    Krásny deň všetkým poraďákom
    Mária

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.