Zavrieť

Porady

padnute horne ocne viecko

Ahojte poradte mi neviem si dať rady s padlým očním viečkom. Mám 32 rokov a už 3 roky mám padlé pravé očné viečko, bola som na rôznych vyšetreniach (CT,rengen lebky a oka, očné vyšetrenie, EEG, EMG vyšetreniach) ale nič lekári nezistili. Povedali mi že to sa mi samo upraví, ale už ma to trápi tretí rok a nič. Neviem si rady. Čo vám povedali lekári, zistili Vám niečo, alebo pomohlo Vám niečo a napravilo sa Vám očné viečko? Prosím poradte mi. Ak mi vie niekto poradiť píš mi na mail benaja@za.gaya.sk Dakujem Benaja.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    damati je offline (nepripojený) damati

    som kto som damati
    benaja Pozri príspevok
    Ahojte poradte mi neviem si dať rady s padlým očním viečkom. Mám 32 rokov a už 3 roky mám padlé pravé očné viečko, bola som na rôznych vyšetreniach (CT,rengen lebky a oka, očné vyšetrenie, EEG, EMG vyšetreniach) ale nič lekári nezistili. Povedali mi že to sa mi samo upraví, ale už ma to trápi tretí rok a nič. Neviem si rady. Čo vám povedali lekári, zistili Vám niečo, alebo pomohlo Vám niečo a napravilo sa Vám očné viečko? Prosím poradte mi. Ak mi vie niekto poradiť píš mi na mail benaja@za.gaya.sk Dakujem Benaja.
    Padaním očných viečok sa prejavuje neurologická choroba myastenia.

    velvet je offline (nepripojený) velvet

    velvet
    Neboj, nie je to žiadna neurologická choroba ...ja to mám od malička, ale len na jednom oku, a zhodou okolností mám práve na ňom dioptrie...niekedy je padnuté viac, niekedy menej, neviem čo to ovplyvňuje...odstrániť sa to dá chirurgicky, ale ja nie som z toho taká zúfalá, aby som sa dala rezať...a ešte v blízkosti oka

    benaja je offline (nepripojený) benaja

    benaja
    damati Pozri príspevok
    Padaním očných viečok sa prejavuje neurologická choroba myastenia.
    Myastenia bola vylúčená. Nemáte niekto skúsenosti s akupunktúrou? Rozmýšlala som, že to skúsim, ale neviem ako nájsť odborníka, ktorý tomu naozaj rozumie.

    benaja je offline (nepripojený) benaja

    benaja
    velvet Pozri príspevok
    Neboj, nie je to žiadna neurologická choroba ...ja to mám od malička, ale len na jednom oku, a zhodou okolností mám práve na ňom dioptrie...niekedy je padnuté viac, niekedy menej, neviem čo to ovplyvňuje...odstrániť sa to dá chirurgicky, ale ja nie som z toho taká zúfalá, aby som sa dala rezať...a ešte v blízkosti oka
    Mne to vadí, keď som unavená, zle sa mi cez to oko pozerá. A bolieva ma aj hlava tak som uvažovala, či nie preto, že sa to oko musí viac namáhať.

    damati je offline (nepripojený) damati

    som kto som damati
    benaja Pozri príspevok
    Myastenia bola vylúčená. Nemáte niekto skúsenosti s akupunktúrou? Rozmýšlala som, že to skúsim, ale neviem ako nájsť odborníka, ktorý tomu naozaj rozumie.
    Ak bola vylúčená, tak je to super správa.

    benaja je offline (nepripojený) benaja

    benaja
    Aj ja si to myslím, že je to super správa, lebo som mala obavy. Je to moc ťažká choroba?

    benaja je offline (nepripojený) benaja

    benaja
    Ahojte. Chcela by som si dať operovať to viečko. Neviete mi poradiť dobrého plastického chirurga?

    Evinka73 je offline (nepripojený) Evinka73

    zaciatocnik - úctovnik Evinka73
    Moja jedna bývala kolegyna mala problém spadnutého viečka u dcéry a viem, že jej operovali - detskú žľazu a potom bolo všeko OK.

    padnute horne ocne viecko

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.