Zavrieť

Porady

Aký program na mzdy

Ahojte všetci

Potrebujem pomoc od odborníkov. Mám 220 zamestnancov teraz pracujem s programom Softip, no teraz pri prechode na Human resources trocha prehnali cenu, tak hľadám niečo porovnateľné samozrejme všetky výstupi elektronické(detto štatistika)

Prosím poradte .Dik.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    dominika je offline (nepripojený) dominika

    dominika
    Ja radím Olymp. Má výstupy aj na štatistiku.
    Skúsenosť mám s MRP, Pohoda, MS3, ale tie neodporúčam.

    DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

    Mama troch dospelých detí DanielaSL
    Nedá sa ani povedať, že by malo MRP chybu.. ja som robila aj v MRP a teraz mám Olymp. Mne sa zdá Olymp prepracovanejší. Celkovo od f. Kross sú programy o krok vpred.

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    Ja pracujem s MRP. Som s ním spokojný. Napriek tomu, že ho používam cca. 12 rokov, nemôžem tvrdiť, že program ovládam na 100%.

    Možno keby som potreboval, tak za nedostatok by som považoval absenciu štatistických výstupov. Alebo niekde sú, len tým, že ich nepotrebujem neviem kde sú.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.