Zavrieť

Porady

čokoládová poleva

Ahojte poraďáci! Mám taký problém: dnes idem robiť tortu /chem prekvapiť môjho manžela/, a s polevou mám problém.Nikdy sa mi nepodarí. Ako mám postupovať, aby bola pekne lesklá? Poradí mi niekto?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    sway je offline (nepripojený) sway

    som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac sway
    Zuzka10 Pozri príspevok
    Ahojte poraďáci! Mám taký problém: dnes idem robiť tortu /chem prekvapiť môjho manžela/, a s polevou mám problém.Nikdy sa mi nepodarí. Ako mám postupovať, aby bola pekne lesklá? Poradí mi niekto?
    Čokoládová poleva: 4 lyžice vody, 120 g práš*kového cukru, 60 g čoko*lády, 1 lyžica kakaa, 100 g stuženého tuku alebo masla.

    alebo aj

    Čokoládová poleva

    150 g čokolády na varenie, 30 g tuku.

    Čokoládu polámeme a v menšej nádobe necháme v rúre alebo nad parou zmäknúť. Pridáme tuk a nad parou, vo vodnom kúpeli vymiešame na tekutú polevu.


    postup rovnaký u oboch.

    bezradná je offline (nepripojený) bezradná

    knihomol I. stupňa bezradná
    Môj vyskúšaný recept:

    100g čokolády na varenie, 80g cery, 1 polievková lyžica oleja, zohrejem nad parou,

    Poleva je hladká, lesklá a pre mňa dôležité -na tenulinko sa dá rozotrieť

    janaGT je offline (nepripojený) janaGT

    janaGT
    ja si dám do hrnčeka polámanú čokoládu na varenie a pridám ceru - taktiež polámanú na kúsky. A potom len na miernom ohni roztopím. A vždy je krásna lesklá.

    ZlaticaB je offline (nepripojený) ZlaticaB

    ZlaticaB
    Už je torta asi upečená, ale ja k varovej čokoláde pridam olej a tiež je pekná lesklá.

    badoga je offline (nepripojený) badoga

    badoga
    Na polevu používam iba horkú čokoládu a stužený tuk. Vždy je lesklá a aj lepšie chutí. Asi je drahšia, ale ja si myslím, že radšej menší koláč, ale z najlepších surovín.
    Keď som robila s várovou čokoládou, mala som pocit, že ju výrobcovia "ošidili", nesprávala sa vždy tak, ako sa mala. Asi to závisí od toho, akú kúpiš. S horkou "idem vždy na istotu".

    Zuzka10 je offline (nepripojený) Zuzka10

    jednoduchá žena,matka,babička ...viac Zuzka10
    Ano, torta je už upečená aj zjedená.Podarila sa výborne. Tiež som tam priadala aj olej.Poleva bola perfektná. Ďakujem všetkým za radu.Zuzka

    aliva je offline (nepripojený) aliva

    aliva
    Ako ju pripravujete, aby bola pekná, lesklá, nie belavá...????
    Osvedčené recepty, prosím...

    ZlaticaB je offline (nepripojený) ZlaticaB

    ZlaticaB
    varová čokoláda a olej.Pri krájani je dôležité aby si nôž stále mala horúci, aby sa Ti poleva nepolámala.

    MiťaK je offline (nepripojený) MiťaK

    som na dôchodku MiťaK
    ahojte,som veľmi spokojná s čokoládovou polevou a to: 150 g čokolády,30 g stužený tuk rozpustiť nad parou.Skúste.
    Naposledy upravil MiťaK : 09.06.08 at 17:35

    majetok je offline (nepripojený) majetok

    majetok
    Čokoládová poleva
    8 dkg masla
    2 dkg kakaa
    1 lyžica maizeny (solamylu)
    8 dkg prášk. cukru
    2 lyžice uvarenej kávy

    Prísady zmiešame, necháme prejsť varom, miešame do vychladnutia (ja len kým nezačne tuhnúť). Vrchný plát natenko potrieme neutrálnym džemom bez kúskov ovocia (najlepšie marhuľový), aby sa zaplnili nerovnosti povrchu a poleva nevsiakla do cesta. Rozotrieme polevu a necháme stuhnúť. Ak povrch nie je lesklý alebo sa poleva nedala dobre rozotrieť, posypeme povrch strúhanými orechami alebo kokosovou múčkou :-)

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.