Zavrieť

Porady

hrnce ingenio

Ahojte, chcela by som sa opýtať, či má niekto skúsenosť s hrncami Ingenio od tefal. Mám ich od minulého týždňa a som veľmi spokojná.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    medvedik21 je offline (nepripojený) medvedik21

    Som mladá žena a keď môžem tak pomôžem ...viac medvedik21
    Ja som tiež spokojná, akurát že nepletí to, čo tvrdia že sa nepoškriabu kovovými vecami, mám ich rok a sú jemne poškriabané, pritom nič brutálne som s nimi nerobila.

    Pru je offline (nepripojený) Pru

    Pru
    len ma trocha prekvapilo, že je v návode napísané, že v chladničke môžu byť maximálne jeden deň, neviem prečo?

    medvedik21 je offline (nepripojený) medvedik21

    Som mladá žena a keď môžem tak pomôžem ...viac medvedik21
    Pru Pozri príspevok
    len ma trocha prekvapilo, že je v návode napísané, že v chladničke môžu byť maximálne jeden deň, neviem prečo?
    Asi kvôli tomu že sa môžu teplotnými zmenami mierne zdeformovať, návod je hlavne na 100% nú údržbu aby sa na nich nič nezmenilo. Zlý je napríklad aj prechod z veľmi studeného prostredia do veľmi teplého a naopak, to už je opísané aj ako riziko deformácie.

    Pru je offline (nepripojený) Pru

    Pru
    ešte mám zálusk na wok, má priemer 26 cm, nevie mi niekto povedať, aký má objem a rozmery, lebo som sa pýtala priamo na tefal, ale v katalogu, nie sú rozmery uvedené, keby niekto mal wok z ingenio, prosím o rozmervy, hlavne výšku a objem. ďakujem pekne

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.