Zavrieť

Porady

Videorecepty.sk

Zdravim, spustili sme stranku videorecepty.sk verim ze stoji za pozornost poradakov a ako napada nasho zakaznika to hodnotim uplne super. Mozete tam pridavat aj vlastne informacie, potrebovali by sme ziskat nazory .PORADACI - PORADUJTE
Naposledy upravil Aendy : 03.07.08 at 11:05
Usporiadat
Monika Kováčová Monika Kováčová

Monika Kováčová je offline (nepripojený) Monika Kováčová

abel Pozri príspevok
Ktovie, či by som chutila podobne ako slepačia alebo ako hovädzia

Zuzka, recept som si poskladala asi z 10 receptov z internetu (šošovicový prívarok) ale aj tak som si ho prispôsobila podľa seba, zemiaky som tam nedávala a omastila som ju domácou bravčovou masťou, dúfam že p. Bukovský nechodí na Poradu, lebo už by kolaboval...
Elenka ak je to pre mňa tak díky... poskladám aj ja a aj omastím bravčovou masťou.... hmm.... mňam.

inak som Monika.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Monika si žena veľa tvárí a mien .
0 0
Monika Kováčová Monika Kováčová

Monika Kováčová je offline (nepripojený) Monika Kováčová

Melnick Pozri príspevok
Monika si žena veľa tvárí a mien .
Zuzka, Erika, Monika .... hlavne, že nie PETER...
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Ermon, prepáč, v súvislosti s Tvojim nickom sa mi vždy vybaví Zuzka - netuším prečo. Tak som si pomyslela, že asi som si ťa pomýlila s Pepou, že to je Zuzka. Idem pozrieť do nick-ťaháku, a zistím, že Pepa je Erika. Ľudia moji, ten Alzheimer je nepríjemná vec. Sebavedomie pod bodom mrazu a už teraz cítim v špiku kostí, že ma tu niekto okríkne za mrník. Ozaj som už len na polievku... alebo aspoň na magi v kockách.
0 0
Monika Kováčová Monika Kováčová

Monika Kováčová je offline (nepripojený) Monika Kováčová

abel Pozri príspevok
Ermon, prepáč, v súvislosti s Tvojim nickom sa mi vždy vybaví Zuzka - netuším prečo. Tak som si pomyslela, že asi som si ťa pomýlila s Pepou, že to je Zuzka. Idem pozrieť do nick-ťaháku, a zistím, že Pepa je Erika. Ľudia moji, ten Alzheimer je nepríjemná vec. Sebavedomie pod bodom mrazu a už teraz cítim v špiku kostí, že ma tu niekto okríkne za mrník. Ozaj som už len na polievku... alebo aspoň na magi v kockách.
kľudne ma môžeš volať Zuzka...
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Elenka, ten Alzheimer by bol super, keby sa neulieval a žehlil a pral a upatoval....... ale on potvora nič Ešte aj mne zabráni ,aby som si spomenula čo som chcela urobiť .
Naposledy upravil Melnick : 11.10.08 at 14:46 Dôvod: No čo by to bol za Alzheimer, keby som niečo nezabudla :):)
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Tak aby som nebola celkom mimo témy, našla som jeden videorecept na Alzheimera na divoko môžete si ho pripraviť aj na smotane, ak nezabudnete

Naposledy upravil abel : 11.10.08 at 14:45
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
ermon Pozri príspevok
kľudne ma môžeš volať Zuzka...
Aj mňa môžeš volať Zuzka- páči sa mi to .
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Babenky , čo provokujete v tom Vašom krásnom mladom veku s tým Alzheimerom ? ....... Tééda .......radšej nad iným rozmýšľajte
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Zita5 Pozri príspevok
Babenky , čo provokujete v tom Vašom krásnom mladom veku s tým Alzheimerom ? ....... Tééda .......radšej nad iným rozmýšľajte
A nad čím Zituš ,nad čím, žeby sme začali odstraňovaním sekery ?
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Zita5 Pozri príspevok
Babenky , čo provokujete v tom Vašom krásnom mladom veku s tým Alzheimerom ? ....... Tééda .......radšej nad iným rozmýšľajte
Zitka, to myslíš toho pána z Nemecka, čo mi kadečo po byte schováva?
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Presne toho spolunocľažníka mala Zitka na mysli.
No nebudem klamať, ak poviem , že v schovávaní je jednotka
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Melnick Pozri príspevok
Presne toho spolunocľažníka mala Zitka na mysli.
No nebudem klamať, ak poviem , že v schovávaní je jednotka
Veru ochranný pracovný prostriedok- spolunocľažník doplním ..stále myslím tú sekeru .
Naposledy upravil Zita5 : 11.10.08 at 17:32
0 0
JarkaL JarkaL

JarkaL je offline (nepripojený) JarkaL

Skúšala som dnes sa dostať na videorecepty.sk a ono ma to stále hodí na http://varecha.pravda.sk/videorecepty/. Prečo?
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať