Zavrieť

Porady

Potrebujem vasu radu

Ahojte som tu nova a neviem komu by som mala napisat a poprosit o radu.Mam taky problem zaregistrovali sme sa v jednej nemenovanej pracovnej agenture,ktora nas chce dat na sud,ked im nezaplatime poplatok 3000Sk kvoli tomu,ze sme im neposlali odpoved na ich pracovnu ponuku.Co mame robit PROSIM PORADTE NAM.Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    duves je offline (nepripojený) duves

    Niekto duves
    Podla mna zaleži čo ste podpisovali. Ak ste pisomne suhlasili s nejakym poplatkom, tak to bude problem.
    Ano podpisali sme registracny dotaznik,ktory sme necitali.Vsetko sme sa mali dozvediet z ich stranky v ktorej sme take nieco nenasli ako bola napriklad kolonka POPLATKY.Neviem o ziadnej agenture,co by brala take poplatky za neodpovedanie na ich ponuku.

    robin1 je offline (nepripojený) robin1

    robin1
    Bolo by dobré zistiť, na základne akého § a zákonníka bol registračný dotazník spísaný. Myslím, že ak bol na základe Obchodného zakonníka a vy nie ste podnikatelia, tak by sa s tým dalo niečo robiť. Toto je pravdepodobne otázka pre právnika.

    Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

    Petra Nová
    Midlarcik Pozri príspevok
    Ahojte som tu nova a neviem komu by som mala napisat a poprosit o radu.Mam taky problem zaregistrovali sme sa v jednej nemenovanej pracovnej agenture,ktora nas chce dat na sud,ked im nezaplatime poplatok 3000Sk kvoli tomu,ze sme im neposlali odpoved na ich pracovnu ponuku.Co mame robit PROSIM PORADTE NAM.Dakujem
    Na základe málo informácií sa dá poradiť len málo alebo vôbec.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.