Zavrieť

Porady

teplota grafickej karty

potrebovala by som poradiť ako sa zistí teplota na grafickej karte, vopred vďaka za rady
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    julia.m Pozri príspevok
    potrebovala by som poradiť ako sa zistí teplota na grafickej karte, vopred vďaka za rady
    Skmoro každá graf. karta má pribalené CD s ovládačmi a doplnkovými aplikáciami, ktoré dokážu diagnostikovať alebo ovládať chladenie GK. Napr. GK od ASUSu majú aplikáciu zvanú Smart Doctor, kde je možné riadiť otáčky chladenia podľa teploty GB. Tá aplikácia ti aj ukáže aktuálnu teplotu čipu na GK.

    Načo to potrebuješ vedieť?

    julia.m je offline (nepripojený) julia.m

    julia.m
    ja mám 8800gt ked hrajem náročnejšiu hru na grafiku, tak mi hučí počítač, preto by som chcela zistiť teplotu karty, to CD mám, ale bojím sa, že tam niečo pokazím, nevieš poradiť?

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    julia.m Pozri príspevok
    ja mám 8800gt ked hrajem náročnejšiu hru na grafiku, tak mi hučí počítač, preto by som chcela zistiť teplotu karty, to CD mám, ale bojím sa, že tam niečo pokazím, nevieš poradiť?
    Jooj, nečuduj sa, že 8800-ka hučí, veď to jedna z najvýkonnejších kariet.

    V tomto ti teplota nepomôže. Skús si ten program nainštalovať (veď ho môžeš kedykoľvek odinštalovať) a uvidíš, či sa ti znížia otáčky chladenia, ak to bude závisieť od výkonu GK.

    Ale 8800 je známa svojou hlučnosťou. Možným riešením je kúpiť nejaký výkonný, tichý, chladič. Pozri na stránke firmy TNTrade, majú rôzne chladiče.

    Dado240 je offline (nepripojený) Dado240

    Dado240
    Ahoj! Stiahni si program Everest Home máš tam celkový prehľad o PC a teploty procesorov. Porprípade Ti ho pošlem.

    teplota grafickej karty

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.