Zavrieť

Porady

Montovaný dom

Máte niekto montovaný dom od f. DEK, prípadne niekoho poznáte? Aké sú Vaše skúsenosti pri stavbe mont.domu? Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Murat je offline (nepripojený) Murat

    Murat
    Firma DEK má pravedpodobne veľké finačné problémy. Montéri nevideli výplatu od augusta. Odchádzajú montážnici a odišli už skoro všetci obchodný riaditelia, ktorí tiež nevideli výpaltu niekoľko mesiacov.
    Príspevok zbalený
    spam
    TomasHC Dnes vytvorený uživateľ...
    tommi_d Božííííííííííííínku Ada a teraz ešte jednu ....... O troch vlasoch Deda Vševeda...
    ada01 nechapem co je na tom ze sa clovek zaregistruje a hned nieco napise, doteraz som len pozerala prispevky na ine temy bez potreby registracie az som narazila na toto a vidim ze je tu debata ku ktorej mozem z vlastnej skusenosti.... a k cynikom len toto: je toto miesto len na kritiku alebo sa clovek moze podelit aj s pozitivnymi skusenostami?? Poznam dost hororovych stavebnych pribehov mojich znamych a preto som fakt rada ze ja ku nim nepatrim. Len tolko.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.