Zavrieť

Porady

účtovanie reštaurácie

Prosím o radu ak je tu niekto, kto účtuje v JÚ reštauráciu, práve ju otvára môj klient a potrebovala by som zistiť čo všetko nesmiem zabudnúť a ako čo účtovať v JU.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    nejika je offline (nepripojený) nejika

    nejika
    Jednoduché učtovníctvo vediem, len som chcela vedieť, či je pri reštaurácii niečo špecifické. Ten lieh si musim pozrieť s tým som sa ešte nestretla...

    cloe je offline (nepripojený) cloe

    Som najskôr človek až potom účtovník! ...viac cloe
    nejika Pozri príspevok
    Jednoduché učtovníctvo vediem, len som chcela vedieť, či je pri reštaurácii niečo špecifické. Ten lieh si musim pozrieť s tým som sa ešte nestretla...
    Špecifické je to v tom, že sa vedú diskusie o tom, či tržbu v reštaurácii účtovať ako tržbu z predaja tovaru alebo tržbu z predaja výrobkov a služieb. Prikláňam sa k druhej možnosti.

    nejika je offline (nepripojený) nejika

    nejika
    aha, no prikláňam sa tiež za tržbu za výrobky a služby, uvarené jedlo predsa nie je tovar....

    Muška je offline (nepripojený) Muška

    Muška
    Nejika, ak budete predávať alkohol,
    hlavne sa treba prihlásiť na Colnicu - Povolenie predaja alkoholu a potom každý mesiac 25. posielať "hlásenie".
    Prikladám Ti vzor ako sa počíta 100 % lieh

    nejika je offline (nepripojený) nejika

    nejika
    super, na colnicu sa už boli prihlásiť, lebo v pondelok otvárajú a toto ostatné si naštudujem, dík moc za vzor, krásny predlžený víkendík

    účtovanie reštaurácie

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.