Zavrieť

Porady

Montovany Dom

Dobry den.Chcely by sme si dat postavit montovany dom na kluc a rozhodujeme sa medzi tymito firmami: Herdom z Nitry , DATAD z topolcian alebo GORDON Z Trnavy.Ma niekto z vas nejake skusenosti s tymito firmami.za Vase postrehy dakujem.
Usporiadat
Jozef K Jozef K

Jozef K je offline (nepripojený) Jozef K

Pozdravujem
Pozrite sa na kobenz.sk - kvalita, dora cena 30 rocna tradicia
poziadavka na ceny cez email.

Prijemny den
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Simiimi Simiimi

Simiimi je offline (nepripojený) Simiimi

Ja som počula samé chvály na Gordon, v okolí Trnavy resp aj v samotnej TT stavali dosť veľa domov, vo firme príjemní ľudia, dobre poradia, zoberú na obhliadku rozostavaného domu. A videla som aj hotové domy. A krásne domy majú na internete v referenciách.
0 0
mariahruskovaing mariahruskovaing

mariahruskovaing je offline (nepripojený) mariahruskovaing

zabudni na NR.radšej TT,mám skúsenosti
0 0
lolotak lolotak

lolotak je offline (nepripojený) lolotak

mariahruskovaing Pozri príspevok
zabudni na NR.radšej TT,mám skúsenosti

stavali pre teba alebo len reklama:-)
0 0
33andrea 33andrea

33andrea je offline (nepripojený) 33andrea

Ahoj Jozef, pozerala som stranku - pekne vizualizacie. Chybaju vsak referencne stavby. Jozef, nerobis si aj nahodou reklamu?? )
0 0
bogetka bogetka

bogetka je offline (nepripojený) bogetka

som presne to, čo som nikdy nechcela byť a čím dlhšie to robím, tým viac ma to baví, teda účtovníčka ...viac
Ahoj,
ja momentálne študujem EVO od fi SAFEKO, nepoznáte to náhodou niekto?
Vopred díky za kékoľvek info.
Viera
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
Prosím ťa, na ten Herdom zabudni!
0 0
lolotak lolotak

lolotak je offline (nepripojený) lolotak

Bionda Pozri príspevok
Prosím ťa, na ten Herdom zabudni!

mas nejake skusenosti?
0 0
messuggah messuggah

messuggah je offline (nepripojený) messuggah

ja
bogetka Pozri príspevok
Ahoj,
ja momentálne študujem EVO od fi SAFEKO, nepoznáte to náhodou niekto?
Vopred díky za kékoľvek info.
Viera
EVO od fy safeko som chcel stavat aj ja, ale zacal som sa pytat na roznych forach a bohuzial ani jedna pozitivna reakcia. Pekna vizualizacia, ale neviem ci si si vsimla, ze ani jedna z ref. stavieb nie ja dokoncena. Tak som zistil kde najblizsie stavali a bol som sa na to pozriet v reale. EVO je mastal. Mozes sa na to pozriet...v Sokolovciach okr. PN. Kym okolo stoja krasne nove domy najdes medzi nimi dve NEDOKONCENE (zeby nahoda???) mastale. To je EVO. Aj ked pan konatel bol v tel. velmi prijemny nenecham sa oklamat....
0 0
bogetka bogetka

bogetka je offline (nepripojený) bogetka

som presne to, čo som nikdy nechcela byť a čím dlhšie to robím, tým viac ma to baví, teda účtovníčka ...viac
messuggah Pozri príspevok
EVO od fy safeko som chcel stavat aj ja, ale zacal som sa pytat na roznych forach a bohuzial ani jedna pozitivna reakcia. Pekna vizualizacia, ale neviem ci si si vsimla, ze ani jedna z ref. stavieb nie ja dokoncena. Tak som zistil kde najblizsie stavali a bol som sa na to pozriet v reale. EVO je mastal. Mozes sa na to pozriet...v Sokolovciach okr. PN. Kym okolo stoja krasne nove domy najdes medzi nimi dve NEDOKONCENE (zeby nahoda???) mastale. To je EVO. Aj ked pan konatel bol v tel. velmi prijemny nenecham sa oklamat....
Ja som medzitým našla ľudí, ktorí v takom dome už bývajú od jesene a sú spokojní. Videla som to naživo a myslím, že ak by to "dobre" dopadlo, tak našim potrebám to stačí... Ale som rada, že sa pýtam na viacerých miestach, jeden názor nikdy nestačí... Vďaka
1 0
zanetaboss zanetaboss

zanetaboss je offline (nepripojený) zanetaboss

ahoj,
mozem ti odporucit serioznu firmu na montovane domy.
zaneta
0 0
zenga zenga

zenga je offline (nepripojený) zenga

Mne momentalne stavia dom firma eu-con z Rajca, zatial spokojnosť....
0 0
zanetaboss zanetaboss

zanetaboss je offline (nepripojený) zanetaboss

lolotak Pozri príspevok
Dobry den.Chcely by sme si dat postavit montovany dom na kluc a rozhodujeme sa medzi tymito firmami: Herdom z Nitry , DATAD z topolcian alebo GORDON Z Trnavy.Ma niekto z vas nejake skusenosti s tymito firmami.za Vase postrehy dakujem.
ahoj - odpisujem na spravu, nasa firma aj spolupracuje s touto stavebnou firmou je z novych zamkou, dodavame im stavebny material, okna, dvere, takze ak by si mal zaujem mozme sa nejakym sposobom nakontaktovat,
jasne ze si budes chciet co to pozistovat, ale myslim ze spokojnost by mala byt, ak nie tak ......
0 0
vxyz vxyz

vxyz je offline (nepripojený) vxyz

bogetka Pozri príspevok
Ahoj,
ja momentálne študujem EVO od fi SAFEKO, nepoznáte to náhodou niekto?
Vopred díky za kékoľvek info.
Viera

Pozor, pozor - všetko má svoju cenu, aj domy!
0 0
nelazz nelazz

nelazz je offline (nepripojený) nelazz

poznam firmu co stavia montovane domi ale len tesarsku pracu ak si schopny si zohnat lacnejsie material tak usetris kopa penazi a das si to vystavat samostatne AV Stavebne tesarstvo 0911051280 stoji to za uvazenie ,ja tak idem stavat na buduci rok
0 0
jun2006 jun2006

jun2006 je offline (nepripojený) jun2006

lolotak Pozri príspevok
Dobry den.Chcely by sme si dat postavit montovany dom na kluc a rozhodujeme sa medzi tymito firmami: Herdom z Nitry , DATAD z topolcian alebo GORDON Z Trnavy.Ma niekto z vas nejake skusenosti s tymito firmami.za Vase postrehy dakujem.
odporucam nastudovat nieco o drevostavbach na www.efilip.sk anelbo living.cz a pod. Nie je vsetko zlato, co sa blysti. Drevodomy su narocne na realizaciu a nase firmy si trufam povedat nemaju vela skusenosti. Rovnako projekt by mal byt dostatocne kvalitny - napr. by bolo dobre umoznit pripadne pristavby k domu - podlahova plocha je dost mala...

Drevodom je citlivy tiez na vetranie a pozor na vlhkost - ak urobia zle parozabranu - skondenzuje ti vlhkost v izolacii a pretoze je to model s kontaktnou fasadou s EPS mohlo by to pri zlej realizacii narobit problemy. Dalsia vec je, ze dom s takou skladbou stien ROZHODNE nebude nizkoenergeticky! V tomto bode jednoznacne klamu. Nizkoenergeticky dom musi mat vyssi tepelny odpor. A rozhodne by som tam nenechal iba elektricke kurenie. Skus si tam pridat aspon nejaky krb alebo pec - garantujem ti, ze sa hodi!
1 0
lenima lenima

lenima je offline (nepripojený) lenima

Dobrý deň
na trh sa objavila nová firma volá sa DEK. info je na 0905 870 588
0 0
lenima lenima

lenima je offline (nepripojený) lenima

Ahoj skus sa informovať na 0905 870 588
0 0
zenga zenga

zenga je offline (nepripojený) zenga

Po pár mesiacoch mením svoj názor a chcem upozornit na NESERIOZNOSŤ firmy EU-CON s.r.o z Rajca. Nedodržali termín výstavby a z 10 týždňov bolo 15 ! Menšie dorábky ktoré by mali ešte dorobiť už sľubujú 2 mesiace. Nezdvýhaju telefón a ignorujú moje požiadavky atď. Nieje dôležite sem písať čo všetko nasľubovali a nesplnili, iba chcem ostatných varovať pred touto firmo. Kedže viem o dalších ľudoch ktorí majú (mali) podobné problémi s touto firmou viem že nie som náhodny nespokojný zákaznik tejto firmy. Týmto pozdravujem pani Janešikovú z tejto firmy.
1 0
rickman rickman

rickman je offline (nepripojený) rickman

zenga Pozri príspevok
Po pár mesiacoch mením svoj názor a chcem upozornit na NESERIOZNOSŤ firmy EU-CON s.r.o z Rajca. Nedodržali termín výstavby a z 10 týždňov bolo 15 ! Menšie dorábky ktoré by mali ešte dorobiť už sľubujú 2 mesiace. Nezdvýhaju telefón a ignorujú moje požiadavky atď. Nieje dôležite sem písať čo všetko nasľubovali a nesplnili, iba chcem ostatných varovať pred touto firmo. Kedže viem o dalších ľudoch ktorí majú (mali) podobné problémi s touto firmou viem že nie som náhodny nespokojný zákaznik tejto firmy. Týmto pozdravujem pani Janešikovú z tejto firmy.
Obrat sa aj na staznosti.sme.sk. Ak je to vazne tak, pomozes aj inym...alebo sa to dokonca aj vyriesi.
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať