Zavrieť

Porady

prevadzkovanie pozicovne svadobnych siat

alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Dobry den, chcela by som zistit u niekoho, kto uz prevadzkuje pozicovnu svadobnych siat, co vsetko na zaciatok potrebujem, zistit kontakt na niekoho, kto velkoobchodne predava saty, kolko to asi vsetko stoji a pod. Stracam zamestnanie a sediet doma nezamestnana nevydrzim, dakujem za kazdu aj malu radu.
Usporiadat
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
http://www.porada.sk/t33728-zmluva-n...tml#post312497

Skús -aj tu je niečo
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Dakujem za info, no mna skor zaujimaju ine veci ako zmluva......
0 0
richardg richardg

richardg je offline (nepripojený) richardg

ahoj, ja mám svadobný salón, otvárala som ho pred 4 mesiacmi.v podode poradím
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Ahoj, dakujem ak mozes napis mi prosim ta, ako si zabezpecila vybavenie, saty a pod. a vlastne ani neviem presne co by si mi mohla prezradit, mozes kludne aj na email.
0 0
jajko2 jajko2

jajko2 je offline (nepripojený) jajko2

ahoj, aj ja by som mala záujem o niečo také ako svadobný salón, salón módy.Je to dosť náročné alebo nie? čo všetko potrebujem.
0 0
richardg richardg

richardg je offline (nepripojený) richardg

jajko2 neviem čo presne myslíš, pod salónom módy, napíš to presnejšie a potom rada odpoviem:-)
0 0
richardg richardg

richardg je offline (nepripojený) richardg

zabudla som sa spýtať, odkiaľ ste?
0 0
EMILY04 EMILY04

EMILY04 je offline (nepripojený) EMILY04

Mám na vás prosbu. Moja kamaratka chce coskoro otvorit svadobny salon a potrebovala by poradit, ake doklady a co vsetko potrebuje aby mohla prevadzku spustit. Ma vybaveny danovy urad, mesto, a hygienu. Je potrebne viest nejaky prevadzkovy poriadok? V pripade kontrol ake doklady je potrebne mat pri sebe na prevadzke. Vsetkym velmi pekne dakujeme.
0 0
rickman rickman

rickman je offline (nepripojený) rickman

alaya1 Pozri príspevok
Dobry den, chcela by som zistit u niekoho, kto uz prevadzkuje pozicovnu svadobnych siat, co vsetko na zaciatok potrebujem, zistit kontakt na niekoho, kto velkoobchodne predava saty, kolko to asi vsetko stoji a pod. Stracam zamestnanie a sediet doma nezamestnana nevydrzim, dakujem za kazdu aj malu radu.
Preco prave pozicovnu svadobnych siat? Coraz menej ludi sa berie a o to viac sa rozvadzaju.

Ak si z nejakeho vacsieho mesta, tak mam pre teba napad na podobnu nôtu, ktory funguje v USA.
0 0
zivoth zivoth

zivoth je offline (nepripojený) zivoth

ahojky,

prosim vas poradi mi tiez niekto ako postupovat pri otvoreni svadboneho salonu? co potrebujem na zaciatok a dake dobre rady? dakujem za kazdu pripomienku.
0 0
richardg richardg

richardg je offline (nepripojený) richardg

ahoj zivoth, rada poradím, napíš čo presne potrebuješ vedieť :-) napíš my prosím ťa na email richard@avvis.sk
0 0
1-lana-11 1-lana-11

1-lana-11 je offline (nepripojený) 1-lana-11

Prosim vas nemozte mi niekto poslat podnikatelsky zamer-pozicovna svadobnych a splocenskych siat?Potrebujem to k maturite.
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

1-lana-11 Pozri príspevok
Prosim vas nemozte mi niekto poslat podnikatelsky zamer-pozicovna svadobnych a splocenskych siat?Potrebujem to k maturite.
V tvojich doterajších dvoch založených témach http://www.porada.sk/search.php?searchid=7578406 si dostala zopár tipov.Bez jediného slovíčka " ĎAKUJEM" si zadáš otázku do ďaľšej témy ...
To čakáš, že niekto tú "maturitu" urobí za Teba?
1 0
zdenek26 zdenek26

zdenek26 je offline (nepripojený) zdenek26

rickman Pozri príspevok
Preco prave pozicovnu svadobnych siat? Coraz menej ludi sa berie a o to viac sa rozvadzaju.

Ak si z nejakeho vacsieho mesta, tak mam pre teba napad na podobnu nôtu, ktory funguje v USA.
Ahoj,manželka tiež špekuluje o svadobnom salone,mna by ale skôr zaujímal ten nápad na podobnú nôtu ,skús poradiť ak môžeš.
0 0
1-lana-11 1-lana-11

1-lana-11 je offline (nepripojený) 1-lana-11

Dakujem za upozornenie.
0 0
aneno aneno

aneno je offline (nepripojený) aneno

mozem taktiez poradit, mám svadobný salón, dokonca momentálne uvazujem o jeho predaji, ak máte záujem, je to velmi výhodná investícia do budúcna na začatie podnikania
0 0
vecernice vecernice

vecernice je offline (nepripojený) vecernice

ahojky, v ktorom meste pôsobis?
0 0
aneno aneno

aneno je offline (nepripojený) aneno

Večernica: ak bola otázka na mna, posobim v Trenčíne. Ale salón si môžeš otvoriť kdekolvek, v prípade záujmu ti zabezpečím odvoz všetkého vybavenia.
0 0
vecernice vecernice

vecernice je offline (nepripojený) vecernice

no ja este neviem ci s tym zacat, predsa len neviem co vsetko to obnasa, ani financie, myslienky su zatial. Musim zistit kolko mi da urad a tak...
0 0
aneno aneno

aneno je offline (nepripojený) aneno

jasne, aleak budes mat konkretne otazky, mozem pomoct aj s tym, ja som tiez dostala dotaciu z uradu prace. po troch mesiacoch mozes o prispevok poziadat, pojdes na skolenie, spravis uplne trivialny testik a poslu ti peniazky na ucet v TN kraji to bolo cca 2500 eur, teraz neviem. ale bude to priblizne tolko vo vsetkych krajoch, myslim si. Ty si odkial?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať