Zavrieť

Porady

Rady z "POHODY"

Ahojte. Písala som do POHODY ohľadom lízingu. Poslali mi súbor so všetkými možnosťami, ako riešiť daný problém. Ten súbor mi veľmi pomohol a tým som vlastne zistila, že niektoré naše problémy majú vopred takto vyriešené. Len škoda, že neexistuje nejaký "zborník" takých riešení, verejne prístupný. Alebo o niečom neviem? Ten súbor vám prikladám, určite sa zíde aj ostatným.
Prajem pekný deň.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Ziarowka je offline (nepripojený) Ziarowka

    Ziarowka
    tiež prikladám zaujímavé čítanie, je to vlastne súhrn všetkých tipov z informačnej plochy podľa jednotlivých kategórií

    Ziarowka je offline (nepripojený) Ziarowka

    Ziarowka
    A ešte jedno užitočné Info: na stránke www.jazzware.sk predáva istá firma doplnkové riešenia k Pohode pre stravovacie a hotelové zariadenia, ale aj iné riešenia, ktoré priamo komunikujú. Zistila som to náhodou, keď som hľadala vhodné riešenie pre tzv. "mobilný predaj" podporujúci ES Pohoda... napr. prostredníctvom PDA, ktorý som bohužiaľ nenašla. Nemá s tým niekto skúsenosti?

    Onko je offline (nepripojený) Onko

    Onko
    Ziarowka Pozri príspevok
    A ešte jedno užitočné Info: na stránke www.jazzware.sk predáva istá firma doplnkové riešenia k Pohode pre stravovacie a hotelové zariadenia, ale aj iné riešenia, ktoré priamo komunikujú. Zistila som to náhodou, keď som hľadala vhodné riešenie pre tzv. "mobilný predaj" podporujúci ES Pohoda... napr. prostredníctvom PDA, ktorý som bohužiaľ nenašla. Nemá s tým niekto skúsenosti?
    Existuje na to viacero riešení podľa rozsahu požiadaviek na mobilnú jednotku:
    - online alebo offline komunikácia,
    - práca len s určitými dokumentami alebo s celou Pohodou,
    - veľkosť mobilného zariadenia, prípadne iné hardvérové nároky, ...

    Napríklad jeden môj zákazník má takého mobilného predajcu, ktorý je vybavený notebookom s mobilným Orange internetom, cez internet sa dokáže pripojiť na server do centrály firmy a spustiť si Pohodu ako keby sedel za počítačom vo firme.

    Ziarowka je offline (nepripojený) Ziarowka

    Ziarowka
    No presne takto sme to nakoniec vyriešili aj my. Veľmi malým ale šikovným notebookom a prenosnou tlačiarňou do auta.

    bv_alexandra je offline (nepripojený) bv_alexandra

    bv_alexandra
    Prikladám aj ja manuál ktorý som obdržala pri školeni v Pohode. Je tam komplet príručka. Dúfam že pomôže.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.