Zavrieť

Porady

Autopozicovna

Dobry vecer,chcel by som sa informovat co vsetko by som asi potreboval k tomu aby som rozbehol vlastnu pozicovnu aut...prave som ukoncil stredoskolske studium...dakujem za odpovede ..
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

    Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac ondrejvla
    kkrikri Pozri príspevok
    Dobry vecer,chcel by som sa informovat co vsetko by som asi potreboval k tomu aby som rozbehol vlastnu pozicovnu aut...prave som ukoncil stredoskolske studium...dakujem za odpovede ..
    Založiť si živnosť, prípadne sro-čku, vložiť majetok do podnikania, takže kopec peňazí, kvalitný vozový park, dobrú reklamu, poistenie majetku, lebo počítaj s tým, že nie všetky vozidlá sa ti aj vrátia a budú v prevádzky schopnom stave.
    Znalosť v oblasti daní, účtovníctva, opravy MV, alebo kvalitného účtovníka no a parkovisko kde budeš mať svoje tátoše strážené.
    Určite tu nájdeš veľa návrhov k požičovni automobilov.

    dolfort je offline (nepripojený) dolfort

    dolfort
    A ešte zdravú dávku drzosti.
    Koniec koncov, aj malé ryby sa vedia drzo hýbať vo veľkom rybníku.
    Sevas
    Aj ja chcem otvorit autopozicovnu. Mam 3 auta a mam v plane rozsirit autopark este viac a mam dobre vymysleny marketing atd. mozme sa financne pol na pol podielat na vytvoreni webstranky a nasledne platit prve pozicie a ine.. A viac aut prilaka viac zakaznikov... mam aj ine napady, teraz to idem rozbiehat tak sa mozme nejak dohodnut ak budes mat zaujem. alebo niekto podobny ozvite sa.. mam aj autoservis vlastny.. zatial

    vedec je offline (nepripojený) vedec

    vedec
    a ako je to z s auto bazarmi...je to tak nejak ako s nehnutelnostami..alebo ako to vlastne je.. diky za odpoved..

    vedec je offline (nepripojený) vedec

    vedec
    tymi nehnutelnostami myslim tak ze relitna kancelaria je len sprostretkovatel a takto podobne su na tom bazare...lebo mam miesto a okoli nieje nic podobne..este raz diky za odpoved...

    zolik2001 je offline (nepripojený) zolik2001

    zolik2001
    ahoj rad bz som vedel ako to setko dopadlo i sa nieo robehlo a ak ano ako vam to ide....vdaka

    Alex_M je offline (nepripojený) Alex_M

    Alex_M
    U nas uz zacinaju autopozicovne robit bazare co maju navlacene auta zo zahranicia. Takze uz aj toto zacina byt pomerne konkurencny boj. Ale aj mna by zaujimalo ako to dopadlo.

    rastikus je offline (nepripojený) rastikus

    rastikus
    Ked si nepodchytis firmu, ktora by si od teba poziciavala auta na sluzobky nepustal by som sa do toho.

    zolik2001 je offline (nepripojený) zolik2001

    zolik2001
    Honda_Legend Pozri príspevok
    kto chce robit za autami?? ozvite sa

    Cauko zacinam rozbiehat autopozicovnu ...... vsimol som si ta v diskusii a zaujimalo by ma ci robis v niecom podobnom a hlavne v ktorej casti slovenska. Dik

    zami je offline (nepripojený) zami

    zami
    Prosím ta o radu.
    Aj ja si chcem otvorit autoservis a neviem ako je to s hygienou a životným. Potrebujem v hale, kde bude autoservis soc. zariadenie, teda aj umývadlo, alebo to stačí niekde v areáli. Ako je to s odpadovými vodami? Treba špeciálnu kanalizáciu? Ak by sa ozval konkrétny autoservisák, bol by som vdačný za každú radu.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.