Zavrieť

Porady

indukčná doska

Máte niekto skúsenosti s touto doskou? Ktorá je dobrá za dobrú cenu?
ďakujem
Usporiadat
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

comodo Pozri príspevok
Podotazka - ako je to s rychlostou varenia na indukcii oproti plynu ?
Cca o polovicu.
0 0
antonia111 antonia111

antonia111 je offline (nepripojený) antonia111

Dúfam, že budem môcť aj ja používať v pohode.Ďakujem pekne.
0 0
florkula florkula

florkula je offline (nepripojený) florkula

ak môžem aj ja a prikláňam k indukcii idem si kupiť pec tiež indukčnú mala som sklokeramiku a bola som snou spokojná ale švagrina má tú pec Fagor a nevie si to vynachvaliť ja som sa rozhodla pre značku Brandt KIP710 má niekto s ňou skúsenosť .Ďakujem
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
poznáte
NUTID HIN3T - indukčná doska,
je to whirpool? lebo pri goglení mi to prehodilo na whirpool stránku
Neviem sa dopátrať podrobností, našla som to v IKEA.
našla som informácie o jednotlivých varných zónach, ale zaujímali by ma skúsenosti z praxe.
Viem si predstaviť umietnenie a pohodlie pri varení, aj časť voľnej pracovnej plochy na manipuláciu okolo vďaka rozmerom...........
Naposledy upravil KEJKA : 22.09.10 at 07:25
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
posúvam
0 0
mati111 mati111

mati111 je offline (nepripojený) mati111

Som disgrafik tak moje prispevky nikdy nebudu pravopisne spravne. Dakuejm za pochopnie. ...viac
Rad by som prispel do Vasej temy preco ano a preco nie indukcnu dosku a aku vybrat.
Trocha fyziky: Indukcne zohrevanie je vlastne jeden veliky elektromagnet, ktory prepina polaritu a tak v hrnci rozkmitava jadra zeleza cim sposobuje ich trenie a tim nasledne teplo hrnca, cize zohrieva hrnec a nie ohen alebo ine teplo.
Doska bude sekundarne, alebo nasledne, tepla od hrnca. Tamje ta uspora ze hrnec nieje zohrievany iba zo spodo ale ohrieva cely, ak je kovovy, napr. smaltovy.
V riadoch zepter(ci ako sa to pise) je len jedna mikronova doska v dne inak je hrnec nemagneticky cize antikorovy...ale ma niekolko sendvocove dno... to nas skutocne nezaujima lebo timito riadmi neusetrite na napane indukcie. Minete viacej el. energie na zohriatie obsahu, nez ked Vam zohrieva skutocne cely hrnec.
Tolko k principu.
Najdolezitejsi udaj pri kupe indukcneho varica nie je jeho prikon, ale pocet zavitov na cievke elektromagnetu a ich hustote. Zatial som sa to nedocital na ziadnom vyrobku, iba pri kutocne profesionalnich platnach patiracich do zostav profi kuchyn.
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
asi mimo témy.....využili ste niekto nákup IKEA FAMILY - akcia na spotrebiče pri nákupe kuchyne?
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
posúvam
je to táto akcia. Ak máte skúsenosť, napíšte
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
mimochodom, dnes končí..........
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
.........hm, tak som, to stihla. Mám 7 spotrebičov, z toho dva mám vdaka poukažkam "zadarmo" - teplovzdušnú rúru a umývačku riadu.
5-ročná záruka, nákup na jednom mieste.
Som zvedavá ako to bude fungovať.
0 0
polis1 polis1

polis1 je offline (nepripojený) polis1

Tak isto sa pripájam k temé indukcia..Mali sme šporák sklokeramický a teraz ako sme si dali novú kuchyň tak sme si dali indukčnú každý nadáva, že málo hrncov na to ide ale musím povedať, že je na tom oveľa rýchlejšie uvarené a aj sa ušetrí na elektrine.
0 0
kakar4 kakar4

kakar4 je offline (nepripojený) kakar4

Mám zatiaľ iba jednu skúsenosť. kúpili sme si indukčnú varnú dosku a mali sme už dve sady hrncov. Samozrejme som najprv vyskúšal magnet na dno hrnca. Držal. Ked sme však zapojili varnú dosku neindikuje prítomnosť hrnca čiže ho nezaregistruje. Vie mi to niekto vysvetliť? Ďakujem.
0 0
janulka janulka

janulka je offline (nepripojený) janulka

28 rokov,vydatá, zamestnaná,momentálne na MD ...viac
Ahojky, ja som velmi spokojna,, rýchle varenie, uspora energie, casu. Nemá chybu. Ani inu nebudem chciet. Značka elektrolux, cca za 349,00 €.
0 0
Junk Junk

Junk je offline (nepripojený) Junk

Mate niekto skusenosti s 230V indukcnym sporakom alebo doskou? Nie je to velmi slabe, resp. nevyhadzuje poistky?
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať