Zavrieť

Porady

Inštalácia Bluetooth

Dobrý deň. Prosím Vás, vie mi niekto poradiť ako nainštalujem do notebooku bluetooth? Mám ho zabudovaný, ale nemám preňho ovládače (alebo také čosi), takže nefunguje... ďakujem.
Usporiadat
diry diry

diry je offline (nepripojený) diry

Aký notebook máš? Inštalačné CD s drivermi máš? Správca zariadení čo hovorí?-máš tam žlté výkričníky? Niektoré NB majú vypínač bluetoothu-stačí zapnúť a ide to. Takže najskôr popíš problém podrobnejšie!
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Olivia6 Olivia6

Olivia6 je offline (nepripojený) Olivia6

Mám hp Compaq nx6125...nebolo v ňom nič, len bios, windows xp mi inštalovali, bluetooth mám zabudovaný, ale žiadne cd k nemu, prvýkrát mi ho nastavoval kamarát cez stránku hp, ale keďže ja neoplývam dostatočnými znalosťami, som tentokrát bezradná..mám tu tlačítko na jeho zapnutie, ale ak ho stlačím vypíše sa mi, že sa zistil nový hardvér, ale musím ho nainštalovať a ak dám automatickú inštaláciu, ktorá sa odporúča, hľadá sa to až mi vypíše, že sa to nedá...
0 0
diry diry

diry je offline (nepripojený) diry

Treba sa pozrieť na štart-ovládacie panely-systém-záložka hardware-správca zariadení : pokiaľ je pri niektorom hardware žlto podfarbený výkričník je potrebné pri tejto položke aktualizovať ovládač (pravý klik myši-aktualizovať ovládač a keď to nenájde samo správny ovládač, tak treba určiť cestu: pokiaľ ste nedostali DVD s ovládačmi, tak máte na disku malú partíciu (asi 4 GB) na ktorej sú všetky ovládače. Je potrebné si zistiť v ktorej polohe vypínača máte zapnutý Bluetooth, pretože vypínač je spoločný aj pre wifi!! Keď je to pre vás zložité, tak každý trochu zbehlý užívateľ by to mal zvládnuť, skúste niekoho poprosiť, pretože takto na diaľku je to horšie. Skúste zatiaľ takto.
0 0
Olivia6 Olivia6

Olivia6 je offline (nepripojený) Olivia6

Ďakujem Vám veľmi pekne, Vaše rady mi nesmierne pomohli
0 0
marcelino313131 marcelino313131

marcelino313131 je offline (nepripojený) marcelino313131

mam usb bluetooth ale nemam instalacne cd je nejaky program na stiahnutie??
0 0
marcelino313131 marcelino313131

marcelino313131 je offline (nepripojený) marcelino313131

napiste mi prosim ???? mam bluetooth ale nemam cd instalacne
0 0
Surehand Surehand

Surehand je offline (nepripojený) Surehand

Skús napísať, akú značku a typ, niekde pohľadáme. Prípadne mrkni rovno na stránku výrobcu.
0 0
vyr skalny vyr skalny

vyr skalny je offline (nepripojený) vyr skalny

Google + bluetooth driver download = more odkazov na stiahnutie.
0 0
kiko22 kiko22

kiko22 je offline (nepripojený) kiko22

Aj ja potrebujem radu ohladne bluetooth kúpil som si cez ebay bluetooth adapter žiadne CD to nepotrebuje ale nemá to nejaký ovládač
0 0
marco2233 marco2233

marco2233 je offline (nepripojený) marco2233

na instalovanie USB bluetooth nepotrebujes ovladac.. ma to priamo windows.. ak ho najde vpravo dole pri hodinkach sa ti zobrazi ikona bluetooth ..kliknws na nu a das vyhladat mobil.. alebo ine bluetooth zariadenie...
0 0
durko52 durko52

durko52 je offline (nepripojený) durko52

vsetko som aktualizoval.. bluetooth mi ide najde mi ho mobil a aj komp mi najde bluetooth na mobile ale nechce mi posielat.. furt mi vypise posielanie neuspesne... co mam spravit aby mi to posielalo??? Dakujem
0 0
Juraj Tlach Juraj Tlach

Juraj Tlach je offline (nepripojený) Juraj Tlach

človek
Myslím, že teraz sa bluetooth dá nájsť aj na "strome" podľa typu notebooku alebo zartiadenia to každý vygoogli aj sám
0 0
Juraj Tlach Juraj Tlach

Juraj Tlach je offline (nepripojený) Juraj Tlach

človek
Skús potvrdiť na mobile príjem
0 0
Jarusocka Jarusocka

Jarusocka je offline (nepripojený) Jarusocka

zena
Dobry vecer.Vie mi niekto poradit,ako ma moj notebook najst bluethoot na mojom mobile a naopak?
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Jarusocka, treba uviest, aky mas operacny system a aky mas telefon. Popripade ak mas niekoho znameho, ktoremu veris a ktory by Ti to vedel na dialku nastavit, tak si stiahni z netu software TeamViewer.

Ak zozenies niekoho musite obaja stiahnut software a on sa potom bude vediet pripojit na Tvohj pocitac a nastavit Ti to tam. Ty budes vidiet vsetko co tam on robi.
1. Chod na stranku http://www.teamviewer.com/sk/index.aspx
2. Klikni na "Spustit uplnu verziu zdarma" - to Ti stiahne program to pocitaca
3. Spustis stiahnuty progrma TeamViewer_Setup.exe (mozes ho najprv prezriet antivirom ak chces)
4. Pri volbe ktora sa objavi zadas s "Run", nie "Install"
5. Potom sa objavi okno a ked chvilu pockas, tak sa tam objavi "Your ID" a "Password"
6. "Your ID" a "Password" das osobe, ktora Tu bude pomahat a tak jej umoznis pristup na svoj pocitac. neboj sa tie udaje su jednorazove, iba pre tu jednu session, takze ak TeamViewer vypnes, tak pri opatovnom pripojeni bude treba zadat ine udaje.

No a potom Ti ten clovek uz bude moc "modry zub" nastavit. Horsie to bude s mobilom, to musi zvladnut sama.
Naposledy upravil taiko : 13.11.12 at 20:22
1 0
Jarusocka Jarusocka

Jarusocka je offline (nepripojený) Jarusocka

zena
ďakujem krasne,skusim to,len mi to potrva nejaky cas.potom dam vediet.mam :compaq Presario CQ62 a mobil:Nokia 2630.
0 0
Jarusocka Jarusocka

Jarusocka je offline (nepripojený) Jarusocka

zena
operacny system windows 7
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
nuz vo WIN7
1. chod do "Control Panel"
2. do vyhladavacieho okienka daj Blue
3. Klikni na Change bluetooth Settings
4. Oznac "Allow Bluetooth devices to find this computer", "Allow Bluetooth devices to connect to this computer"

Potom mozes na telefone vyskuat najst Tvoj pocitac. Opacne to funguje podobne, len ja nepoznam ten mobil, tak neviem poradit, ale v principe musis mat na mobile zapnutu volbu aby ostatne zariadenia videli mobil a aj aby sa k nemu mohli pripajat. Ak sa Ti to na mobile podari nastavit, tak na PC potom v bode 2. kliknes Add bluetooth device a mala by si ho potom uvidiet a aj sa k nemu pripojit.
BT0.jpg  
BT1.jpg  
BT2PNG.PNG  
1/1
0 0
Jarusocka Jarusocka

Jarusocka je offline (nepripojený) Jarusocka

zena
mobil mi najde telefon nie notebook
0 0
Jarusocka Jarusocka

Jarusocka je offline (nepripojený) Jarusocka

zena
ved prave ,mobil mi najde nejaky telefon a nie notebook
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať