Zavrieť

Porady

nová kúpelka v paneláku

kupelka (17).jpg  
kupelka (18).jpg  
kupelka (19).jpg  
kupelka (21).jpg  
kupelka (22).jpg  

1/1
Máme novoprerobené jadro , dovoľte sa s ním pochváliť.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
nela88 nela88

nela88 je offline (nepripojený) nela88

Vy sa máte, nás to ešte lem čaká. Môžem zatiaľ len ticho závidieť. V dobrom. Ako ste vyriešili stupačku? Aké dvierka ste použili? Dali ste si ich vyrobiť? Nám radili plastové okno. No Vaše riešenie sa mi páči viac.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
katka50 katka50

katka50 je offline (nepripojený) katka50

Veľmi pekné
0 0
betka631 betka631

betka631 je offline (nepripojený) betka631

Ak nosíš nebo v sebe, nájdeš ho všade.♥ ...viac
Tak naozaj veľmi pekné. Hlavne sa mi páči ako ste za WC vyriešili prístup k stupačkam. Žiadny malý otvor sotva na odčítanie vodomeru a ak je porucha tak sú problémy.
0 0
betka631 betka631

betka631 je offline (nepripojený) betka631

Ak nosíš nebo v sebe, nájdeš ho všade.♥ ...viac
nela88 Pozri príspevok
Nám radili plastové okno. No Vaše riešenie sa mi páči viac.
Tiež som uvažovala o plastovom okne ale toto riešenie sa mi tiež páči viac.
Prilepím obrázok s plastovým oknom...len pre inšpiráciu.
1 0
ROBIN111 ROBIN111

ROBIN111 je offline (nepripojený) ROBIN111

nela88 Pozri príspevok
Vy sa máte, nás to ešte lem čaká. Môžem zatiaľ len ticho závidieť. V dobrom. Ako ste vyriešili stupačku? Aké dvierka ste použili? Dali ste si ich vyrobiť? Nám radili plastové okno. No Vaše riešenie sa mi páči viac.
Kolega, ktorý prerába byty používa na zakrytie stupačiek sťahovacie rolety. Je to výhodné riešenie hlavne tam, kde ešte stupačky neboli menené.
DSC00946.jpg  
DSC00947.JPG  
DSC01026.jpg  
1/1
1 0
betka631 betka631

betka631 je offline (nepripojený) betka631

Ak nosíš nebo v sebe, nájdeš ho všade.♥ ...viac
ROBIN111 Pozri príspevok
Kolega, ktorý prerába byty používa na zakrytie stupačiek sťahovacie rolety. Je to výhodné riešenie hlavne tam, kde ešte stupačky neboli menené.

Mám pocit, že tam kde naozaj ešte neboli menené stupačky je to asi výborné riešenie. Vyzerá to dobré. S týmto som sa ešte nestretla.
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

betka631 Pozri príspevok
Tak naozaj veľmi pekné. Hlavne sa mi páči ako ste za WC vyriešili prístup k stupačkam. Žiadny malý otvor sotva na odčítanie vodomeru a ak je porucha tak sú problémy.
Dvierka sa dajú aj úplne zamaskovať...
DSC02711 (Large).jpg  
DSC02714 (Large).jpg  
DSC02715 (Large).jpg  
1/1
1 0
babkamaja babkamaja

babkamaja je offline (nepripojený) babkamaja

Kupelna je pekna, ale najviac sa mi pacia dvierka vo WC. Mne tam spravili také malé, že ledva zavriem ventil, resop. odčítam vodomery.
0 0
betka631 betka631

betka631 je offline (nepripojený) betka631

Ak nosíš nebo v sebe, nájdeš ho všade.♥ ...viac
Chobot Pozri príspevok
Dvierka sa dajú aj úplne zamaskovať...
No naozaj ich máš dobre zamaskované.Dobre som si oči nevyočila že kde vlastne sú. A nakoniec zboku.Dobre vyriešené.
0 0
petsvk petsvk

petsvk je offline (nepripojený) petsvk

nela88 Pozri príspevok
Vy sa máte, nás to ešte lem čaká. Môžem zatiaľ len ticho závidieť. V dobrom. Ako ste vyriešili stupačku? Aké dvierka ste použili? Dali ste si ich vyrobiť? Nám radili plastové okno. No Vaše riešenie sa mi páči viac.
Dvierka na stupačku dávala robiť firma čo mi prerábala jadro - cca 2800Sk - tiež nám ponúkali plastové rolety ale to sa nám nepáčilo , chceli sme drevo vo farbe veľkých dverí . Je to prakticky iba jednoduchý rám vsunutý do montážneho otvoru a osadený dvierkami .
0 0
moni4 moni4

moni4 je offline (nepripojený) moni4

vkusné
0 0
tixi tixi

tixi je offline (nepripojený) tixi

Je to pekne. Najviac sa mi paci zvolena farba obkladov a dlazieb, ktora priestor presvetluje, vzhladom, ze v miestnosti nie je okno alebo iny presvetlovaci prvok (dvere so sklom, luxfery). Ak by bol zvoleny obklad v zelenej, posobilo by to trocha fadne.
Mozem sa opytat, ako sa vola vyrobca obkladov, resp. nazov obkladov? (nie je to nahodou Marrazzi - Fresh orange?)Dakujem.
Naposledy upravil tixi : 11.10.08 at 09:43
otocny system.JPG  
1 0
petsvk petsvk

petsvk je offline (nepripojený) petsvk

tixi Pozri príspevok
Je to pekne. Najviac sa mi paci zvolena farba obkladov a dlazieb, ktora priestor presvetluje, vzhladom, ze v miestnosti nie je okno alebo iny presvetlovaci prvok (dvere so sklom, luxfery). Ak by bol zvoleny obklad v zelenej, posobilo by to trocha fadne.
Mozem sa opytat, ako sa vola vyrobca obkladov, resp. nazov obkladov? (nie je to nahodou Marrazzi - Fresh orange?)Dakujem.
Obkladačky sú španielske Ceramicas IBERO skombinované s českou dlažbou RAKO
0 0
sslivkaa sslivkaa

sslivkaa je offline (nepripojený) sslivkaa

Tak a takto vyzerá u nás nová kúpelka v paneláku.
PA210578.JPG  
PA210579.jpg  
PA210580.jpg  
PA210581.JPG  
PA210582.jpg  

PA210583.jpg  
PA210584.jpg  
PA210585.JPG  
1/1
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
sslivkaa Pozri príspevok
Tak a takto vyzerá u nás nová kúpelka v paneláku.
Tá práčka to tam pekne špatí a tie hadice....
Pre moju ženu by to zrkadlo určite nestačilo a to nehovorím aky je k nemu prístup
0 0
michelle84 michelle84

michelle84 je offline (nepripojený) michelle84

sslivkaa Pozri príspevok
Tak a takto vyzerá u nás nová kúpelka v paneláku.
Páčia sa mi obladačky a ich farba. Pekné, oživujúce, len naozaj zrkadlo by som si dala väčšie. Ale určite máte dôvody, prečo máte takéto menšie. Možno Vám stačí
0 0
sslivkaa sslivkaa

sslivkaa je offline (nepripojený) sslivkaa

Tie hadice tam nebudú, ešte sa to dorába a zrkadlo je tam dočasné pokým nepríde iné- veľké a v byte moc možnosti kam umiestniť práčku nie je.
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Mne sa páčia obkladačky...ale tá polička plná kozmetických prípravkov...to by som si iste nedala. Len z jedného praktického dôvodu...keby som tam chcela utrieť niekedy prach.... a potom mi tam kazia dobrý dojem tie dva koše. Nie je inde v byte miesto na ich uloženie? Inak hadice som si ani nevšimla....
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Mne sa to tiež páči, keď sa tam vymení to zrkadlo, tak to bude super.
Mne sa zdá, že v panelákoch jednoducho nie je toľko miesta, aby sa kôš na prádlo dával niekam inam. Má stáť v obývačke, alebo vo vstupnej chodbe? Mne sa kôš na prádlo spája s práčkou a zákonite by som ho dala (aj ho mám) čo najbližie pri práčku....
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

, ja mám kúpeľňu tak malú, že keď som šla pračku kupovať tak prvoradá bola hlbka a šírka. Predavači šli do kolien keď sa ma pýtali akú značku a ja som na to že mi je to absolutne fuk len potrebujem aby mala také a také rozmery. A z rovnakého dôvodu kôš na prádlo síce nie v obývačke, ale na chodbe oproti kúpeľni
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať