Zavrieť

Porady

rozjasnenie detskej izby maľovkou

Dobrý deň, ochotní a múdri ľudia!

Potrebovala by som poradiť v akých farebných odtieňoch by som mala vymaľovať detskú izbu pre 12-ročné dievča, aby získala na svetlosti, nakoľko je otočená na severovýchod a veľa slniečka sa do nej nedostane. veľmi pekne ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Stina je offline (nepripojený) Stina

    Stina
    Jasná žltá v kombinácii s pomarančovou by izbu jednoznačne rozjasnila. Na severnej strane máme maľovku oranžovú a vyzerá veľmi dobre.

    HankaH je offline (nepripojený) HankaH

    HankaH
    Tiež máme detskú izbu "odvážne" žltú (možno aj viac než sme si predstavovali), a je to také jasno-veselé. Sme spokojní.

    xmatisova je offline (nepripojený) xmatisova

    xmatisova
    No segra má 2 steny oranžové a 2 ružové a je veľmi spokojná :-) Je približne v jej veku. Je to pekná kombinácia a vyzerá to pestrejšie.

    brčko je offline (nepripojený) brčko

    brčko
    my máme detskú izbu tiež žltú, síce trošku sítejšiu, než bola pôvodná predstava, no sme spokojní- je pekne svetlá. Dve steny vedla seba sú žlté, pri okne (aj z praktických dôvodov) biela a štvrtá stena je žlto biela, teda cez dvere ide šikmo línia, kde sa farby menia. Je to celkom zaujímavé a na tej bielej stene má dcérka v dvoch radoch na špagáte navešané obrázky, čo maluje. Ona má teda len niečo cez 3roky, ešte to nie je taká velká slečna.
    Tá žlto-oranžová (alebo ružová) by sa mi tiež pozdávala. No vzhladom na to, že my máme v detskej dosť výrazný farebný koberec, u nás biela farba trochu zjemnuje tú farebnosť.

    laumar je offline (nepripojený) laumar

    Emily laumar
    My sme dcérke vymaľovali izbu do výšky 1 m oranžovou a nad tým je žltá. Oddeliť to chceme bordúrou. Sú to sýte farby. Spočiatku, pri prvých ťahoch valčekom som mala obavy, ale teraz sa mi to páči. Vyzerá to akoby tam stále svietilo slniečko. Je to pekné.

    rozjasnenie detskej izby maľovkou

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.