Zavrieť

Porady

Vonkajšie "umývadlo"

Za garážou z vonkajšej strany múru máme kohútik na vodu, chceli sme ho mať, aby sme si mohli umyť zeleninu zo záhradky, ruky atď. Len neviem čo pod tým kohútikom - klasické umývadlo mi tam vonku pripadá úplne od veci -to jednoznačne odmietam a keď tam necháme len na zemi šachtu do ktorej by tá voda odtiekla, tak to by som síce zeleninu možno umyla, ale bola by som celá ošpliechaná vodou, takže niečo pod tým vodovodným kohútikom musí byť ale čo? -aby to nevyzeralo otrasne a aby to bolo aj praktické? Ako to máte riešené vy?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    Pôvodne som chcela štýlové umývadlo, videla som v Rakúsku, ale vtedy som také nezohnala.
    A kedže my to mame na terase, a až tak často sa to nevyužívalo, myslím na množstvo vody, tak som si tam dala skrinku, (v nej mam rozne drobnosti ku grilovaniu), a na skrinku som dala obyčajný lavór. Vodu som vylievala pod kríčky, ruže a tak.
    Medzitým došlo k poruche, takže je voda cez rok odstavená.... čakám na nejakého majstra.
    Akurát v piatok na Bottovej v Bratislave som v obchodnom centre v malom pbchodíku našla tri veci, ktoré sa na to hodia, medzi nimi aj to umývadlo.
    Cena 4-6 tis. Sk, keby niekoho zaujímalo. Mňa momentálne nie.

    tetrisss je offline (nepripojený) tetrisss

    No, niekedy ani ja neviem... ...viac tetrisss
    Toto umyvadlo je v zahrade potrebne, my sme zohnali take historicke, ako obratena papuca.
    Naposledy upravil tetrisss : 18.05.08 at 11:52

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    presne - také som mala na mysli. Obrátená papuča.....to je dobrééééééé.

    petmar je offline (nepripojený) petmar

    petmar
    Kedysi sme to doma volali "pipňa". Aj ja niečo také zháňam, presne ani nám sa nehodí umývadlo na dvore.
    (A keď ideme dole zo steny, papuča už nie je obrátená.)

    tetrisss je offline (nepripojený) tetrisss

    No, niekedy ani ja neviem... ...viac tetrisss
    Muz ma poucil, ze sa to vola vylevka, pozri do katalogu, co ti napisala arizona. To prve.

    Silvia123 je offline (nepripojený) Silvia123

    Silvia123
    To čo mi poslala arizona som samozrejme pozerala, a zaujalo ma aj ten prvý aj druhý obrázok, len som bola zvedavá čo sa myslelo tou papučou . Takže ak bude vedieť niekto cenu, alebo kde sa dá takéto umývadlo kúpiť čo najvýhodnejšie nech to sem napíše, asi chceme mať viacerý peknú záhradku. Kejka napísala že v BA stojí 4-6 t. Nevie niekto kde by sa také čosi dalo zohnať v okolí Topoľčian?

    Excise Duty je offline (nepripojený) Excise Duty

    ten, čo už nemusí do roboty Excise Duty
    Ja som takú rustikálnu výlevku kúpil komplet aj z vodovodným kohútikom v Metre vo Viedni za 60 €. Keď prídem domov, pošlem foto.

    kačenka je offline (nepripojený) kačenka

    kačenka
    také akoby starodávne umávadlá-výlevky dostať aj u nás na Slovensku, niekde v železiarstve prípadne domácich potrebách. Sú to záhradné umývadlá a sú kovové. Treba sa len popozerať po obchodoch a určite niečo nájdete.

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    paťuška Pozri príspevok
    To umývadlo je super, ale vie niekto koľko to asi stojí?
    Na linku je aj kontakt, možno sa stačí opýtať na cenu mailom, príp. či nemajú predajne bližšie v bydlisku.

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Silvia123 Pozri príspevok
    To čo mi poslala arizona som samozrejme pozerala, a zaujalo ma aj ten prvý aj druhý obrázok, len som bola zvedavá čo sa myslelo tou papučou . Takže ak bude vedieť niekto cenu, alebo kde sa dá takéto umývadlo kúpiť čo najvýhodnejšie nech to sem napíše, asi chceme mať viacerý peknú záhradku. Kejka napísala že v BA stojí 4-6 t. Nevie niekto kde by sa také čosi dalo zohnať v okolí Topoľčian?
    Silvia, na konci Krušoviec(Oazis), aj na začiatku Chynorian (obe vedľa hl.cesty) som videla rôzne výrobky z kameňa, ozdoby do záhrady. Skús pozrieť

    Silvia123 je offline (nepripojený) Silvia123

    Silvia123
    Ďakujem za radu -pomohlo, už som zohnala, presne také umývadlo ako mi na obrázku poslala Arizona, vlastne mali všetky tri druhy -aj tie záhradné studničky. V Krušovciach -Oazis.

    A31 Umývadlo stálo 2351,-Sk,
    K studňa 5569,-
    Studňa 5198,-Sk

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Silvia123 Pozri príspevok
    Ďakujem za radu -pomohlo, už som zohnala, presne také umývadlo ako mi na obrázku poslala Arizona, vlastne mali všetky tri druhy -aj tie záhradné studničky. V Krušovciach -Oazis.

    A31 Umývadlo stálo 2351,-Sk,
    K studňa 5569,-
    Studňa 5198,-Sk
    To je super. 19.5 zadáš svoju otázku ku problému a 21.5 nám oznámiš už dobrú správu
    Som rada, že porada takto perfekne funguje!
    A nech slúži k dlhoročnej spokojnosti!

    Silvia123 je offline (nepripojený) Silvia123

    Silvia123
    No porada funguje, ale záleží v akej oblasti, v tej účtovníckej sa mi viac krát stalo že som nedostala žiadnu odpoveď .
    To umývadlo bolo treba riešiť, tak som nemala na čo čakať, robíme na dvore odpady, len som fakt nemala predstavu čo tam dať, lebo keramika by vyzerala hrozne . Pomohla si mi arizona hlavne tým obrázkom, ďakujem

    Miru je offline (nepripojený) Miru

    Miru
    Silvia prosím pofoť umývadlo ,ja potrebujem 2ks a zdá sa mi malé ,pôvodne som mala v pláne liatinové ale aj toto je veľmi pekné a nám sa hodí .Dodáva sa k nemu aj kohútik ? z čoho je? aká je vzdialenodť od kohútika k odtoku , aké je v skutočnosti veľké ,hovoríš o umývaní zeleniny dá sa ?Som asi veľmi otravná ale tvoja skúsenosť bude pre mna na nezaplatenie ,zatiaľ srdečná vďaka.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.