Zavrieť

Porady

Liečba chrupavčitých častí kolena

som kto som
Neužíval náhodou niekto z poraďákov prípravok
Sinovial - injekcie do kolena ? chcela by som vedieť, či liečba bola učinná a koľko injekcií ste vybrali.
Usporiadat
Astep Astep

Astep je offline (nepripojený) Astep

Sinovial som dostala minulý týždeň druhý krát do oboch kolien.Samostatné vpichnutie
troška nepríjemné, ale nie bolestivé.Doteraz som neplatila, bola som lekárom upozornená, že nabudúce už budem doplácať.Skúsenosti s týmto prípravkom dobré. Verím,že
aj u teba bude liečba učinná.
0 0
maja maja

maja je offline (nepripojený) maja

Ďakujem Vám za povzbudenie , lekár zatiaľ o platení nevravel nič, tak uvidím. Som z tých kolien nešťastná , som vďaka operácii v prechode a moje telo "starne trošku rýchlejšie" ako by som chcela, aspoň lekári na to "zhadzujú" moje problémy ( aby som im nekrivdila, vždy je to až po poriadnom vyšetrení )
0 0
maja maja

maja je offline (nepripojený) maja

Tak prvú dávku mám za sebou , bolestivé cca 15 minút. Ešte dostanem 2 dávky, nebudem platiť nič aj keď ma lekár upozornil, že sú to drahé lieky.
0 0
s.little s.little

s.little je offline (nepripojený) s.little

Po vpichu Sinovial mini do kĺbu hallux valgus mi asi po hodine opuchla noha, celú noc som nespala, na druhý deň to bolo o čosi lepšie, dávam si na to ľad a nejakú mastičku na zápal. Bolí to, ako by som ju mala zlomenú. No neviem či si dám ešte raz pichnúť ...
0 0
Ifka13 Ifka13

Ifka13 je offline (nepripojený) Ifka13

Má niekto skúsenosti s pichnutim injekcie aj do zápästia? Mne ju pichli koncom februára, tyzden som mala napuchnutú ruku a neskutočné bolesti, nevedela som s nou hýbať. Bolesti mám dodnes, mohla mi ta injekcia ublížiť, kedže čítam, že sa pichá do kolena? Má s tým niekto skúsenosti?
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať