Zavrieť

Porady

Ako vyčistiť biele zlato

Ahojte!

Viete mi niekto poradiť, ako by som si vyčistila prstienok z bieleho zlata. Hodil by sa mi nejaký babský prípadne chlapský recept.
Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ludo_centrum je offline (nepripojený) ludo_centrum

    ludo_centrum
    luckapastvova Pozri príspevok
    Ahojte!

    Viete mi niekto poradiť, ako by som si vyčistila prstienok z bieleho zlata. Hodil by sa mi nejaký babský prípadne chlapský recept.
    Ďakujem.
    Starý dobrý vynikajúci recept na čistenie kovu od organických (ale aj iných) špín je naša stará dobre všetkým známa COCA-COLA .

    Nie je drahá, je dostať kúpiť všade a čo nespotrebuješ do hrnčeka na tvoj prstienok, tak môžeš kľudne vypiť.

    Odlej z nej do nejakej nádoby a ponor do nej tvoj prstienok. Nechaj odležať aspoň 24 hodín a na druhý deň ho vytiahni. Umy ho pod horúcou vodou (odstrániť cukor) a máš čistý prsteň.
    Záleží však aký druh špiny je nalepený na prsteni. Ak len z obyčajného nosenia, tak by to malo fungovať.

    Vrelo odporúčam aj na čistenie (skoro čohokoľvek), napríklad aj kanónov .
    S COCA-COLA-ou vyčistíš obrovské množstvo rôznych nečistôt. Napríklad aj WC... :-)
    Stačí experimentovať a uvidíš. Držím palce.

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    luckapastvova Pozri príspevok
    Ahojte!

    Viete mi niekto poradiť, ako by som si vyčistila prstienok z bieleho zlata. Hodil by sa mi nejaký babský prípadne chlapský recept.
    Ďakujem.
    Napr. aj zubnou pastou .

    Ako vyčistiť biele zlato

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.