Zavrieť

Porady

eshop - ake ceny uvadzat ?

Prosim o radu.Dávame do kopy firemny eshop.Sme platcom DPH. Ceny v eshope maju byt uvádzane bez DPH alebo s DPH ? dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

    Dáša_
    betyna8 Pozri príspevok
    Prosim o radu.Dávame do kopy firemny eshop.Sme platcom DPH. Ceny v eshope maju byt uvádzane bez DPH alebo s DPH ? dakujem
    e shop je pravdepodobne pre koncových zákazníkov.
    Jednoznačne musia vidieť koncovu cenu, teda s dph. Samozrejme, možete uviesť aj ceny bez dane.

    kitky je offline (nepripojený) kitky

    COGITO ERGO BOOM kitky
    betyna8 Pozri príspevok
    Prosim o radu.Dávame do kopy firemny eshop.Sme platcom DPH. Ceny v eshope maju byt uvádzane bez DPH alebo s DPH ? dakujem
    Pre koncovych zakaznikov je zbytocne uvadzat aj ceny bez DPH a pre vas dalsia praca. Cenu bez DPH budu vidiet na fakture.

    betyna8 je offline (nepripojený) betyna8

    betyna8
    Dakujem vsetkym za rady, ja som davala ceny s DPH a uz som mala strach,ze to budem musiet vsetko prerabat.
    Na dualne zobrazovanie samozrejme myslim,ale to musi dat do systemu administrator.Pekny dnik.

    alickaa je offline (nepripojený) alickaa

    alickaa
    A ak nie som platcom DPH, tak ake ceny mam uvadzat? Mala by som zrejme s DPH, aby zakaznici videli konecnu cenu, ale co to potom pre mna znamena?

    Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

    Dáša_
    alickaa Pozri príspevok
    A ak nie som platcom DPH, tak ake ceny mam uvadzat? Mala by som zrejme s DPH, aby zakaznici videli konecnu cenu, ale co to potom pre mna znamena?

    Koncové ceny a o DPH sa v tvojom prípade nebaví. Ty tam vôbec nespomínaj žiadnu DPH, proste je to koncová cena a basta.

    Ono, keby si ako neplatca predavala a uvadzala na doklady dph, potom by si ju musela aj štátu odviesť.

    r_d_h je offline (nepripojený) r_d_h

    r_d_h
    Ak ten e-shop bude rieseny aj pre firmy ktore budu platcami DPH tak to rieste tabulkovym sposobom

    Vaša cena bez DPH:
    Vaša cena vrátane DPH :
    Vaša cena bez DPH v Sk:
    Vaša cena vrátane DPH v Sk:
    Bežná cena - doporučená výrobcom:
    Ušetríte - zľava z bežnej ceny :

    hanelie je offline (nepripojený) hanelie

    sprievodca CR Rakúsko, hanelie
    Vaša cena bez DPH:
    Vaša cena vrátane DPH :
    Vaša cena bez DPH v Sk:
    Vaša cena vrátane DPH v Sk:
    Bežná cena - doporučená výrobcom:
    Ušetríte - zľava z bežnej ceny :
    dovolím si oponovať - suma v Sk je len informatívna, čiže uvádza sa len celková s DPH

    Deymos je offline (nepripojený) Deymos

    Deymos
    Ja mam na shope v celkovom prehlade produktov uvedene ceny bez dph, ale po kliknuti na konkretny produkt je uz cena rozpisana na cenu bez dph a s dph. Je to tak v poriadku, alebo to budem musiet dat prerobit?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.