Zavrieť

Porady

mzdy-výplatný lístok

Dobrý deň,
vedel by niekto poradiť ako mám zadať, aby mi na výplatnom lístku zobrazovalo sumu v euro - informatívna hodnota. Kedysi dávno som to zrušila a teraz by som to chcela dať späť. Mám MRP win verzia multi 5.12(003).
Vopred ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    fizzy je offline (nepripojený) fizzy

    fizzy


    Je to v ciselniku a tam kurz EURo.
    Neviem ci ti prave toto pomohlo alebo mas na mysli nieco ine?
    Naposledy upravil fizzy : 10.07.08 at 10:10

    kiripiri je offline (nepripojený) kiripiri

    kiripiri
    Nie toto mi teda nepomohlo. Toto som našla, ale keď tlačím výplatný lístok, tak tam ako posledný údaj by mala byť informatívna hodnota suma v euro. Vo všetkých firmách to tak mám nastavené okrem jednej a neviem sa dopátrať toho, kde robím chybu.

    Anja111 je offline (nepripojený) Anja111

    Anja111
    kiripiri Pozri príspevok
    Dobrý deň,
    vedel by niekto poradiť ako mám zadať, aby mi na výplatnom lístku zobrazovalo sumu v euro - informatívna hodnota. Kedysi dávno som to zrušila a teraz by som to chcela dať späť. Mám MRP win verzia multi 5.12(003).
    Vopred ďakujem.
    kiripiri Pozri príspevok
    Nie toto mi teda nepomohlo. Toto som našla, ale keď tlačím výplatný lístok, tak tam ako posledný údaj by mala byť informatívna hodnota suma v euro. Vo všetkých firmách to tak mám nastavené okrem jednej a neviem sa dopátrať toho, kde robím chybu.
    Mzdová agenda - výstupy (tabuľka) - parametre - informatívna suma v EURO (zafajknúť).

    pochemi je offline (nepripojený) pochemi

    mám rada bezkonfliktných ľudí ...viac pochemi
    Robím mzdy za júl, doteraz sa mi vo výplatnej pásky zobrazoval aj inf.údaj v EUR a teraz keď som zadala konverzný kurz a to čo doporučujete spraviť v príspevkoch predo mnou som spravila , aj tak ten údaj tam nie je. Je tam dolu informácia o konverznom kurze , ale výplatu nemám prepočítanú. Neviete poradiť? Ďakujem

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.